Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Damazy, Daniela, Julia, Stefan, Waldemar, Wojmir


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Wioletta - bez cenzury

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)

męskie Wioletta

to FIŚ :-) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

ma dobry gust, jest pewna siebie, często idzie do celu po trupach, nad wyraz ambitna czym często rani innych (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta - imię żeńskie pochodzenia włoskiego. Oznacza nazwę kwiatu - violett - fiołek wonny. Kobieta o tym imieniu jest piękna i powabna jak fiołek, ma swój czar i urok wewnętrzny i potrafi go uzewnętrznić. Wioletta ceni sobie dobry gust, lubi dobrze wyglądać i kupować drogie rzeczy. Jest osobą ambitną, nie lubi zostawać w tyle za innymi. Kiedy coś postanowi, stara się osiągnąć cel, nawet za cenę poświęcenia czegoś innego. Ma swoją dumę i czasem potrafi traktować innych ludzi z góry, przez co niektórzy uważają ją za zadufaną w sobie. Jednak jest to kobieta bardzo towarzyska, choć skryta w sobie. Nie lubi chwalić się swoimi osiągnięciami, ale cieszy się, gdy ktoś zauważy jej starania. W miłości jest ostrożna - nie chce się sparzyć i cierpieć. Pierwsze tygodnie znajomości traktuje niezbyt poważnie, angażuje się dopiero, gdy jest pewna swoich uczuć. Potrafi wiele osiągnąć w życiu. Jest dobrą matką. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

daje jej sie niezle ruchankooo
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

inaczej fiolłek lubi sie dobrze bawic ufa na ogół wszystkim kocha książki i zwierzęta (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

niebywale wrażliwa i delikatna, ceni sobie uczucia, jest bardzo pracowita, ambitna, ciekawa świata (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

mądra i inteligentna, nie lubi ryzyka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

kobieta, którą kocham i zrobiłbym dla niej wszystko, potrafi pokochać człowieka takim jaki jest (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

poważnie myśląca o życiu i rodzinie, ceniąca przyjaźń i kochająca wszystko co naturalne (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

pomysłowa, bystra i odważna, otwarta na ludzi, niosąca radość i miłość, przede wszystkim uczciwa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

godna zaufania, pogodna, pomocna, czasami nadwrażliwa ale zawsze szczodra i prawdomówna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Jest osobą która myśli tylko o sobie. Nie liczy sie z innymi. Bardzo często ranii innych nie wiedząc o tym. Ukrywa swoje uczucia do mężczyzn :P. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Jest to brzydsze imię od Wiolety. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

potrafi przebaczac ale jednoczesnie jest zawzieta
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

imię żeńskie pochodzenia włoskiego. Oznacza nazwę kwiatu - violett - fiołek wonny. Kobieta o tym imieniu jest piękna i powabna jak fiołek, ma swój czar i urok wewnętrzny i potrafi go uzewnętrznić. Wioletta ceni sobie dobry gust, lubi dobrze wyglądać i kupować drogie rzeczy. Jest osobą ambitną, nie lubi zostawać w tyle za innymi. Kiedy coś postanowi, stara się osiągnąć cel, nawet za cenę poświęcenia czegoś innego. Ma swoją dumę i czasem potrafi traktować innych ludzi z góry, przez co niektórzy uważają ją za zadufaną w sobie. Jednak jest to kobieta bardzo towarzyska, choć skryta w sobie. Nie lubi chwalić się swoimi osiągnięciami, ale cieszy się, gdy ktoś zauważy jej starania. W miłości jest ostrożna - nie chce się sparzyć i cierpieć. Pierwsze tygodnie znajomości traktuje niezbyt poważnie, angażuje się dopiero, gdy jest pewna swoich uczuć. Potrafi wiele osiągnąć w życiu. Jest dobrą matką. (nadesłane przez czytelnika)

męskie WIOLETTA

DZIWKA I SUKA.NIECH CIĄGNIE PATOLA.mA GRUBĄ DUPE I JEST GÓWNO WARTA.wSADZ SE W DUPE TEGO SWOJEGO SZMACIARZA (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Zdolna silna i wytrwała . MArzycielka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

jets baradzo fajne bo jest moje:)
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

imie wioletta jest hmmm.... kotaRSKA MÓWI ZE JA POCIAGA (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wioleta jest to fajne imie a zarazem dlugie ale mozna je w prosty sposob skruucic. imie wioleta bardzo mi sie podoba bo sama mam tak na imie hehe;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

jej ulubione zajecie rozwiazywanie krzyzowek dla osób z mensy, jej zyciowy partner osoba o imieniu pucybut, lubi krochmalone stringi (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Jest fajna i skromna ! I nic innego nie pisać ! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

laska jest zajerzysta zawsze ma humor i wogóle to imie jest superrrrrrr
(nadesłane przez czytelnika)

męskie wioletta

miła, często wzorowe zachowanie, dobra uczennica oraz przyjaciłółka,ładana, imieniny obchodzi 29 pażdziernika, jej totem* lew/kot
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

WIOLETTA imię żeńskie pochodzenia włoskiego. Oznacza nazwę kwiatu - violett - fiołek wonny. Kobieta o tym imieniu jest piękna i powabna jak fiołek, ma swój czar i urok wewnętrzny i potrafi go uzewnętrznić. Wioletta ceni sobie dobry gust, lubi dobrze wyglądać i kupować drogie rzeczy. Jest osobą ambitną, nie lubi zostawać w tyle za innymi. Kiedy coś postanowi, stara się osiągnąć cel, nawet za cenę poświęcenia czegoś innego. Ma swoją dumę i czasem potrafi traktować innych ludzi z góry, przez co niektórzy uważają ją za zadufaną w sobie. Jednak jest to kobieta bardzo towarzyska, choć skryta w sobie. Nie lubi chwalić się swoimi osiągnięciami, ale cieszy się, gdy ktoś zauważy jej starania. W miłości jest ostrożna - nie chce się sparzyć i cierpieć. Pierwsze tygodnie znajomości traktuje niezbyt poważnie, angażuje się dopiero, gdy jest pewna swoich uczuć. Potrafi wiele osiągnąć w życiu. Będzie dobrą matką.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

jest durne , ponieważ moja siostra ma tak na imię (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Leniwa ale czasami zmusi się do działania. Jest zbyt gadatliwa czasami nieświadomie powie sekrety innych ważnych dla niej osób (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta-to zabawna dziewczyna każdy facet na nią poleci (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wioletta to najczesciej dziewczyna strasznie naiwna lubiaca alkochol...wiolette sa zazwyczaj nie ladne>>> (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

ma balony schowane pod bluzke lubi sport czyli SEX i lubi dzieci (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta- to piekne imie osoba ktora je nosi jest powabna, lubi uwodzic jest bardzo wrazliwa i jesli zwiaze sie z kims to bedzie to zwiazek udany i szczesliwy. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

pięka, ostra ma powdzenie u męszczyzn
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

chamska chce wladzy i wszystkimi zadzic (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

super babka:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

jest bardzo wrazliwa,kochajaca,zyczliwa,uczynna,inteligentna, (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wioletta (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta imie żeńskie pochodzenia Włoskiego oznacza nazwe kwiatu - violett - fiołek wonny. Jest miła i sympatyczna, inteligentna. Jak zabiera sie do czegoś to dobrze to robi. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Inteligentna i pewna siebie.Nienawidzi być niezauwazana (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Imię żeńskie pochodzenia włoskiego. Oznacza nazwę kwiatu - violett - fiołek wonny. Kobieta o tym imieniu jest piękna i powabna jak fiołek, ma swój czar i urok wewnętrzny i potrafi go uzewnętrznić. Wioletta ceni sobie dobry gust, lubi dobrze wyglądać i kupować drogie rzeczy. Jest osobą ambitną, nie lubi zostawać w tyle za innymi. Kiedy coś postanowi, stara się osiągnąć cel, nawet za cenę poświęcenia czegoś innego. Ma swoją dumę i czasem potrafi traktować innych ludzi z góry, przez co niektórzy uważają ją za zadufaną w sobie. Jednak jest to kobieta bardzo towarzyska, choć skryta w sobie. Nie lubi chwalić się swoimi osiągnięciami, ale cieszy się, gdy ktoś zauważy jej starania. W miłości jest ostrożna - nie chce się sparzyć i cierpieć. Pierwsze tygodnie znajomości traktuje niezbyt poważnie, angażuje się dopiero, gdy jest pewna swoich uczuć. Potrafi wiele osiągnąć w życiu. Jest dobrą matką (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

kiedy imieniny
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

imieniny
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Piękna , inteligentna , miła , wrażliwa , szalona, wstydliwa , czuła , czarująca , oryginalna , kochająca , uczciwa , mądra . (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wioletta-jest osoba piekna,z charakteru spokojna i jadnoczsnie niegrzeczna...lubi zabawy roznego rodzaju.. (nadesłane przez czytelnika)

męskie wioletta

Kobieta bardzo wrażliwa, nie uwydatnijąca tego. Tłumi w sobie problemy i smutki. Nie potrafi przy kimś porządnie się wypłakać. jest zamknięta w sobie. Nie opowiada innym o swoim życiu. Bardzo wybuchowa i emocjonalna. to co robi, chce zrobić jak najlepiej i doprowadzić to do końca. Ma niskie mniemanie o sobie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Mają wielkie serca pełne dobroci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta - dobra kumpela, w szkole spokojna kujonka, a poza domem osoba mająca wiele zwariowanych pomysłów, można powiedzieć: "cicha woda brzegi rwie", towarzyszy jej poczucie humoru, lubi lody o smaku czekoladowym i toffi (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

jest fajna normalnie suuuuuuuuper lubi nosić nowe fajne ciuchy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wydziera sie jak glupia malpa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

słodka,piękna,wygląda jak anioł a w duszy skrywa coś innego.
Szczerość to u nie ważna zasada.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie WiolettaJest fajną dupą

(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Jest miła, odważna, tajemnicza, pochodzi od włoskiego kwiatu:Viola, jest inspiracją dla poetów i sztuki:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

piekna,zmyslowa,dobra matka..wycycka Cie do ostatniego grosza..swietna w lozku,udaje orgazmy,ma swoj styl,straszna klamczucha, zdradzi kazdego z kazdym. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

mam tak na imie ale mówiąc szczerze cenie blondynów (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

;/ (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

kujonka
wieśniara troche smierdzi
i mieszka na podolu
bez gust (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

z miła checia bo jest ona beznadziejna
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta - cudowna dziewczyna, sympatyczna i ogólnie lubiana. Ma dar empatii. Może sprawiać wrażenie osoby spokojnej, jednak nie jest ani trochę nieśmiała,a gdy wymaga tego sytuacja wykazuje naprawdę dużą odwagę i opanowanie. Bryluje w towarzystwie, lubi dobrą zabawę. ma w sobie coś co przyciąga do niej ludzi. bardzo dobra w łóżku. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

daje dupy wszędzie i zawsze
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

fajna i zabawna

(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Niepoprawna,zbyt pewna siebie,czasem narcystyczna,wesola,urocza... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

jest piękna miła gustowna ceni przyjaźń wymagająca krytyczna wobec innych (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

mila , kochana , opiekuncza . Martwi sie o innych , nie o siebie :) Seksowna, piekna, pociągająca, prowokująca, niegrzecza. mądra , troskliwa, (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

przez dwa t jest glupie ale przez jedno mi sie podoba
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Bardzo skromna , spokojna , zrównoważona , wrażliwa na wszelkie piękno świata . Ceniąca szczerośc i oddanie ale sama jest osobą żyjącą według uniwersalnych wartości tj. miłość, wierność , dobroć
opiekuńczość.Jeśli coś robi to rzeczywiście dobrze i do końca wg wcześniej przygotowanego planu działania , nie jest szalona ale dobra zabawa jest w jej guście,. Bywa bardzo uparta i potrafi przebaczać ale jest pamiętliwa . (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta - inteligentna lecz szalona, jej zwariowane pomysły przyciągają innych ludzi, lubi dolewać cytrynę do wszelkich napojów każdemu, prócz sobie, z wyglądu niska, do pracy na miotle (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta - uwielbia ciasne chłodne pomieszczenia, pije tam ciepłą kawę i liże cytryne co powoduje wyniesienie jej małych oczu na orbity, zęby białe - prosto z protezowni, lubi świrować, ulubione kolory to żółty i niebieski, zawsze uśmiechnięta, baba z jajami (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta- Cicha, cierpliwa, ale jednocześnie szalona.Ceni sobie szczerość ze strony innych ludzi.Na ogół jest osoba towarzyska i marzycielska.Kocha sie w pewnym chłopaku od kilku lat, ale tak naprawde nie wie czego chce.Jesli kocha to do konca.Lubi byc przytulana. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Fałszywa i zawistna. Niezbyt ładna. Zdradliwa.Nie lubi pracować, preferuje życie w charakterze kury domowej i wychowywanie dzieci. Towarzyska,mówi to co ludzie chcą usłyszeć. Zakłamana.Ma duże potrzeby seksualne ale nie może osiągnąć zaspokojenia. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

dobra matka inaczej kwiat
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Mila ,sympatyczna ,wrazliwa,uczciwa,szaleje na punkcie chlopakow,jest mila wobec innych,zazdrosna,dobrze się uczy,pomaga innym,robi dobrze sex (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Jest noiekumata i ogólnie nie jarzy o co chodzi w danej rzeczy. Jest śmierzadząca, kąpie się w gnoju i ogólnie do kitu, nie polecam rodzicom wybierać takeigo oto imienia. Pozdro od ali i eweliny i wiolki habury (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

całkowity Malfoy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wioletta
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

jestem mądra i zmysłowa -- potrafię to wykorzystać uwielbiam jak inni na mnie patrzą -- i zazdroszczą
potrafię być wredna i podła --jak nikt inny
kocham wszystkich-- i jednocześnie nienawidzę
owijam ludzi w okół palca manipuluję i zostawiam bez słowa
lubie grzeszyć i nie tylko w łóżku
staram się być doceniona a jak nie to potrafię się upomnieć o nagrodę
zawsze cenię rodzinę i spokój ducha
i kocham się nade wszystko
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Ja uważam że Wiola to wcale nie jest głupie, kobiety o tym imieniu nie są łatwowierne i naiwne. Są to osoby bardzo zdolne. Bo sama taka jestem.A co do tego że lubią pozycje na jeźdzca to również nie prawda bo każdy ma inne zdanie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta - imię żeńskie pochodzenia włoskiego. Oznacza nazwę kwiatu - violett - fiołek wonny. Kobieta o tym imieniu jest piękna i powabna jak fiołek, ma swój czar i urok wewnętrzny i potrafi go uzewnętrznić. Wioletta ceni sobie dobry gust, lubi dobrze wyglądać i kupować drogie rzeczy. Jest osobą ambitną, nie lubi zostawać w tyle za innymi. Kiedy coś postanowi, stara się osiągnąć cel, nawet za cenę poświęcenia czegoś innego. Ma swoją dumę i czasem potrafi traktować innych ludzi z góry, przez co niektórzy uważają ją za zadufaną w sobie. Jednak jest to kobieta bardzo towarzyska, choć skryta w sobie. Nie lubi chwalić się swoimi osiągnięciami, ale cieszy się, gdy ktoś zauważy jej starania. W miłości jest ostrożna - nie chce się sparzyć i cierpieć. Pierwsze tygodnie znajomości traktuje niezbyt poważnie, angażuje się dopiero, gdy jest pewna swoich uczuć. Potrafi wiele osiągnąć w życiu. Jest dobrą matką. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

z jakiego języka pochodzi? (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

lubi sobie igrac z przyjaciolmi i ich nie szanuje .. ;/ (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

gruba dupa... zazwyczaj ze spodni wylewa jej sie tłuszcz... przyczepia sie do ładnych chłopaków w nadziei ze zwroca na nia uwagę... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

silna ale delikatna, uparta i wszystko robi za wszelka cene, dobra ale nadopiekuńcza matka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wioleeta i wioleta to oznacza to samo (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

ciplinfgggg (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wredna, kłamie nie liczy się z niczyim zdaniem. Obgaduję wszystkich na okrągło, uważa się za bóstwo..... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wredna zdzira, która każdemu daje dupy... Zakłamana suka, złodziejka... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Najlepsza, najpiękniejsza i najmądrzejsza!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

najpiękniejsza. najmądrzejsza i najlepsza!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wioletta to ktoś super łoś
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Osoba zakłamana o dwulicowym charakterze. Aby przypodobać się innym mówi to co chcą usłyszeć. Potrafi zjednać sobie ludzi i manupulować nimi dla swoich potrzeb i celów. Lubi zakupy, często zaporzycza się na rzeczy na które ją nie stać. Stara sie robić wrażenie lepszej niż jest w rzeczywistości. "Po trupach do celu" i "cicha woda brzegi rwie" to jej motto. Wierna aczkolwiek szukająca poklasku u innych mężczyzn, wesoła, gadatliwa, potrafioca znaleźć słaby punkt u kogos innego i wykorzystać to bez sktupułów. Dobra matka i żona, ale lepiej unikać jej jako znajomej. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

zakłamana i chcąca uszczęśliwić wszystkich na siłe. Rozrzutna, kupuję więcej niz ja na to stać dlatego ma straszne długi i sie zaporzycza. Potrafi się przypodobać innym, ma silny charakter, choć udaje dobrą i delikatną (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

sa ok (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

kaprysna, lubi sie bawic,imprezowac,flirtowac, zmienia czesto chłopakow (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta jest bardzo przebiegłą osoba. Odda wszystko aby jej cel został osiągnięty.Uwielbia zakupy jeżeli ma dużo kasy w portfelu.Uwielbia ostre zabawy w łóżku i nie może żyć bez seksu. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wierzy w magię i lubi sport i artystwo.
Jej marzenia się spelniajął.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wierze w wiele rzeczy jak magia i wróżki.Lubie gdy me marzenia się spełniają.

Wiola wioletta krysiak
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Ja uwielbiam malować uprawiać sport oglądać i wierze w Boga i magie.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wiola (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

wioletta czy pisana przez v czy w to idiotyczne imie, czesto włascicielka tez prosta dziewucha, z ktorej rodzice mysleli ze imieniem gwiazde zrobią (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

nie hcwali się osiągnięciami, ale miło jak ktoś jej o tym powie (że coś dobrze robi ) raczej wstydliwa. koleżeńska, acz kolwiek nie bardzo towarzyska. jak się zakocha to na całe życie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta-delikatna,zwykle romantyczka.Kocha zwierzeta i ceni sobie przyjaciół których nigdy by nie zraniła.Zabawna dowcipna oraz inteligentna.Kobieca intuicja nigdy ja nie zawodzi. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

hahaha (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Lubi walonko w dupalka... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

te wioletki to wszystkie k...... sa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

pracowita, nigdy nie wyspana, pracuje w fabryce, ma meza pijaka, lubi nosic kaski i jezdzec konna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

pracuje w fabryce (nadesłane przez czytelnika)

męskie wioletta

rzaba (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

super baba np.kaśki mama (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Nie stała w związku małżeńskim.Leniwa lewe ręce do pracy.Udaje a właściwie robi z siebie najmądrzejszą najpiękniejszą,wszystkich ma za nic.Brak u niej uczuć jest zimna wyrafinowana i materialistka. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta - piękna, delikatna , ma swój urok wewnętrzny i potrafi go uzewnętrznic. Ma dobry gust. Łatwo się zkochuje i odkochuje. Podchodzi do życia bardzo emocjonalnie. Kocha piękno i przyrodę. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Wioletta ----> imie piekne i bardzo nie spotykane , ma swój urok ;* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

stare miasto
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Lubi być w centrum uwagi, łatwo nawiązuje znajomości, popularna. Jeżeli coś robi stara się aby wyszło jak najlepiej. Dla osób których nie lubi potrafi być naprawę wredna ale nie pokazuje tego woli udawać, stała w uczuciach.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Strasznie nerwowa osoba i wgl. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Każde zdanie kończy nagłym śmiechem bez powodu. Ma rozbiegane oczy, krzywe usta i krzywy kręgosłup. Jej pasja to mlaskanie w czasie jedzenia. Frajerka nazwana tak przez rodziców to bez wyraźnej przyczyny alkoholiczka. Wioletta uczy się myć częściowo zniszczone aparaty do zębów. Ma prawie zawsze brudne uszy. Po pijaku nasyła złodzei na ekskluzywne hotele. Wioletta - z łaciny podwórkowej tłumaczy się jako małe nieszczęście. Wydawać by się mogło, że sprzedaje przez internet garnitury męskie niestety każdy wie, że fotografuje dla ubezpieczycieli pończochy i rajstopy. Wioletta zawsze panikuje. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Wioletta

Każde zdanie kończy nagłym śmiechem bez powodu. Ma rozbiegane oczy, krzywe usta i krzywy kręgosłup. Jej pasja to mlaskanie w czasie jedzenia. Frajerka nazwana tak przez rodziców to bez wyraźnej przyczyny alkoholiczka. Uczy się myć częściowo zniszczone aparaty do zębów. Ma prawie zawsze brudne uszy. Po pijaku nasyła złodzei na ekskluzywne hotele. Z łaciny podwórkowej tłumaczy się jako małe nieszczęście. Wydawać by się mogło, że sprzedaje przez internet garnitury męskie niestety każdy wie, że fotografuje dla ubezpieczycieli pończochy i rajstopy. Zawsze panikuje. (nadesłane przez czytelnika)


Własny opis możesz dodać tutaj: formularz dla imienia: Wioletta

Daty imienin dla imienia Wioletta:
- 29 października (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: W

męskie Wacław
męskie Waldemar
męskie Walerian
męskie Walter
zeńskie Wanda
zeńskie Weridiana
zeńskie Weronika
męskie Wielisław
męskie Wiesław
zeńskie Wiesława
męskie Wiktor
męskie Wilhelm
męskie Wincenty
zeńskie Wioleta
zeńskie Wioletta
męskie Wit
męskie witold
męskie Witold
męskie Władysław
męskie Włodzimierz
męskie Wojciech
męskie Wojtek

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): W

Wacław
Wacława
Waldemar
Walenty
Walentyn
Walentyna
Waleria
Walerian
Waleriana
Waleriusz
Walery
Walter
Wanda
Warcisław
Wawrzyniec
Wenancjusz
Wendelin
Wera
Weridiana
Werner
Weronika
Wespazjan
Wielisław
Wielisława
Wieńczysław
Wiera
Wierzchosław
Wierzchosława
Wiesław
Wiesława
Więcemił
Więcemiła
Więcemir
Więcerad
Więcesław
Więcesława
Wiktor
Wiktoria
Wiktorian
Wiktoriusz
Wiktoryn
Wiktoryna
Wilhelm
Wilhelmina
Wilibald
Wincenta
Wincenty
Wioletta
Wirgiliusz
Wirginia
Wirginiusz
Wirydiana
Wirydianna
Wisław
Wisława
Wit
Witalis
Witold
Witolda
Witołd
Witomir
Witomysł
Witosław
Witosława
Władysław
Władysława
Włodzimierz
Włodzisław
Włodzisława
Włodziwoj
Włościbor
Włościsław
Włościsława
Wodzisław
Wojbor
Wojciech
Wojciecha
Wojmir
Wojsław
Wojsława
Wolfgang
Wolimir
Wolmar
Wrocimir
Wrocisław
Wrocisława
Wrociwoj
Wszebąd
Wszebor
Wszebora
Wszeciech
Wszegniew
Wszemił
Wszemiła
Wszemir
Wszerad
Wyszemir
Wyszeniega
Wyszesław
Wyszesława
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70926
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP