Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Agnieszka, Epifani, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Tomasz - bez cenzury

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)

męskie Tomasz

ucieka jak przyjdzie co do czego. tajemniczy. ma wielkie plany. śmiechowy. czaruś. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

znam jednego Tomcia i jakby złożyć wszystkie Wasze wypowiedzi to faktycznie: przystojny, czarujący, uwielbia flirty i prowokacje, lubi być duszą towarzystwa, ale w zaciszu domowego ogniska potrafi być czuły delikatny i świetnie całuje;-)))) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny, uięśniony, inteligentny, nietolerancyjny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

tomasz-póki co wielka niewiadoma mego życia.Jest oryginalny,dobry....no może czasem trochę złośliwy....ale mi zależy na Nim... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zawsze dotrzymuje danego słowa. Bardzo pomocny. Pomaga w pracy i w miłosci. Kocha tylko jedną dziewczynę i o innych poważnie nie myśli. Nie zdradza swoich spraw osobistych. Wnika w sprawy osobiste znajomych ale dlatego zeby im pomóc. Swietny chłopak. Nikt go dokonca nie zna. Bardzo wartosciowy i wrażliwy. Prawda!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Kochany... lubi imprezować... uparty... dba o swoją dziewczyne... nie da jej skrzywdzić... lubi kase... zazwyczaj dąży do wyznaczonego celu... zaradny... wyrozumiały... szczery... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wwalczy o swoje ,namietnie sie caluje, jest niepewny siebie i bardzo wrazliwy a przy tym bardzo kulturalny i sympatyczny:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest maly skromny i przebiegly (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Mily inteligenty i czarujacy, ma duze poczucie humoru i jest przyjacielski. Dziewczyny traktuje powaznie aczkolwiek lubi imprezowac i niejednokrotnie mial dziewczyne na jedna noc. jednak gdy sie zakocha jest wierny i uczciwy wtedy wykazuje sie rozwaga i szlachetnosci. Nie boi sie walczyc o swoja ukochana. Czasem naduzywa alkoholu ale jest bardzo dobrym sportowcem (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Głupi typ faceta. Wyluka laskę, obiecuje że się z nią ożeni w przyszłości. Gdy mu się ona znudzi udaje wypadek samochodowy że ga boli ręka i nie może pisać a potem trzyma kilka miesięcy w niepewności dziewczyne (bo znajdzie sobie inną) gdy ona napisze że tokoniec on nie zaprzecza i pisze że ma inną! Prędzej czy pózniej ją zostawi nie rade mieć takiego chlopaka przeżyłam to... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niepelno sprytna ciota jest twardy jak kupa o jagodach (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Dziecinny, podejmuje nie terfne decyzje. Czuły, wrażliwy, egoista. Przystojny, zabawny, lubi być w centrum zainteresownia. Cwaniak, zbyt pewny siebie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

słodki szczery mily i wpełni kochający swoja dziewczyne nigdy nie zerwie pierwszy!! mozna z nim porozmawiac na wszystkie tematy!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to niemily typ.klamie jak z nut.okreci dziewczyne wokol palca a potem zostawi.czuly do czasu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to osoba bardzo nerwowa po alkocholiku szaleje czasami potrafi byc bardzo kochany
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi dominować i kocha kasę (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

cnotliwy mlodzieniec, desperat jakich malo, przekracza dozwolona predkosc, przejezdza na czerwonym swietle, nieletni wysokoprocentowy. dwa razy w tygodniu piwo z kolegami. raz w miesiacu bywa w domu. Kradnie ludziom telefony, samochody ( i wszelkie inne srodki lokomocji tak, zeby znalezc sie jak najdalej od w/w domu). Przebiegly i nieobliczalny. Umie sie odegrac. Zachowac dystans min. 666 metrow. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest bardzo słodki, można się do niego przytulać całymi dniami, ale potrafi być egoistyczny, zachowuje się nie fair wobec dziewczyn (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niewinny, szczery, ideał
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niewinny, szczery, ideał dla mnie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomki to bardzo przystojni faceci :D:D lubie dobra zabawe i lubia troszke wybic (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zwykly pajac , duzo pije i nigdy nie mial dziewczyny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kochany jedyny i niepowtazalny taki jest moj Tomasz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

drobny pijaczyna,czesto bez ambicji typ inteligetnego lenia...umie rozkochiwac kobiety ale nie jest wierny w uczuciach.UWAGA bardzo czesto jest mamisynkiem (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

tomasz troche zamula i nigdy nie wie co sie dzieje
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Spoko typ pozatym , że się nie myje , jebie mu z ryja serem i cebulą , lubi pociapać na kompie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

domator, spokojny, rozsądny, pedant:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie wiem jaki jest...kocham go. bo jest tego poprostu wart. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

potrafi być Mistrzem. Skłonności samobójcze.. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

browar mu wchodzi jak masełko.po browarku gra w piłkę stylem wężą.a po meczu myśli tylko o Harnasiu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz jest niewierny, igra z ludzkimi uczuciami uwodzi i zostawia (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ogólni mówiąc pojebany dupek, kretym (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie dotrzumuje obietnic nie czuly i tajemniczy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Żeczywiscie jestem pijak nawet lubiany a w noge to tez dobrze gram (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma enigmatyczną nature, a jednocześnie potrafi sie otworzyc tylko nielicznym osobom.. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

najpierw rozkocha w sobie dziewczynę a poźniej rzuci :(:( (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to imię jest wręcz CUDNE,jest miły,potrafi żartować ale też potrafi zachować powagę,ma dużo znajomych,trochę zakręcony,lubi grać w nogę,ceni przyjaciół,jest przystojny.BARDZO,BARDZO go LUBIĘ :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

osiedlowy skórwysyn wandal, wszystko zrobi dla kasy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest pewny siebie a zarazem msciwy. potrafi mocno kochac i mocno raniuc. niczego sie nie boi. jest namietnym kochankiem. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Najukochańszy Facet na swiecie wie co to miłośc =) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ochajacy , i namietny chłopak potrafi postawic dziewczyne na nogi z załamki , swietnie caluje (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Przystojny podoba sie bardzo dziewczyna ma duzego penisa-szczeegolnie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

casanowa, wykorzystje niwne dziewczyny, zaciągnie do łóżka a potem opowiwada (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi alkohol ale to w niczym nie przeszkadza jesli pomysli sie o tym jak świetnie caluje... tego sie nie da opisac (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie ma uczuć i nie umie nikogo kochać, krzywdzi kobiety (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

egoista wpatrzony w siebie, uwaza ze wszystko wie najlepiej a wszyscy inni to glupcy bo go nie sluchaja, chce byc pepkiem swiata a wszyscy maja dookola niego skakac i mu uslugiwac!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz to taki pan, który jak się uśmiechnie ugina się przed nim cały świat. Ma niezwykle dużo uroku osobistego, na zewnątrzn wesołek, w środku bardzo poważny i konkretny facet! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest jak płatki róży : delikatny ,piekny,uczuciowy .....zakochuja sie w nim dziewczyny o imieniach :Emilia,Anita,Agata,Angelika,Marzena (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest jak płatki róży : delikatny ,piekny,uczuciowy .....zakochuja sie w nim dziewczyny o imieniach :Emilia,Anita,Agata,Angelika,Marzena lecz on sie w nich wszuystkich nie zakochuje jednynie sie zakochuje w Angelice!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

pozytywny dziwak,dzieciecy charakter,spokojny,zrelaksowany,
lubi zawracac w glowie wielu dziewczynom (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zwierzęcy magnetyzm, ma w sobie coś co sprawia, że przestaję myśleć racjonalnie. Niestety kibicuje Barcelonie. Ogólnie Tomki to fajne chłopaki, nie znam nie fajnych. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

miły, ale czasami podły.
lubi sie bawić dzieczynami. Malo imprezuje. Kocha metal. w"miare" przystojny.

`Potrafi byc czuły. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

czasami nie wie czego chce od zycia ole spoko koles (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kochany,bardzo mily, uczuciowy, romantyczny, umie postępować z dziewczynami (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Intekigentnt, zwariowany lubi imprezować ma wielkiego wacka:))) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

TOmke jak patołek, ma malego bo mu sei skurczył od tabletek na poperd seksualnty, lubi duzo wiagry, gdy sei podnieca spuszcza sie na mame. mamy synek mały niedorozwinety seksualnie i emocnonalnie jak i tez psychcznie skurwysynek. ma takie krutkie roczki ze nie moze sei odlac>>>>KONIEC....... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz jest czlowiekiem szczerym ale bardzo lubi flirtowac w tajemnicy po czasie sie do tego przyznaje.Jest imprezowiczem lubi wesole towarzystwo.Jak mowia stara milosc nie rdzewieje i on jest taki sam chcoc nie jest z osoba juz od kilku lat.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

w związku z kobietą jest miły słodki wie jak ja uwiesc ale pije za dzuo alkocholu nie lubi byc dlugo z jedna osoba dla niego licza sie tylko kumple staly imprezowicz uwielbia zwierzac sie bratu nawet z najintymniejszych spraw (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi imprezy, motoryzację, fajne dziewczyny, alkohol, szczery, nie lubi zbytniej nieśmiałości, towarzyski, wie jak wyrwać dziewczynę (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie wie jak postępować z kobietami, niezdecydowany, nieufny... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Imie germańskie. Dobrze używa broni obuchowych i toporów.Po za tym to cwel
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomki to beszczelne chamy!!! Łamą serca i huj im w dupe (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest przystojny ale lubi dziewczyna zawrocic w głowie a potem ja olac
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny wie jak postepowac z dziewczynami zabawny mily fajne poczucie chumorku (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to bardzo fainy chłopak. Jest bardzo przystojny. spoko gość z niego !!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

..jest jak wulkan pełen energii emanującej na innych.. jest zawsze pogodny i wesoły. Potrafi być opiekuńczy i kochany. Optymistycznie patrzy na świat. Smutki zamienia na śmiech. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Uśmiechnięty, wyluzowany, zajeb**** koleś potrafi bardzo poprawić humor :) Imprezy z nim, nawet zwykłe piwko po zajeciach, są odjechane :P Pozdro TWORU :* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest pewny siebie zawsze wie czego chce nie lubi sprzeciwu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Najkochańszy na świecie, opiekuńczy, wspaniały kochanek, dba o swoją wybrankę, przystojniak, mocny dowcip (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nikt go nie kocha, nikt go nie lubi :( (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebiscie pięky facet,trochę zagubiony ,który tak naprawde nie wie czego oczekuje od zycia nie pokazujący uczuć na zewnątrz
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

supr przystojniek z pieknymi oczkami sama osobiscie mam takiego tomusia i bardzo go kocham (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest czlowiekim nawet fajnym,lubi uprawiac seks,lubi alkohol
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi palić papierosy, plić ziele, alkochol, imprezy, jest zadbany wmiare i czysty, nie lubi gdy ktoś zwraca mu uwagę, ale ogólnie jest dobrym człowiekiem który w najmniejszym stopniu nie zrobił by najmniejszej krzywdy, czasem da popalić ale to w kwesti miłosnej (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

KASIASTY KOLEŚ Z NIEZŁĄ BRYKĄ :-)
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest koza nie yje wcale nuk ma male fiuta i jest pita ,strcahliwi (kubi macac chlpcow i oglodac ich nago) pedal poprostu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wybitny inforaty i prograista jezyka c (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest kochany, zajebisty, szybko sie oswiadcza i jest trwaly w uczuciach
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebisty gość, ma dużą pyte i lubi zakisić ogóra (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

spoko koles troche walniety lubi sex i imprezy do rana czesto bije mu na dekiel ale jest zajebistym człowiekiem oraz wiernym przyjacielem i dba o to co kocha (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ma bycze jaja, a jak chodzi po gorach to go obcierają, lubi włożyc swojego wacka tu i uwdzie ale z reguly nie wklada bo predzej sie napierdoli, a wtedy to juz tylko nic tylko napierdala sie z jakimis marynarzami ;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dobry organizator, a przy tym umi się zabawić (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kochany troskliwy miły czuły zawsze pomoże w trudne dni wspaniały ojciec i mąż (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest skryty. Wydaje sie byc niedostepny i zimny kiedy tak naprawde potrafi kochac:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

spoko koles (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ja jestem Tomek. M>. Lubie ronaldinho i zostane zajebistym pilkarzem :):):)KC........ (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kochany facet. świetny sportowiec. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebiście się całuje, jest czasami nie znośny, dobrze gra w nogę, lubi zarywać do dziewczyn, nie poprawny romantyk !!! znam takiego jednego i buziaczki dla niego (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

totalny kretyn
Szkoda mi słów na takiego ch..a!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ładny, ale..... pojebany, menel, skurwiel, ma 15 dziewczyn, cieszy dupe bez powodu , chla co popadnie jednym słowem dno!!!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przemądrzały, uparty cwaniaczek. Nie dba o siebie. Lubi sobie popić i wciskać nos gdzie nie trzeba. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest super kolesiem ze szkoly swietnie go rozumiem, super gra w noge, Jest przystojny wrażliwy . Zakochałam sie w nim!!!!! Tomek ja cie kocham!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

pijak narkoman i zajebisty ziom
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

miły przystojny kochający chłopak z poczuciem humoru czerpiący ż życia to co najlepsze czasami upierdlimy ale wybaczalnie nikt o nim nie zapomina :* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

agresywny, szybko traci nerwy, jest cpunem trawki (ale to nie szkodzi ;) ), potrafi kochac jezeli chce, a jak kocha to kocha na prawde, potrafi takze byc czuly, namietny, ma takze miekkie serducho tylko trzeba to odnalezc, robi wszystko na ostania chwile, wrazliwy, smieszny, lubi imprezki, kocha taniec, jest dla przyjaciol...taki jest wlasnie Tomus ;P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest bardzo milym kolegom mam kilku znajomym o tym imieniu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny, szczery, wysportowany, zaje*** gra w noge, lubi imprezować, a do tego szanuje dziewczyny;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ćpun, zarywa laski ale one nigdy mu nie dawają! Używa wibratora odbytniczego... lubi jak 70latka mu nasiada... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

poprostu fajny koleś. Zna duzo ludzi,wie czego chce w życiu i jak się zakocha to kocha do upadłego. Miec takiego faceta to jak wygrac w totolotka. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

cudowny i intrygujacy facet jakich malo (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jara,pije,imprezuje...ale przy tym jest kochany jak zaden inny facet...poprostu skarb... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

tomek to typ rasowego pozera,mysli ze jest gwiazda ,ale wszyscy go wysmiewaja.lubi sie popisywac chociarz czesto gowno potrafi.ps bardzo smierdza mu stopy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

mily inteligentny swietnie gra w noge. super kolo!
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

p******i głupoty, ma świetne poczucie chumoru nie mozna odróżnić kiedy żartuje a kiedy prawde mówi oraz jest inteligentny, ma dużo kumpli i koleżan ale zawsze tylko jedną ma w sercu!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

mamisynek a przy tym egoista,obraca sie za innymi panienkami i nie dostrzega tego co tak naprawde sie liczy. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

je kozy na lekcji podstawy przedsiembiorczości (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma duży brzuch, żłopie piwsko i nie myje uszu, to nim na pewno można powiedzieć (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jebany frajer... nie ponznawajcie o tym imieniku facetas nie warto (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest energoczny i lubie spac (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi sie pieprzyc z fajnymi laskami a one lubia mu robic druta.Ma duzego penisa
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebisty chlopak i bardzo go kocham :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ja jestem tomek i jestemzaj....isty ma sziewczyne wisze kase wczowam sie w to co robie
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

słodziutki,szarmancki i zabójczo przystojny;)
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi kobiety szybko dochodzi ma przedwczesny wytrysk pije tanie wino (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Sporo imprezuje,libi piłke nozna,jara hasz,strasznie nieśmiały (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

miły, czuły, delikatny, lubi dziewczyny i wie jak z nimi postepować, angażuje sie na maksa.:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przypomina goryla zza wysokim czołem, lubie wchodzic butami w nieswoje sprawy, szczegolnie lubi przeszkadzac znajomym przy dizewczynach bo sam poruchac niemoze (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz jest skurwielem.. jest zadufany w sobie i popycha Karolinke dzien w dzien.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

najlepszy koleś na świecie jakiego znam - do palenia, do picia, do imprezowania i do seksu oczywiście hi hi :D
fajny tatko, fajny chłopak, fajny kochanek
zero teorii dużo praktyki;D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest przystojny ale pogubiony w sobie i swoich planach na pzyszlosc... (z dedykacja dla takiego jednago Tomka)...:P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Troche nieśmiały ale jak dojdzie co do czego to daje czadu. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dokladnie tak jak wczesniej bylo napisane!!!!! to prawda wszystko (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

cudowny człowiek, jak kocha to całym sobą, lecz ciągle nie wie czego chce ... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest fajnym kumplem, czuły chłpakiem, nie lubi mówic o miłości. Inteligentny, chce wiele osiagnoc i ma ku temu predyspozycje. Straszny śpioch! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Lubi pić piwo, ale nigdy na umór. Ma poczucie humoru, ale nie lubi tańczyć. Nie jest zbyt pewny siebie, ale jeśli może próbuje pomóc innym nie oczekując czegoś w zamian. Jest czułym i empatycznym facetem. Wie jak postępować z kobietami, szanuje je i lubi prawić im komplementy. Po za tym lubi leniuchować i mały z niego bałaganiarz :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to zjebisty lizacz Cipek!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

MAB SKŁONNOSCI DO ALKOCHOLIZMU, NIE MOŻNA NA NIM POLEGAĆ, ALE JEST Z****TYM KOCHANKIEM (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz zawsze ciekawy i beztroski (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dziwny typ, umiejący śmiac się z cudzego nie szczęścia,chwalący sie wszystkim co posiada,przeważnie Tomasze zakochują sie w Sylwiach
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

swietny i inteligentn facet, ktory zawsze umie doradzic;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dupek zapatzrony tylko w siebie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest to fajny facet boi sie uczuc i wiazac z osoba ktora kocha go!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nic ni potrafi załatwić, dobrze całuje, obciągnięta maczuga king-kong a (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

smutny i zamknięty w sobie często czuje się niedoceniony (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

słodki ..oszukanic ..jednoczesnie anioł!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebisty gostek lubi pomagac innym przy tym zawsze dba o siebie i o swoich bliskich nerwowy i wybuchowy typ moze zranic ale nie rozmyslnie buja w obłokach ale realizator planów czasami pozer generalnie wkórwiający typ pozdrowienia dla wszystkich tomków (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niewyżyty seksualnie,zboczuch.. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to śmierdzący szczur i nie zmienia gaci....... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to gruby pedał , udaje cwaniaka , ma ryj jak moja dupa itd. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

miły, zabawny, trochę głupkowaty... można sie przy nim popłakać ze śmiechu, lubi bajerzyć dziewczyny( wiem bo sama tego doświadczyłam) można z nim pogadać o wszystkim, niczego nie bierze na poważnie:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

czuły, miły, lubiany, pomysłowy i troszkę zapatrzony w siebie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wiperdala kiłbasy i jest zajebiści gryby,lubi opciongać!lubi jak go sie kocha w pupe,frajer że chuj ma rozjebanom dupe i małego ptaka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

mily,ladny,lubi i potrafi imprezowac,uwiedzie kazna dziewczyne,ma talent pakowania sie w klopoty,potrafi kochac,pomaga w potrzebie,lubi dziewczyny i wogole jest spoko... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie ważne jest imię, bo i tak każdy facet to sWINIA (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ambitny,czasami to go przerasta,imprezownik, z dowcipem,ciężko mu znaleźć tę jedyną,inteligentny,ciekawy świata i ludzi,łatwo popada w nałogi, (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Lubi tabake ponad zycie. ma kasy jak lodu i wali konia calymi dniami. niezle naduzywa alko ale to chyba dobrze. Zajebisty nieuk i wogle cwiercinteligent. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

No i co tu duzo mówić??:((... RAcja jest w tym,ze nie kocha szczerze :((... nie dotrzymuj obietnic:(.. rani :(( (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

bliźniak, człowiek dychotomiczny, homo duplex, wierny lecz niepewny, naiwny ale podejrzliwy gdy podnosił się już wiele razy,
dyfurkacyjnie chaotyczny, serce odda (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma wysoką samoocene, zachowuje się jak gej, ale ładnie tańczy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niezedecydowany, bez własnego zdania, bardzo towarzyski, wszedzie ma znajomych, lubi podróże (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

To cudowny chłopak, namiętny delikatny i megaprzystojny, świetnie całuje i... gotuje, jest szczery mądry i kochany :0
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Dobry przyjaciel, sceptycznie podchodzi do ludzi nwo poznanych, wie czego chce. Czasem umie palnąć cos głupiego, ale zawsze potrafi przeprosic i przyznac sie do błędu. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

słynny insyminator- żadna mu sięnie oparła, mazury rządzą!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

słodki,niesmiały, niby czegoś bardzo pragnie,ale boi się tego dokaonać, nie chce dostać kosza..nie lubi uczyć się,lubi zabawe,mysli,że wszytsko samo do niego przyjdzie....i się nie myli!! ;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

człowiek o wielu twarzasz, często nie docenia sam siebie, jest doskonałym towarzyszem rozmowy, ma poczucie humoru. ogólnie to interesująca osoba z którą warto być w dobrych stosunkach:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Spoko chłop można znim pogadać troche popić jest przystiny dużu imprezuje (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi mówić laskom słodkie słówka, często sie obraża o byle gówno, nie jest wierny swojej dziewczynie, wqrza sie bez powodu i potrafi nieźle ochrzanic. lubi sie chwalic (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

na wielkanoc dyma kury, ktore zas znosza wydmuszki
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

uwodzi dziewczyne nastepnie wykorzystuje i zostawia.. zwykla swinia... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

chlopak sredniej urody najczesciej niewysoki umiesniony. zkompleksiony nie wychodzi mu z dojrzalymi kobietami za to swietnie dogaduje sie z młodszymi ;P
jest typem samotnika iz nie posiada partnerki. bo zadna go nie chce a jesli juz ma szane t oz niej nie korzysta (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to że świetnie gra w noge jest na 100% prawdą:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

swietny chlopak =] troskliwy, wrazliwy mily sympatyczny czasami mu odbija ale to w nim kochaja dziewczyny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Kochany mężczyzna nie ma co!Troskliwy,opiekunczy,odpowiedzialny,owszem imprezowac lubi ale zna umiar.Pzdr! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Dziwak jakich mało, wpedza w kompleksy jednym spojrzeniem typu "ja jestem madry a ty nie". Lubi cwaniakowac i jest obrazalski .(nadeslane pzrez czytelnika). (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz to niezwykle uczucowy chlopak. ma wiele zalet lecz wady jak to kazdy ma.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest zajebisty i mozna mu ufac !!! szczegolnie jezeli chodzi o mojego kolege kochanego Tomusia :) tyko za duzo cpa ale to malo wazne :D hahahaha (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wie jak postepowac z kobietami, oddany, opanowany, inteligenstny, prawi komplementy, ma szerokie zainteresowania (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie wie czego chce ale czasami potrafi wyznać co mu na duszy leży znam takiego Tomka pozdro dla niego:))) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zakrecony,jak sloik po ogurkach (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

naprawde umie grac bardzo dobrze w piłke (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz? marzyciel.materialista,zna wiele osób potrafi zgrac sie z otoczeniem. Na mysli ma sex,sex,sex. Spoko koleś. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

najcudowniejszy facet na swiecie,dobrze patrzy mu sie z oczu,delikatny,romantyczny,swietnie całuje,z poczucie humoru chociaz czasem bywa marudny,dba o swoj wyglad,uroczy,przystojny,słodkie,łamie serca wielu dziewczyn,uroczy,jest weirny i oddany,lubi imprezowac,inteligentny,lubi zwierzeta,KOCHANY....kocham Cie Tomku;)) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

moj kochany grypser. jest brzydki jak noc, ale doskonale mnie rozumie. ma tam czasem takie swoje dziwne pomysły, ale kto nie ma? (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niesamowicie całuje przystony czuły kochany z aki mozna mies gromadke dzieci:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest suuper...miły choc czasem wulgarny,ale kolezeński. Żadna impra nie moze odbyc sie bez niego. Poza tym jest supe przystojny...KOCHAM CIĘ:* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Dusza Towarzystwa,ogromne poczucie humoru,przyjacielski,zawsze mozna na nim polegac,sluzy pomoca,w glebi duszy wrazliwy,lubi imprezowac,dobrze sie zabawic,posiada wielkie talenty,bardzo ambitny,stawaia sobie wysokie poprzeczki,inteligentny a przede wszsytkim KOCHANY:*:*:*::*:* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest przekochany, sympatyczny i troche nieufny... ale tak to zaa*******sty facet, z baaardzo sexi tyleczkiem;****<muaaaaaa> (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

fajni z niego Ziom : :P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

potrafi oczarowac spojrzeniem, fajnie tanczy, ma piekny usmiech i uwodzicielsko podnosi brwi :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Mysli o bzykaniu miły ciepły straszny babiasz lubi imprezki (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest cudowny, słodki, tajemniczy, niezależny i w dodatku zawrócil mi w glowie. Tomku Z. to wszystko o Tobie, kocham Cie choc Ty nie możesz byc ze mna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

fan 2pac a (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest niezdecydowany i boi się życia. Nie lubi ryzyka, a dziewczyny go przerażają. Kiedy ktoś go zdenerwuje zazwyczaj jest bardzo niemiły. Ciągle zmienia zdanie i boi się mówić co myśli. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Napewno tajemniczy i skryty w sobie, cholernie wkurzajace jest to ze kryje swoje uczucia,czlowiek sie gubi przy nim. Samotnik,egoista...ale cos w nim jest (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

O boze (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest bardzo slodki czasami az za bardzo!! swietnie gra w noge ale tez lubi czasmi wypic %% (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajefany chlopak,fajny charakter,imprezowicz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

FA (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

tomasz jest wspanialym chlopakiem troszke upartym ale idzie na kompromis dostaje to czego chce zawsze zmieza do celu i realizuje swoje plany krok po kroku wspanialy kompan zycia (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

czuly i kodhany takie sa tomki;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Pijak na maksa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Bardzo sympatyczny:)i słodki jak czekolada która kocham hehe opiekunczy nie igra z nikim szczery tylko troszke za mało ma wiary w siebie jak chce to potrafi wszystko........:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przede wszystkim leniwy!! ma wiele planow lecz zadnego nierealizuje z powodu "braku czasu". kłamie w 99%
szuka laski dominującej która bedzie mu mówila co ma robic. potrzebuje silnej ręki (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie umie przeklinac zadaje glupie pytania, ciota. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

śmieszny, wygadany, namiętny, uczciwy,mądry,lubi dobre towarzystwo śietnie sie bawi na imprezach i przede wszystkim kocha swoja dziewczyne Anete. Inteligentny i bardzo wrazliwy to własnie tomus przynajmniej mój w wasz jaki jest ?????????????????/ (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wali w rogi, wali i w ogole... pieprzony idealista, baaaaardzo czesto gej. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest zajebistym kochankiem - zazdroście
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

To egoista, myśli tylko o sobie. Jeśli coś popsuje robi wszysto by druga osoba miała wyrzuty sumienia. Zrzuc wszystko na innych.bardzo nerwowy i porywczy, inteligentny. Ma dobre i czułe serce, romantyczny. Skłaonny do nałogów. Świetny kumpel ale nie chłopak. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Kto wam dal glos...:D? Babuchy....:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomek to pijak, babiarz, jest głup9i i ma o sobie wysokie mniemanie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zjebany ryj (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

beznadziejnie głupi i mało inteligentny człowiek ,nie potrafiący stawić czoła problemom życia codziennego
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to czlowiek o dwoch twarzach (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

palacz i nie tylko tytoniu, sporo pije (co stara się ukrywać przed płcią piękną), kocha muzyke, sam pisze swoje teksty, szuka zrozumienia przez inne osoby, rani kobiety które chcą z nim być, nie mając szczęścia u tych na których jemu zależy, lubi naginać prawdę (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Doskonały tata i mąż, ze świetnym nieco ironicznym poczuciem humoru.ale za to z zainteresowaniami :)) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

znam jednego tomka supier koleś, kasanowa jakich mało (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ja jestem Tomek, pozdrawiam, też Was kocham:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

miły,pogodny chłopak.Uczynny,pracowity skory do pomocy.
Zawsze uśmiechnięty , koleżeński oraz przyjacielski.Równy gość. IDEAŁ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:):):):):):):):):):):):):):):):):) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ten osobnik cechuje się zwykle małym przyrodzeniem i mózgiem rozmiaru klawisza ENTER. Co 5 Tomasz rodzi się z wadą mózgu. Rozbójnik, menel z TESCO, za 0,7 zrobi wszystko. Ale przynajmniej jest twardy jak chleb z Biedronki. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz.. Najcudowniejszy chłopak na świecie,czasem bardzo leniwy,ale to jest czasem wskazane. Długie blond włosy i piękne oczy. Bardzo uczuciowy,ale nie do przesady, wie na czym mu zależy i do tego stara się dążyć. Lubi mieć koło siebie osoby z którymi ma wspólne tematy. Kochający,zazdrosny(nie do przesady), Fanatyk gier, dobrze zbudowany, inteligentny,lubi dobrze sie bawić, MA SEXI TYŁECZEK !!! ;d dowcipny, FLIRCIARZ, szczery czasami aż do buli. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Super gościu ...
Dowcipny, czarujący , pełen humoru , zaskakujący...
Ogólnie THE BEST (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

super gość, wierny przyjaciel, zawsze pocieszy, typ samotnika,
dąży do celu za wszelką cenę, chce osiągnąć nieosiągalne . (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

intrygujący facet, cholernie dobry w łóżku, zawsze ma na wszystko wymówkę, czuły, kochający na zabój jeśli znajdzie tą jedyną... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajeb**** koles lubi imprezowac i dobrze sie kocha
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Prawdomówny, zamkniety w sobie lecz gdy z kimś jest to kocha całym sercem i na zabój. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

super facet z poczuciem humoru który potrafii poradzic sobie w zyciu i do tego bardzo przystojny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest przystojny poprostu CIACHlO:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Chłopak Który Słucha Się kolegów nie ma Własnego zdania Szkoda bo dużo przez to traci.całuje się świetnie aż szkoda sie z nim nie pocałować. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Fajny, ładny, inteligentny:) Obserwując wszystkie Tomki dobrze grają w piłkę nożną...:) Ma swój świat do którego wpuszcza wybrane osoby:) Pozdrowienia dla wszystkich Tomków:*:*:* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

pospolite imie, pospolity typ, probuje sobie kupic kolegow, ale nie ma za co (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zakręci dziewczynie w głowie i ... znika. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

mam męża Tomasza i jest nerwowy lubi rządzić i podnosić rękę na kobiety ale jako ojciec jest spoko choc czasem odpuszcza. Nie lubi gdy ktoś inny ma rację. często go duma ponosi. domator (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

w sypialni jest wspaniały
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Przemily kochany facet kocham go Jola p (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest ładny,przystojny, poprostu w 1oo% meski, dużo imprezuje, zna dużo ludzi i jest ogolnie przez nich lubiany, jest Czułym i namiętnym kochankiem, czasami kłamie i lubi sie czesto bić, ale po za tym jest coool boy... !!! :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest ładny,przystojny, po prostu w 1oo% męski, dużo imprezuje, zna dużo ludzi i jest ogólnie przez nich lubiany, jest Czułym i namiętnym kochankiem, czasami kłamie i lubi sie często bić, ale po za tym jest cool boy... !!! :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest słodki, miły, inteligentny, przystojny, odważny,ma śliczne oczka, zabawny,straszny flirciarz i cukier :D

(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

fajny kolo, troszke niesmiały ale za to bardzo czuły i romantyczny, nie jest natrętny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi imprezować i pić, jak kazdy facet lubi ładne dziewczyny ;p (nadesłane przez czytelnika)

męskie tomasz

Tomasz to PIES na kasę. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest mily ,lubi grac w tennisa i w pilke noznom jest uwodzicielem .lubi podrywac dziewczyny.lubi imprezowac szczegulnie z laskami.w trudnych chwilach daje sobie rade
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to prawdziwy cham,:(((( (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Straszny zazdrośnik a sam zdradza....Nienawidze tego skurw.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

bajkopisarz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zbajeruje i zostawi zbyt pewny siebie cwaniak (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebiscie przystojny, uwodzicielski i naprawde potrafi niezle zabajerowac....a poznie niestety zstawic i zapomniec..ehh wiem cos otym..:/ ...niestety (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

pomocny ale wtedy kiedy jemu pasuje,jest pociągający,tajemniczy, szczery ale czasem kłamczuszek, niezły flirciarz, materialista, niechętnie się dzieli, BARDZO inteligentny a przede wszystkim cierpliwy na maxa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Namietny,czuły,miły,kochajacy,nieufny w niektorych sytuacjach wredny i denerwojacy ma bardzo duzego penisa lubi kochac sie bez prezerwatyw. Ma cudowny usmiech i potrafi rozpalic dziewczyne cudownie całuje. Jednym zdaniem ideał i za to go KOCHAM !! })i{( (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest bardzo pewny siebie, lubi mieć nad wszystkim kontrole-nad dziewczyną również, nie potrafi być w stałym związku-zmienia dziewczyny jak rękawiczki-często jednak wraca do tych samych, ale potem znów odchodzi...Uważa że ma zawsze rację, nie znosi sprzeciwu, nie lubi pracować, nie traktuje niczego poważnie. Mimo wszystko jest bardzo pociągający i przystojny, potrafi być niezwykle romantyczny, czuły i troskliwy, rozsadza go energia, nie można sie z nim nudzić, można sie z nim naprawdę świetnie bawić...(nadesłane przez czytelnika) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest bardzo zabawny jednak bardzo ranią jego egoistyczne słowa...Uwaza sie za wladce i udaje wielkiego biznesmena a jest tylko zwyklym szarym ....( Ale go kocham).. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Spokojny,uczuciowy mężczyzna szanuje ludzi ,skromny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

a ja znam bardzo dobrego Tomeczka,jest bardzo mily, kochany i zrobi wszystko o co sie go poprosi,chociaz moze troszeczke niesmialy,ale tylko czasami... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

a ja znam bardzo dobrego Tomeczka,jest miły i zrobi wszystko o co się go poprosi,chociaż troszeczke nieśmiały,czasami... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma zaje****ą klatę <3 (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dusigrosz,a slowo brudas do dla niego za malo.Najchetniej nie chcialby miec z woda zadnego kontaktu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Dużo mówi, mało działa... poza tym sympatyczny i kulturalny. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

prawi komplementy ... dobrze sie z nim rozmawia ... jest kochany i słodki ... ma bardzo seksowny i pociągający tyleczek ... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Nie jest kochaliwy, ale jak już znajdzie tę jedyną... Nie przestaje dawać jej rozkoszy języczkiem... uwielbia gry wstepne... kiedy liże lechtaczke swej girl... woli kiedy ona odwdziecia sie na kuckach (on wtedy stoi)... a gdy sioe kocha to w 100 roznych pozach i po kilku orgazmach oraz przez cala noc ... :):):) jest po prostu zaj****** w łóżku :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Nikt go nie kocha (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to człowiek który zasypia w kazdym wolnym momencie
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

To taki maly podrywacz, udaje takiego strong boya , ale tak na prawde potrzebuje milosci i wiernosci!mowi, ze szuka przygod?nie wydaje mi sie poprostu nie ma tyle sily aby sie przyznac do tego ze tak na prawde chce stabilizacji!!!i tyleeee hihihihi (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest bardzo zabawny ,ma dobre serduszko ,zajebiście gra w nogę ,jego jedyna wadą jest to iż uważa się za bosa... Ale ogólnie jest spoko gościem!!!Ma cudowna pupcie i nie tylko :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

palacz pijak i zazdrosnik choc dobrze caluje i piesci oooo i mega zboczuszek olbrzymie plany i nieraz wkurza tekstami co to nie on ile on wypil itp... choc kochany nieraz plakalam w poduche... teraz mam kurczaka do plakania....wariat ma sliczne perfumy zawsze zadbany... choc nieraz przesadza i wkurza to kocham go bardzooo myszka:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

palacz pijak i zazdrosnik choc dobrze caluje i piesci oooo i mega zboczuszek olbrzymie plany i nieraz wkurza tekstami co to nie on ile on wypil itp... choc kochany nieraz plakalam w poduche... teraz mam kurczaka do plakania....wariat ma sliczne perfumy zawsze zadbany... choc nieraz przesadza i wkurza to kocham go bardzooo myszka :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

świetny gość. Lubi ostrą jazdę. W towarzystwie zdarza mu sie z zawstydzenia zwiesić głowę. Ogląda sie za wyłącznie niezłymi tyłkami. Lubi zdradzać. Niestały w związku ale opiekuńczy. Pełen sprzeczności.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Egoista .. Dba tylko o siebie . I o swoje potrzeby. Fałszywy . Kłamie . Szpaner . Zakompleksiony . Łatwo wpada w nałogi . A ciężko muz nich wyjść . Dużo obiecuje, mało robi . Ma wybujałą wyobraźnie .. Potrafi być czasem dobrym i czułym mężczyzną . Lecz to tylko momenty ....... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

cham, egoista, zadurzony w sobie dupek, nie szanuje dziewczyn ani przyjaciół, jeżeli ma już przyjaciela to trzyma go krótko jakby był jego własnością, nie potrafi żyć bez mieszania się w sprawy innych, jak już się do kogoś przyczepi to na zawsze(jak rzep do psiego zadu), nie dotrzymuje obietnic i nie jest prawdomówny,obraża się o byle co i prawie z wszystkimi kłóci, ma małe grono przyjaciół a nawet kolegów nie za wielu,głupota to jego główna zaleta !!! Życzliwe (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zazwyczaj to blondyn, Wredny nie umie całować za bardzo się ślini, nie ma gustu i jest egoista myślącym tylko o sobie!!!1 (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

fajny koles, ogolnie lubiany przez wszystkich ludzi, dowcipny, ma riposte na kazda docinke, (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Intyligentny,zabroczy madry sprawiedliwy kocha dorbra zabawe nie stroni od przyjaciol przyciaga do siebie ludzi jest przystojnym facetem ahh te cialko...wyznaje kult ciala i dba o nie ma uporzadkowanne wartosci jest szlachentym i prawym czlwiekiem,kocha rodzine oddany milosci,wiecej takich Tomaszow na naszym swiecie;* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Najczęściej zakonnik ;p (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomek to piękny śpiewak i zarazem tancerz. Ma świetne podejście do dziewczyn... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

W związku męskim daje dużo przyjemności, jest namiętny, uwielbia się zabawiać - godzinami całować i dotykać zamiast wziąć się do porządnej roboty. Nie jest żal mu czasu na dobry stosunek - potrafi poświęcić na to całą noc, zawsze jest mu mało. Jest lojalny, miły, czysty, spokojny, inteligentny i super perceptyk. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Miły, ale czasem upierdliwy i egoistyczny. Lubi zaskakiwać. Tolerancyjny i z poczuciem humoru. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zawsze wesoły,usmiechnięty,szczery,ale jest niezdycedowany.imprezowicz po wsze czasy!!!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

debillllllllllllllllllllll (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Przystojny, szczery - aż do bólu, potrafiący kochać, wrażliwy, czuły, opiekuńczy a jednocześnie bardzo męski. Niekiedy dwulicowy (czytaj jako zaleta). Potrafi świetnie grać i "zmieszać" się w każdym towarzystwie. Wie czego chce i twardo stąpa po ziemi. Konkretny, ale czasem mało asertywny (tylko jeśli ma do kogoś słabość). Bardzo spontaniczny, mający dużo szalonych (czasem głupich) pomysłów. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebisty gość, czasem brak mu pewności siebie ale podoba się kobietom, flirciarz, lubi poimprezować, szczery. Mistrz ciętej riposty ;) kreatywny, uczuciowy, wierny, leniwy, spokojny (chyba, że imprezuje). (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Hehe Pisze to Tomasz człowiek któremu można zaufać lecz gdy zawiedziesz pożegnaj sie z przyjaźnią ! ;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zgniła męda ,wywłoka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest bardzo mondry (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

szlachetny, lojalny i znakomity jebaka ... koledzy zazdroszcza mu pieniedzy lasek i pindola ... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest slodki, do wiernych nie nalezy w lozku dobry tez nie jest, jest alkoholikiem... chce sie wyszalec ale ulozyc tez sobie zycie, zawsze wybiera kolegow i zabawe zamiast swoja milosc (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest kochany, przystojny, troche egoistyczny, czasami nie dotrzymuje słowa ale zazwyczaj z przyczyn niezależnych od Niego, nie umie oszczędzać, jest totalnym przeciwieństwem pantoflarzy i romantyków ale mnie kocha i to mi w zupełności wystatrcza. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Kocha piłkę nożną, dziewczyny, pieniądze, samochody, gadżety, hazard, ryzyko, flirciarz, dobrze się bawi, czarujący, subtelny, spoko kolega, uwodzicielski (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Brzydki, zamknięty w sobie, pryszczaty, nie przejmuje sie swoim wyglądem, wagarujący, nie lubi dziewczyn ale uwielbia swojego psa, maniak komputerowy, totalna łamaga, nielubiący swoich sióstr. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

byl wspanialym chlopakiem ktorego nigdy nie zpomne Kochalam Kocham I Bede Kochac (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Możliwe............... :):):) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest miły i sympatyczny. Jest zaradny życiowo. Jest idealnym kandydatem na męża i ojca.Sprawdza się w ekstremalnych sytuacjach i zawsze wychodzi z opresji. Gdy potrzebujesz pomocy to wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń. Jest trochę leniwy i jest nieukiem. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niby szczery ale nie wiadomo czy mu wierzyc bo ma tajemnicze spojrzenie nie umie sam powiedziec tego co czuje trzeba na nim wymusic slowo kocham
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niby jest szczery ale nie można do końca mu wierzyć, ma tajemnicze spojrzenie nie umie sam wyznawać tego co czuje trzeba na nim wymusić słowo kocham co jest bardzo dużym minusem w związku (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niewierny Tomasz!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dobry kolega ktury lóbi śpiew i zabawy lóbi sie bójaćna chóśtawce (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

imię żeńskie, popularne wśród mężczyzn. Oznacza osobę, która lubi jeść i oddychać, mówi po polsku, umie obsługiwać pilota do tv (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Kocha Dominikę ! <3 (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zajebiste imie i wogóle zajebisty kolo ;P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zrypany paszczur z krzywym ryjem.. krasnal jakich malo ! az zal mowic ;] (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

TOMEK JEST KOCHANY.....
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niski konus obciągnoł mojemu koledze konradowi śmierdzi mu z pyska gumą balonową poj***ny pedałek jest za ł k s em bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbblllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Lubi kolekcjonować bezwartościowe chełmy. Tomasz bardzo często zanudza innych opowieściami o pierdołach. Ma zwyczajowo za krótkie stopy. Urządza gry towarzyskie w skupie złomu tresując pchły. Zawsze zachowuje się jak kombinator. Jego największa zaleta to wąchanie kleju. Tomasz - przekładając na współczesny język polski, oznacza wszy łonowe. Tomasz bardzo często rysuje po ścianach. Dzieciak z tym imieniem to najczęściej wariat. Ma żółte zęby, dłonie jak łopaty i krzywy kręgosłup. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

W gruncie rzeczy "samotny" pomimo wszystkich tych ludzi dookola,pelen pomyslow jednakze nigdy nie do konca zrealizowanych,posiada cienty zart lecz to juz chyba indywidualna cecha charakteru,bojacy sie milosci,dobrze caluje,kocha sie tez na poziomie...ogolnie ciezki na dluzsza mete (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

MA mocny łeb SWIETNY SPORTOWIEC (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma ogromne poczucie humoru czasami aż do przesady uwielbia alkohol i kobiety. myśli tylko o jednym... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Słowem Swietny facet :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Słowem mówiąc wspaniały facet :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zdrowie wszystkich Tomków (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest kochany, przystojny, opiekuńczy i troskliwy, ale gdy zauważy, że dziewczyna go naprawdę kovha to ją olewa... A tak ogólnie to bardzo towarzyski, łatwo przychodzi mu poznawanie nowych ludzi i umie ROZKOCHAĆ w sobie każdą dziewczynę a ta nie potrafi mu się oprzeć... Ja Właśnie Takiego Tomka Kocham:*:* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jestem zajebisty bo jestem Tomkiem i tej teorii sie bede trzymac (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jestem Tomkiem i swietnie się z tym czuję, jestem wspaniały (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest jak Gmod z Halflifa :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest jak g-mode z half life a (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest jak g-mode z half life a :-) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dowcipny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Myśli tylko o sobie jest nie wierny uwodzi a potem zostawia nie można mu ufać!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest trochę jakby miał rozdwojenie jaźni ale ogólnie w porządku. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Totalny dupek.Jego matka sra do gara,a ojciec to wpierdala. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

uznaje 3 zasady Znaleść zruchać zosatwic (ZZZ) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny o duzym uroku osobistym.stara sie byc oryginalny.dobrze traktuje dziewczyny.blyskotliwy i inteligentnym.swietny sportowiec. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

powyższy opis jest adekwatny do jego zachowania. To zdrajca oszust, kłamca, flirciasz. Dziewczyny uwazajcie na niego. Straszny z niego egoista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Posiadajacy dobre serce,wierny i lojalny,szanuje kobiety i umie zadbac o to zeby byly szczesliwe,zwiazek-wierny tej jednej ukochane Kobiecie,jako glowa rodziny-odpowiedzialny,przykladny maz i ojciec,ambitny,zawsze dazy do celu,nigdy nie poddaje (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

mężczyzna o tym imieniu zazwyczaj jest przystojny,
kombinator ;)
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma kszywego (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest tajemniczy,zaj***ście gra w noge ale gdyby przejsć do spraw sercowych to Tomasz nie jest dobrym wyborem. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

delikatny, czuły strasznie tajemniczy uwodziciel! ale jak tu go nie kochac!


(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wielki Egoista , podrywacz , nie honorowy , rozwydrzony , mało inteligentny , farciarz , oszust .. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Dziewczynie okaże miłość, ale nigdy przy kimś.. wszędzie się wkręca, zdradza jak tylko można, choć dziewczyna go i tak nie przestaje kochać, bo Tomek ma swój urok i jest wysoki i przystojny no i lepszego faceta po prostu nie ma !!! :)) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wielki lizus, mysli tylko o sobie, bajeruje laski a puźniej je żuca, ale za to przystojny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

miły, szczery, przyjazny, ale potrafi być wredny jak mało kto. Świadomie -lub nie- rani inne osoby. nie potrafi szczerze wyznać swych uczuć. mimo to jest bardzo fajnym facetem. potrafi zadbać o swoją kobietę. nienawidzi zdrady...potrafi grać na instrumentach(zazwyczaj na gitarze), nie pozwoli sie obrażać, lubi szczerość i wyrozumiałość. uwielbia miłe, tolerancyjne i ciekawe dziewczyny :D:D:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Imię to osi pod sobą mnustwo znaczeń, jednym z nich jest flirciaż ale niektóży rozumią je jako casanowa lub don juan, zajebiście jeździ na nartach i rozpiepsza wszystkich w bierki, kręci niezłe parówki ale nikt ich nie je oprócz ni9ego (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Mocno kocha. Lubi piwko, imprezy, piękne kobiety. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Podoba się Magdzie :> (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

najlepszy pod słońcem kumpel (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

huj jebany (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

fajny lubi seks i lubi kochać sie z ładnymi laskami (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomek jest slodki ale niestety lubi alkohol, i ma skolonnosci do zdrady, wie jak postepowac z dziewczyna ,lubi sex i duzo imprezowac (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

moj tomus jest najlepszy i najukochanszy:* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasze sa zajebiste wiem bo sam jestem tomasz i jaram nonstop hehe (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Słodki miłośnik kobiet, uwielbia zabawę i ryzyko. Kocha tylko raz prawdziwie. Niepokorny i ambitny. Dobry kompan do szalonych wypadów i intensywnych podróży. Jego motto życiowe:"Lepiej żyć intensywnie i szybko umrzeć niż trwać w niespełnienu po wieki" (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Świniobujca :-] (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest miłym i atrakcyjnym facetem.Czuły uwodziceilski i jest moim facetem kochającym mnie:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wiekszość opini bardzo pasuje do Tomka materialista tak zdradzac to Tomek wykorzystać to Tomuś uwaza sie za bardzo wrażliwego ale po to zeby coś osiągnąć a szczegulnie pożyczyć kasę na wieczne oddanie. Jeśli chodzi o kobiety to szuka tylko z kasą żeby mu było lżej w spełnianiu się.............. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Skurwiel daje dupy a chodzi mi o Tomasza Surgiela z Kielc mieszka na ulicy chrobrego (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wszystkie Tomki to rowne chlopy :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Kochany, miły i niesamowicie całuje. Nie którzy uważają go za świra ale już taka jego natura, lubi szybkie auta i dziewczyny o imieniu Sylwia (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niepoprawny optymista, potrafi bezgranicznie kochać, zraniony - potrafi się zemścić. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Inteligentny ;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie tomasz

cienki bolek jak by ktos go powiesil za jaja
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zby często stara sie być kimś, kim nie jest i nieświadomie sobie tym szkodzi. Wysportowany, przystojny, inteligentny i dobrzy wychowany. W sprawach materialnych zawsze dąży do celu. Nie umie postępować z dziewczynami. Szuka miłości i nie zauważa ludzi którzy zrobiliby dla niego wszystko. Daje dziewczynie nadzieje a potem sie wycofuje... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

krzyczy na KINGUSIĘ;( (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma takie fajnie, długie włosy i chodzi do klasy I h! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

hm, zajebisty z charakteru, śliczny blondyn o niebieskich oczkach! a no i jego wzrok ;oo.

[ wampireek ] (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomek to człowiek o wyższej świadomości , jest świadomy swojej świadom (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

huj z takiego czlowieka jest sam nie wie czego chce uczepi sie jak rzep ogona i sie nie chce odczepic...; wr.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Kochany inteligentny ma w sobie wszystko co najlepsze jest wspaniałym chłopakiem (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi ssac kolegom,ma małego siurka i nigdy nie wie gdzie go wsadzic.ma dlugie włosy(jak ciota) a jegom uszy pełne są miodu.lubi 11 cm peniski (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Mężczyzna o tym imieniu jest człowiekiem inteligentnym, szlachetnym, kulturalnym i niezwykle subtelnym. Ma dar zjednywania sobie ludzi, urabiania ich na swój sposób, wciągania ich do wykonywania wspólnie zadań zawodowych i publicznych. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jada psie stolce zbierane z prosto z ulicy. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

szczery ale jednak nie zdecydowany dajacy sie pokochac a jak sie za kocha to potrafi zrobic wszystko dla tej drugiej osoby (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Piekny chlopak :) czuly opiekunczy i kochany ..do czasu keidy nie pojawi sie inna dziewczyna ...zmienia dziewczyny jak rekawiczki z jedna pobedzie 5 miesiecy a potem gdy rozlaczal sie na kilka dni zawroci innej oannie w glowie i zostawi ta drugo sama jak palec bedzie ja ignorowal a potem to samo stanie sie z ta nowa dziewczyna poprostu sliczna swinia !!!!!! lubie jarac faje i pic swietnie gra w kosza ....uwaga imie tomek najwredniejsze na świecie !!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny madry ale tez klamca marzyciel zdradza zone wstydzi sie swych dzieci (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Bardzo fajny chłopak, ale strasznie pesymistycznie nastawiony do swiata. Jak włączy się w nim wariat nie da się go wyłączyć, a jak jest zły lepiej nie wchodzic mu w drogę. Spoko kumpel. Potrafi wyciągnąć z najgłębszego dołka choćby tylko tym, że jest :) Świetnie śpiewa, chociaz częstro temu zaprzecza. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Świetny qmpel, straszny krejzol. Uwliebia spiewać i robi to bardzo dobrze chociaż często temu zaprzecza. Jest bardzo oryginalny ale ironia wypływa z niego każdą stroną :P Ma wielkie marzenia i jestem pewna, że uda mu się je wszystkie spełnić, chociaż czasem brakuje mu uporu. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

MACIORA
SZKLANA RURKA
INKUBATOR
KROWI PLACEK
ROZJECHAY DYWANIK
DUMBO
Wieśniak jednym słowem (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ogier w łóżku , robi kobiecie z dupy jesień średniowiecza :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Dupczy ile wlezie i jest w tym dobry. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

sprytny bystry inteligenty potrafi pomóc podpowiedziec waleczne serce chociaz czasem cos sie nie udaje próbuje to naprawic .......... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

hmmm Tomasz....idiota i dziwkarz, który najpierw uwiedzie, pojdzie do łóżka dla zabawy i zostawi. Takie jest moje zdanie o mężczyznach o tym imnieniu;/ (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Spoko gość, niezły paker z niego, mhm te muskuły!! Kocha sex, piwo, piłke nożna i siłownie. Każda laska jest jego!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to ciota nad ciotami i kojarzy mi si e z gejem to takie pedalskie imie a na dodatek ma ostro zjechany ryj (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

masakrator (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

super gość lubi jmprezować, spoko gość, fajny kolega, śmieszny, ale troche głupawy.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wy huj ja kupuje wibratory!? (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Bierze dziewczyny na "wrażliwego chłopczyka", za bardzo siebie ceni, uważa że może mieć każdą i że każdej by się spodobał. Mówi o sobie krytycznie tylko po to by później ta osoba temu zaprzeczała. Ogólnie podupadły zjebany cieć... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny,kochany,opiekuńczy,pomocny,troskliwy,świetnie całuje, jeśli się zakocha to na zabój, potrafi się poświęcić,nienawidzi kłamstwa i nie wybaczy zdrady (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

o tak-egoista, nieśmiały, boi się, jąka sie, nie myje włosów (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma wyjebane (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Czuły, wrażliwy, kochający, tajemniczy i nieśmiały :) wie czego pragną kobiety i jest strasznie sentymentalny. Ma swoje hobby, któremu poświęca czas. Oddany uczuciu :) mój ukochany Tomuś ;-*
A. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wali w kocioł 24 na dobe. Zajebisty kolo. Ciagle z inną dupeczką... wali i rzuca. Znam kilku :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zajebisty ziom najlepszy informatyk wstydliwy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wie czego chce, wierzy w swoje możliwości, stawia wysokie cele, dobry fighter, nie boi sie fizycznych konfrontacji "jeden na jeden", lubi adrenalinę, uważa sie za inteligentnego, czasami fałszywy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

spoko ziomek lubi palic i podrywac (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wesołek ciągle sie śmieje nawet w tedy gdy jest zdenerwowany. w ten sposób rozładowuje napięcie.świetny kochanek (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

męskie Tomasz

dużo imprezuje, zna dużo ludzi i wszystkim wisi kasę, zajebiście gra w nogę.

męskie Tomasz

pijak ale przy tym za***isty typ , zawsze w 100% wczuwa się w to co robi (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to słodki i miły facet, który wie jak postępować z dziewczyną. Czuły i namiętny, troszeczkę niepewny siebie, ale za to świetnie całuje. Ma wiele skrywanych talentów, które nie zawsze ma odwagę ukazać chyba że mu da się otwarte pozwolenie:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Przystojny o wielu zainteresowaniach,szczery i nieszczesliwy.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest niewierny uwiedzie dziewczynę a potem zostawi lubi imprezować (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest jak labirynt z burzą emocji (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jara maryche lubi pornusy a jak nikt nie patrzy kupuje wibratory żul suchar nie myje uszu...??!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest ładny,przystojny, lubi gre w noge, czasami kłamie , nie jest prawdomówny niekiedy :) . Ale poza tym jest coool boy . I ja znam takiego jednego Tomka :):) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

flirciarz, prawi komplementy, lubi prowokować ale jak przyjdzie co do czego to się wycofuje,zwykle przystojniak,inteligentny, pomocny, materialista i szpaner (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

w trudnych chwilach potrafi dać sobie rade
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi dobrze sie bawic , jest uwodzicielsko tajemniczy co dziewczynom sie podoba , jest przystojny i mam sexi tyleczek ;D buziaki dla niego ;* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

spoxior koleś, świetny kolega (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dowcipny,czaruś i niezły flirciarz,lubi prowokować ale jak przyjdzie co do czego to chowa głowę w piasek:),materialista ale ma dobre serce,kiedy może to pmaga,ogólnie lubiany (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Niesamowity HEDONISTA, egocentryk i egoista- liczy się dla niego tylko przyjemność, a nie ludzie, oni służą jedynie do jej osiagnięcia. Wieczny "piotruś pan". Ma wielkie plany i nad wyraz wyrośnięte ego oraz wiarę we własne możliwości/nierealne marzenia (choćby zostanie prezydentem, podróż w kosmos). Uwaga, bo zdradza! (nadesłane przez czytelnika)

(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Najlepsze imie na swiecie... Bo ja jestem TOMEK !!!!!!!!!!!!!!! ^^ (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ah To Imie .. KoChaM GoOo bArDZiO [!] KaCe ToMuS . [!] Na ZaWsZe [!] ;** (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Na ogół męszczyzna o tym imieniu jest miły,uprzejmy,kulturalny oraz nad wymiar wychowany. Może ma kilka wad ale zawsze je można poprawić. Lubi sport,stały w związkach(może nie w każdym przypadku). Nie ma wymogów wobec kobiet woli szczere uczucie niż szybkie akcje. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ma małego pyrdka, puszcza pule przy sobotnim obiedzie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomeczek... cud! Nie ma 2-go tkaiego jak on :D w 100% dżentelmen, troskliwy, zamyślwony... czasem cichawoda.. ale na ogół kochany :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zesraniec, Kałopożeracz, Smyracz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebisty przyjaciel , niesmiały i wie co to znaczy kocheta szanuje ja i dba o swoja kobiete (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

idiota jakich mało,pijak i narkoman wali sięna prawo i lewo (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Łajza jakich mało. A przy tym marszczy freda na klopie (nadesłane przez czytelnika)

męskie tomasz

fajny miły z poczuciem chumoru lubie tomka
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest zajebisty i tyle jaki jesst jset poprostu soba (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lekkoduch, dobrze kituje, lubi błyszczeć, papla. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest fajny lubi imprezować tak ogólnie jest spoko (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Przystojny, inteligentny chlopak o ogromnym poczuciu humoru (choc czasem zbyt przesadzonym). Sporo czasu przebywa poza domem w gronie przyjaciol i pieknych dziewczyn, ktorre to sa oczarowane jego wdziekiem. Wie dobrze co kobieta chce od niego uslyszec i mowi jej to. Jego ulubionym sposobem spedzania wolnego czasu jest imprezowanie. Czasem lubi sobie wypic lub przypalic w gronie najlepszych kumpli. Elegancik - najmniejsza plamka na spodniach i musi sie przebrac. Uwaga ma tez swoje skryte wady o ktorych nie mowi sie.

by Bukles (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ostry goracy chłop. dotkniesz go to sie poparzysz :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

spokojny,nieśmiały uczuciowy ale wierzy w siebie i akceptuje swoją osobę.zna się na żartach.ceni sobie punktualność,dokładność i porządek.popełnia błędy ale po chwili naprawia.ulubiony kolor niebieski.Tomki są spoko;)tyle o sobie bo też jestem Tomek! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Upierdliwy, natrętny, zakochany w sobie. Jego sms-y to : co porabiasz? (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny,kochany,czuły,romantyczny,szczery,zabawny,mój tomuś!!;***;*** KOCHAM CIĘ!!!!!!;******** (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

największy skarb :* ktorego nie da sie nie kochac :D ... noo przystojny .. fajniutki ... milusi... slodziutki ...(slodziutkie buzzzi mmm)hehe ;) nom i hm Tomus to wszystko co jesta najlepsze;D XDD ... aaaa i jeszcze dodac do Tomusia Anię to sliczna parka jest(jestesmy)hihi ;)) KochamCię Kochanie:* BUZIACZKI MISIU:**** (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wal sie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Fałszywy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest jak jeż kuje w dupę (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Potrafi zdobyć wiedzę, by później użytkować dla dobra ogółu, gromadzi dokumenty źródłowe oraz wszelkie wiadomości, by ludzką szlachetność dokumentować. Może być dobrym politykiem lub muzykiem, ma również dar aktorski. Rodzinne sprawy stawia na równi z zawodowymi, jest dobrym mężem, ojcem i sąsiadem. Bywa w towarzystwie, ceni przyjaciół. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ja mam na imię Tomasz i wiecie co każdy człowiek jest inny... A imię nie ma znaczenia:P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Niesamowity HEDONISTA, egocentryk i egoista- liczy się dla niego tylko przyjemność, a nie ludzie, oni służą jedynie do jej osiagnięcia. Wieczny "piotruś pan". Ma wielkie plany i nad wyraz wyrośnięte ego oraz wiarę we własne możliwości/nierealne marzenia (choćby zostanie prezydentem, podróż w kosmos). Uwaga, bo zdradza! (nadesłane przez czytelnika)
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

cklopak o tym imieniu jest wspanialy, cudowny,kochany,delikatny,czuly,namietny,swietnie caluje i potrafi kochac (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

chlopak o tym imieniu jest wspanialy, cudowny,kochany,delikatny,czuly,namietny,swietnie caluje i potrafi kochac,potrafi dac dziewczynie bardzo duuuuuuuuuuuzo milosci (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

pingwin linux (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

myśli że jest panem i władcą, tylko mu usługiwać, myśli że wie wszystko najlepiej i ma dużo znajomych, cholerny zazdrośnik i cwel (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Spoko ale niesmialy okropnie.Pierw mowi ze kocha a dzien puzniej... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ZNAM WIELU CHŁOPAKÓW, O IMIENIU TOMASZ. KAŻDY Z NICH TO ANIOŁ, STĄPAJĄCY PO ZIEMI, KTÓRY NIEKONIECZNIE MA ŁATWO W ŻYCIU. PRACOWITY, ZARADNY. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest kochany i dowcipny, denerwowanie innych sprawia mu przyjemność... mało całuje bo twierdzi że od tego bolą usta, ale to wynika z jego nieśmiałości, która znika po wypiciu paru głębszych:) świetnie tańczy, ale dopiero po paru głębszych.... lubi rozmawiać i wiele obiecuje, ale niestety nie zawsze dotrzymuje słowa.... podsumowując jest ciekawym osobnikiem o zmiennych nastrojach, a wszyscy kochają go za bezinteresowną pomoc i niezawodność w trudnych chwilach... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Nieśmiały, romantyk liczy się z zdaniem kolegów.Chciałby manipulować innymi ale mu się to nie udaje. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz to jednym slowem wielki beznadziejny klamca i oszust. Wyrywa wszystkie po kolei, nawet nie pamięta jak mają na imię. A najgorsze jest to że jest piekielnie przystojny (nadesłane przez czytelnika)

męskie tomasz

A gdzie TY to..... masz.Duzy owlosiony los.Leniwy , gadatliwy ale fajny facet. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jaski na niego lecą:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Chuj jakich mało. Kiedy się wkurzy podkopuje się pod lotka! Zbiera pornosy z lat 80 XX wieku. Ma fobie, myśli, że ktoś za nim chodzi (konkurencja). Bardzo nerwowy, jego najlepszy tekst to - Grozisz mi?! - mam na imię Tomek (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wszystko się zgadza :D
kochany, całuje najlepiej na świecie, bardzo dba o swoją dziewczynę, lubi się dobrze bawić, przystojny, seksi tyłeczek, inteligentny czasami lubi być wredny ale i tak baaaardzo go kocham nawet jeśli on nie jest pewny :P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

rozkochuje laski przez dlugi czas a potem zostawia, zdradza. traktuje jak wlasnosc, na nic nie pozwala nic mu nie pasuje. ciagle wsciekly i oburzony. prowokator. beznadziejny w lozku. dla niego liczy sie tylko on. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Miły, przystojny ale rani uczucia innych dziewczyn, ktore go kochaja...
bawi sie uczuciami jak male dziecko klockami (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Mój Tomek jest słodki, ale zdaża się że kłamie... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Okropny podrywacz.Zdobywa kobiety za wszelka cene...flirciaz jakich malo:P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kochany i słodki mądrala. inteligentny, przystojny. boski w łóżku. chodzący ideał. lecz czasem taki miś o małym rozumku;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zazwyczaj przystojny,lubi sie bawić,jest zabawny,lubi świrować na maksa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zazwyczaj przystojny,lubi sie bawić,jest zabawny,lubi świrować na maksa
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Lubi mieć kilka kobiet naraz,bawi sie uczuciami innych!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest bogaty. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Imię Tomasz znaczy w ogóle z języka aramejskiego "Bliźniak" (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest zajebistym partnerem dla dziewczyny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wali mu z ryja, ma krzywe zeby, nie myje uszu, jest palantem i pedalem, zazdrosci innym facetom, sierota obrzygana, psi naplet, ojciec pozwala mu sie wysrac (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Spoko Koleś , nieśmiały lubi być w centrum uwagi . Zaczepliwy lecz w związkach wierny i oddany dopoki ten kto sie mu nie znudzi... xD Inteligentny leniwy. Lubi pomagac innym Bardzo utalentowany (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

mily sympatyczny przystojny opiekunczy potrafi zawojowac caly swiat swoim urokiem osobistym (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

fajny,przystojny,kolezenski,wierny jak pies,zawsze usmiechniety i sie nie obraża jak jego nazeczona (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

pojebany cwel i jebany huj (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

niewierny, ćpun, alkocholik. Zmienia koiety jak rękawiczki (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Silny zarowno fizycznie jak i psychicznie. Inteligentny, potrafi jasno myslec gdy inni traca glowe. Jest zabawny, poogodny i szczery, czasem do bolu. Gdy jest zdenerwowany lepiej nie wchodzic mu w droge. Lubi sport! Kocha kobiety! Uwielbia zabawe i wesole zycie! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tajemniczy przystojniak,, Zajebiscie gra w nogexp (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tajemniczy przystojniak,, Zajebiscie gra w nogexp (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Mimo, iż nie jest zabujczo przystojny, potrafi zawrócić w głowie. Dużo pije, pali, jest niekiedy wulgarny, chamski i wsadza łapy tam, gdzie mu nie wolno.! Nie jest zbyt inteligentny, lecz na dziewczyny ma swoje stare i sprawdzone sposoby. Potrafi wiele wybaczyć, ale i jemu dużo trzeba darować. w gruncie rzeczy to facet całkiem do rzeczy. Wystarczy znać sposoby na jego uziemienie i zatrzymanie przy sobie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Mmm ciachoo ;] ;*** (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kul gosc spoko ,, przystojniak i to wielki, bogaty (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

All wisi kase lubiany powszechnie. Lubi imprezy,wariat :d (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

fajny koleś lubi dziewczyny które zmienia jak skarpetki lubi gadac po nocy lecą na niego laski zachowuje się jak dziecko a wygląda bardzo ponętnie. Spoko koleś (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Podpalacz:) i śmierdzi (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

bardzo przystojny chłopiec, o czarującym uśmiechu, inteligentny i niezwykle błyskotliwy, ciekawy świata, ciekawy kobiet, tajemniczy, ma śliczna cerę i pięknie błyszczące oczy, można się z nim dobrze bawić, opiekuńczy, w jego obecności czuje się bezpiecznie, inwestuje w siebie i własny rozwój, ze zdrowym poczuciem własnej wartości, chciałabym mu codziennie przygotowywać śniadanie:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Spoko koleś zakręci każdą laskę w Trójmieście (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jestem Tomasz i zgadzam sie z tym :) choć gdybym miał na imię Kacper Adrian czy Michał to tez bym sie zgodził :P
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Niezdecydowany, wydaje się być babiarzem a okazuje się gejem. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest Słodki, Potrafi sie wczuć w sytuację. Czasami z lekka nie wie co powiedzieć.. Lubi się całować i ma dobre serce. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Je śniadanie na stojąco i kupuje tylko oryginalne płyty. Jego komputer to jego twierdza. Niechętny do stałych związków, pomimo tego, że ma własne mieszkanie i lornetkę. Na święta najbardziej lubi dostawać skarpetki i majtki :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz to imie jak każde inne i sie nie przypierdalajcie!!
.I. Fuck Off!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Bogaty, bo ustawili go rodzice;-)) Rozpuszczony bachor, nigdy nie dojrzeje, lubi pic wódkę, imprezować, chce miec stałą dziewczynę, ale gdy przychodzi co do czego to wybiera kolegów i imprezy. Nawet inteligentny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Często jent kujonem i totalnym frajerem
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zawsze ma racje... Mówi tak jak będzie i jak jest teraz. Wie co jest dobre a co złe, i wie co robić zeby było dobrze. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

trudno go rozszyfrować, zazwyczaj przystojniaczek, wie jak zbajerować laskę, ale jak już się zakocha to na bardzo dłuuuugo, miły, uczynny, mądry gość:] Tomki to fajne typki:] (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma owłosioną dupę i duże cycki. błe (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebisty człowiek, do rany przylozyc !!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wspaniały, intieliggientny, niezwykle urodziwy, potrafi sie wypowiedzieć na jezyku polskim, zazwyczaj ma głupia siostrę karolinę (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

czuły, troskliwy, nieśmiały, niesamowicie pociągający, potrafi bardzo skutecznie zaczarować kobiety swą osobą. Chłopak o dobrym sercu, w niektórych dziedzinach trochę powolny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

potrafi zbajerować dziewczyne w 5 minut i nie moze o nim potem zapomniec :)) xDD (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

spoko kolega buzi :*:*:*
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi Lecha, Nightwish`a, Stihla i Golfa IV TDI I czerwone.:) nie jest zbyt rozgarnięty i nie potrafi dobrze pisać, kochany ,miły czasami:D
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi alkohol, dobry seks, lubi wykorzystywać ludzi, jest bardzo arogancki , nieuczuciowy, nie przywiązuje się do ludzi, mie potrafi kochać innych (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dupek i tyle ..:(
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kozaczyć lubi, myśli że każda laska bedzie jego, imprezowicz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Nieśmiały, do najwarzniejszych spraw podchodzi bardzo ostrożnie, nie jest skłonny do porywów serca. W miłości takrze nie śmiały. Dobrze czuje się w towarzystwie starych przyjaciół, do nowych znajomości trzyma dystans. Nie za dużo mówi, często chowa głowe w piasek. Miłości szuka raczej długo trwałer niż przygód na chwile... Kiedy on czuje coś do ciebie wiecej a ty tego nie odwzajemniasz po prostu całkowicie zrywa znajomość. Jest facetem raczej szczupłym niż mięśniakiem ale wysportowanym (świetnie gra w noge i kosza ;]) Łatro go zranić, brdzo delikatny. Wcześnie myśli o załorzeniu rodziny. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

podrywacz,flirciarz,lubi imprezować,otwarty,pewny siebie,zabawny, (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kiedy podoba mu sie dziewczyna zaczyna sie starac kiedy ja zdobedzie olewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zajebiście przystojny.lubi dobrze wypi,ma swietne ciało zajebiscie gra w noge zna kuuupe ludzi i duzo imoprezuje...bardzo podoba sie laskom i...wykorzystuje to juz kazdy wie w jaki sposob...;) własnie takich 2 tomkow znam (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zawsze mówi, że dziś nie robotny dzień:) jada zdrowo.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Zawsze mówi, że dziś nie robotny dzień:) umuzykalniony bo gra ciutkę na nerwach, i pozostałych instrumentach... odżywia się nie zdrowo różnymi olejami itp....a i jeszcze lubi jak się na niego krzyczy..ha ha...ale ogólnie fajny gość:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

cudowny chlopak, ostoja ciszy i przyjacielskosci. swietny kochanek. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

świetny chłopak miły sympatyczny wrażliwy poprostu the best (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

tomasze tp pedały wykorzysatuja bezbrone kobiety nie powiem sa dobrzy w lozku
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Fajny koleś, lubi i dobrze gra w kosza, towarzyski, przystojny, chętnie pomaga, lubi ludzi, pracowity. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

................uwaga prawda.............................prawdziwe znaczenie imienia tomasz to z hebrajskiego toma blizniak kiedy w rodzinie rodzily sie blizniaki dawano im taki samo imie...toma a dopiero kiedy osiagali dojzalosc dostawali rozne przydomki..................w.wei (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dzieki za komplementy :) a za wrzuty w sumie tez dzieki :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie uwierzy do momentu kiedy sam zobaczy i dotknie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Thomas du bis ten alehs ot schwan ert trahk (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

super facet, z niezłym bajerem-laski na niego lecą tylko że kręci z paroma na raz ale nie da sie o nim zapomnieć...potrafi być czuły i romantyczny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

no hedonistą to on jest!! ale kto nie lubi rozkoszy cielesnych (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

HAHAHAHAH :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Z metra cięty... mały kartofel, niewierny... pije mleko i do 10 razy dziennie, myje zęby, pakuje batoniki.... zastąpił świstaka- wzrostem odpowiadał... Biały murzyn z pala chińczyka :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomek To zajebisty koleś (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

To wszytko co tu posze jest prawdą.
podposano Tomek (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

a tam;/ taki mały palant (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Inteligentny,pracowity,ulega nałogom i ma szczęście w hazardzie:] (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Przystojny,Pracowity Zaje***cie całuje,Bardzo Kochany Da się Go Lubić/Kochać KCT;* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ślicznotka z która pogada się o wszystkim taka dupa że szok kochaja sie w nim wszystki dziewczyny ma piękny uśmiech (nadesłane przez czytelnika)

męskie tomasz

pijak pije ćpa ma dziwne spojrzenie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

sa i takie Tomki co maja szajbe na punkcie pilarek spalinowych (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

meczszyzna o tym imieniu wie jak postepowac z dziewczyna , jest niesamowicie wierny i kochajacy! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

świetny koleś... ;) jak sie zakocha to po uszy... wyjatkowo cierpliwy typ... (znam:) ma slodką buzke, dlugie nooogi :) i zgrabna pupe :) ma baaaaardzo duzo znajomych i ze wszystkimi łapie kontakt. ma dobre serce...niestety lubi wypic... i czasem niekontrolowac... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Lubi grać w Piłkę Nożną. Najpierw daje nadzieje a potem się wszystkiego wypiera. Przystojny i ma fajny tyłeczek:) Nie jest szczery choć jest piękny jest typem fortecy nie do zdobycia. jak rozmawia z kimś na poważny temat to nie patrzy mu prosto w oczy.:* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Mmmm . Zazwyczaj słodki i tajemniczy . ;] Czasami kłamie . Uwielbia grać w piłkę nożną,uwodzicielsko przystojny . ;] (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dobrze rucha laske (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie zajebiscie gra w noge tylko jezdzi na deskorolce :P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomasz flirciarz bawi sie kobietami udaje boga a wie ze tak nie jest kłamca najgorszy i niestety ma tez urok który przyciąga do siebie naiwne kobiety niewarty miłosci tylko zabawy... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi dobra zabawe picie i palenie roznego typu niestety zdradza i lubi podboje ...
jest pracowity pracuje za duze pieniadze za marne grosze nie pracuje , lubi sie chawilic i wywyzszac czysty materialista (choc sie do tego nie przyznaje)... na nim moga liczyc tylko koledzy dziewczyna juz nie , nie jest opora dla niej nigdy nie ma czasu ciagle zapracowany , mysli tylko o sobie jak umilic sobie zycie , lubi klamac , co do sexu mysli o nim 24 godz na dobe (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

W cipe jest po prostu :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma dobre serce.jest kolezenski,pracowity,wierny, (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

chlopaki z imieniem tomek to:
lubia dziewczyny z imieniem na S... sa slodkie , lubia sie piescic mile nawet bardzo kochajace szczery nieszukaja przygod lubia sie czasami wygupiac sa uprzejmi nie podlizuja sie umiapocieszac innych ...lubia sport i lubia sie wysilac dla innych ma duzo przyjaciol i jest przyjazny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wszystkie opisy mówią o sklonności Tomka do flirtów milostek imprez i to się CHOLERNIE sprawdza. Każdy Tomek, którego znam tym się charakteryzuje. ale mimo to lubię chlopców o tym imieniu. mimo, że niegdy nie można na nich polegać (pod względem uczuć) to cieszę się że są, rajskie ptaszki:) urozmaicają nasz krajobraz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

najlepszy przyjaciel (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jara, kradnie, klamie i szpanuje! Mysli, ze wszyscy go lubia, a potem ucieka, bo jest inaczej (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wspaniały lecz skryty w głębi serca człowiek,da się lubic a nawet pokochac.nr2.i tak nikt nie wie o co kaman....jest czuly nie wierny ale ja jestem taka sama i dla tego go kocham...taki wlasnie jest moj Tomasz nr1.i Tomasz nr2.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

fack off.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ty szmato fack jou.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wspaniały lecz skryty w głębi serca człowiek,da się lubic a nawet pokochac.nr2.i tak nikt nie wie o co chodzi...jest czuly nie wierny ale ja jestem taka sama i dla tego go kocham...taki wlasnie jest moj Tomasz nr1.i Tomasz nr2.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zakochałam sie w głosie pewnego^^hah. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

posiada dobrą intuicję, za dużo pije i ma zbyt duże wyobrażenie o sobie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Lubi bawić się laskami, flirciarz. Ale jak już kogoś pokocha to jest: wierny i na maxa zazdrosny. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

lubi wypić, czasem zapali to i owo, dupczeniem nie pogardzi, inteligentny, szczery. ogólnie prze chuj ale czasem nieśmiały, albo się go lubi albo nie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest Najlepszym facetem na świecie. Czułym, kochanym i jedynym w swojm rodzaju:* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest jedyny w swoim rodzaju, kochany, czuły. Jedyny i nie powtarzalny... Wie jak zaedbać o kogoś bliskiego, oraz o siebie:* (nadesłane przez czytelnika)

męskie tomasz

nie wie czego chce, nie umie odmówić bo robi to z litosci, ma dobre serce (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny, niesmialy, dobrze gra w noge no i jest tajemniczy. ;* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny, niesmiały, dobrze gra w noge no i jest tajemniczy. ;* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kochany ale i skryty uczuciowy mezczyzna... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Osoba o tym imieniu jest człowiekiem inteligentnym, szlachetnym, kulturalnym i niezwykle subtelnym. Ma duże uzdolnienia organizatorskie, dlatego szybko odnosi sukcesy. Miewa też po drodze kłopoty. Jednakże, jako, że ma umysł praktyczny, umie swoje troski w porę rozładować. Z przekonania jest konserwatysta, w działaniu postępowcem, w myśleniu nowoczesna osoba. Rodzinę zakłada dość wcześnie, do swych obowiązków w małżeństwie i w rodzinie podchodzi z rozwaga, szanuje rodziców. Maja skłonności do gier hazardowych i nadużywania alkoholu. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

imię nadawane najczęściej wszelkim niewiernym obojga płci. Etymologię tego imienia wywodzi się od słów "to" i "masz", co oznacza, że człowiek je noszący jest niezwykle hojny i szczodry. Posiada tak szeroki gest, że zostawia po sobie wielu po–Tomków. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest czuly, ma sexi tyleczek, uwodzi dziewczyny, jak ma zly humor to jest tragedia, inny niz wszyscy ale z czasem sie zmienia na glupka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Imprezowicz przede wszystkim! Lubi się dobrze bawić, realizować swoje marzenia i pasje, po prostu robi to co kocha. Jest miły, sympatyczny, pracowity i dobry w łóżku :D zazdrosny, obrażalski, śpioch.. Lubi pieszczoty. Jest ostrożny w swoich działaniach, wierny jednej osobie, ni9e zaczyna niczego wiedząc, że coś nie ma sensu..;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Uważa ze wszystkie powyższe definicje są do dupy. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

malwina
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

spoko koleś, szczery, umie dotrzymać tajemnicy, zawsze pomocny, ma świetny tyłek i nie tylko :D , tajemniczy namiętny, świetnie całuje... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

tomek to stary zgred, siedzi na kucaka , czaruje mi ize za karzdym razem,i lubi zdechle koty....ogolnie jest cool pozdrowionka dla niego od kumoeli z bekhow (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zboczony koleś który chce zawsze wiecej lubi mocno wduszać (napisałyśmy to z własnego doświadczenia) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Nie potrafi powiedzieć NIE wtedy kiedy trzeba i nie potrafi odmawiać i na glos wypowiedzieć własne zdanie... Poza tym jest bardzo kochany i namiętny. Uwielbia seks (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

jest tajemniczy i uroczy. mam własną pasję, plany i marzenia. posiada dwie natury. przyciąga dziewczyny jak magnez jednak sam szuka kogoś odbiegającego od ideału. ma nieziemskie oczy i ukrywa swoją nieśmiałość ... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

erotoman i wielka lajza xD (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ijeaa <33 Śliczny, przystojny , uwodzicielski ;pp hah ;**
Sam sex , sam sex <33 Jest słodki jak cukier ^^ I ma zaje.bisty charakter ;] (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

fajny koleś ale troche pedałek,lubi sobie walić konika przy mamie, pozatym zadnych zastrzezen :)
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

da sie z nim pogadac, pomocny, ma chumorek jebany heheheh:P ma dryg do rozpierdułki heh (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Egoista, o niezmiernie wygórowanym mniemaniu o sobie. Nieszczery, choć wylewny i prostolinijny. Dobrze jest w jego towarzystwie dopóki się go nie pozna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

nie jest prawdomówny niekiedy :) flirciarz, prawi komplementy, to słodki i miły facet, który wie jak postępować z dziewczyną. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Moj maz nazywa sie Tomek i jest wyjatkowym facetem. Najwazniejsza jest dla Niego rodzina, robi wszystko aby nam niczego nie brakowalo. TOMUS KOCHAM CIE I NIGDY NIE PRZESTANE!!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma małego kutasa, który mu w dodatku nie staje, śmierdzi i chleje tanie wina (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

NIE SZCZERY,LUBI IMPREZOWAC LUBI SOBIE WYPIC JEST BARDZO ZAZDROSNY WIEM BO ZNAM TAKIEGO JEDNEGO TOMKA (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

to lejby i cioty (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

naprawde jaki jest nie wie nikt czasem czuly czasem wrecz wkrzujacy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest bardzo szybki ,poradzi sobie w każdej chwili i zna dużo ludzi . (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Nic nie robi caly dzien, sciaga filmy z torrentow ktorych potem nie oglada, pali baklazana i gra w pesa z kolezkami, troche pierdola ale lubiany i kolezenski, boi sie pieknych kobiet (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

zwykły podły facet ;(
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kochany wariat, z 1000 pomysłów na minute, przy nim nigdy nie można się nudzić,:):):) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Nie nawidzę go (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

miły sympatyczny skryty ma duzo talentów jest spoko
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest mistrzem i najlepiej myśli!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Przystojny, o wielu zainteresowaniach,szczery,ale nieszczesliwy. Jest jak labirynt .
Niezwykle nieśmiały w stosunku do kobiet.
Stały w uczuciach. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Ciepły, rodzinny domator, lubi dzieci i piękne kobiety...
Jeśi się zakocha, to pozostaje wierny uczuciu do końca...
Szkoda tylko, że czasem zakochuje się w piwie... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

mitoman i kłamca , dba tylko o soją wygodę , nieodpowiedzialny (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

kreci z paroma dziewczynami naraz :P / przepada za imionami Ania,Ola,Karolina,Patrycja,Emila :* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jest troche przemądrzały i narcystyczny,lubi się przechwalać wszystkim i czasami wpada w samozachwyt.Ogólnie fajny z niego kumpel bo wszędzie się umie odnależć i ma duże poczucie humoru. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Kochany, mily , czuly ma dużego penisa. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przyjacielski, miły dla kobiet poprostu suuuper ale troche ulom (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wierzy w swoja niesmiertelnosc, chce zawladnac swiatem i wywolac wojne z ruskimi (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

cchuja wali ! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

T (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Nie jest gejem choć go udaje. Fjny. Dobry kolega;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Niesamowity luzak (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomuś jest kochany. Spontaniczny, wyjątkowy. Bardzo prawdomówny. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

menda jakich mało ;D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

i szaleje za Ewcią:* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Pijak, pali trawkę, na śniadanie jada jabcoka, na obiad dwa jabcoki, a na kolację również jabcoka. Nie ma stałego miejsca zamieszkania, nosi szeroki kapelusz i wytary płaszcz oraz czarne glany. Święcie wierzy, że jego buty są żywymi istotami, które mogą się z nim zaprzyjaźnić lub nie i od nich zależy pogoda, rzeźba terenu, cena piwa i ogólnie wszystko. Słucha powermetalu, nigdy niczego się nie uczył, a mimo to wszystko wie, lecz nierzadko umysł przysłania mu kac. Olewa całe społeczeństwo, wszystkich traktuje jako pomniejsze stacje na swojej drodze, które jego pociąg omija. Nie jest fanem sportu, a raczej literatury fantasy i chemii organicznej. Podczas wykonywania nawet niezłożonych czynności wymakających kondycji fizycznej pokazuje, jakim jest kaleką. Często gra na nietrudnym do opanowania instrumencie muzycznym takim jak harmonijka ustna.
Przypisywana postać literacka: Włoczykij.
Przypisywany zespół muzyczny: Blind Guardian.
Przypisywany rodzaj stroju: Czarne glany, długi płaszcz, wytarte spodnie, koszula bez najmniejszych śladów zniszczenia, pasiasty sweter. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

czuły, namiętny, troskliwy, całą swoja uwagę poświecą swojej kobiecie, przystojny, zabawny, ceni poczucie bezpieczeństwa i ciepło rodzinne, inteligentny. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ma mnóstwo przyjaciół, świetny kumpel, można się w nim zakochać od pierwszego wejrzenia:)) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Debil i idiota i tyle (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Wszyscy Tomasze to dresiarze. Wszystko mają w dupie robią to co wymyślą, zajmują się pierdołami i migają od roboty. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

czuły i kochający,wrażliwy, można na Niego liczyć, punktualny i BARDZO GO KOCHAM!!! w dniu imienin - Pa+T (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

potrafi być dobrym przyjacielem, ale także i egoistycznym typem! Ma zawyżone ego i potrafi oceniać ludzi nawet ich nie znając dobrze... Potrafi być dowcipny, ale czasami jak coś powie to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, często jego gadka obraża osoby w jego otoczeniu. Niezły flirciarz i potrafi być naprawdę miły... ale mógłby pod szlifować wiele swoich wad (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Najciekawsi mężczyźni, jakich znam :) Żadne inne imię męskie nie niesie ze sobą tyle pozytywnych skojarzeń, co właśnie Tomasz :) Wspaniały typ, znający swą wartość, doskonały przyjaciel, obowiązkowy mąż i pracownik. Czasem długo szuka swej drogi w życiu i wpada w kłopoty, jednak gdy już ją znajdzie, nic go od niej nie odwiedzie :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

romantyczny(czasami za bardzo), erotoman, nie słowny, nie zaradny, leniwy, myśli ze może wiele a tak naprawdę nic, Kozak, lubi się bić, (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

wierny i uroczy. Czasami irytujący i przyprawiający o nerwicę. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

powinien zmienić dealera albo brać połowę :)) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

pakier, jara zioło i jest mu wesoło :P pierdzi wszędzie, gdzie popadnie, w pociagu w banie, nawet w domu przy jedzeniu :P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Jedyby w swoim rodzaju tomaszek ktorego znam jest bardzo przystojny,spontaniczny,tajemniczy,uparcie dazy do celu,kieruje sie wyzszymi wartosciami,gotowy poswiecic wszystko dla osoby ktora kocha,wkurza sie gdy sie go olewa i bierze na dystans,lekko nadpobudliwy ale ogolnnie KOCHANEK IDEALNY!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

KOCHANEK IDEALNY!!!:*** (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

romantyczny, kochający lubiący zabawę i być wolnym człowiekiem:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

przystojny mężczyzna zna się na rzeczy śliczny, mądry i wogóle xD (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

ładny,przystojny,wrażliwy,nieśmiały,czuły,oraz super facet który nieźle gra w nogę. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

Tomki to świetne chlopaki.Niezły materjał na męża i ojca choć jak nad każdym trzeba popracować.Lubią pochwały zwłaszcza z ust płci pięknej. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Tomasz

dresiasz, z małym jak fasolka ale grubym jak słoń ogórkiem.
lubi się jebać na całego ale gdy przychodzi na orgazm, wycofuje się, posiada chorobę parkinsona, został oszpecony i okastrowany ale to nie znaczy że nie może się ruchać bo wciąż kupuje wibratorki po złotówce (nadesłane przez czytelnika)


Własny opis możesz dodać tutaj: formularz dla imienia: Tomasz

Daty imienin dla imienia Tomasz:
- 28 stycznia (zobacz pozostałe imiona)
- 7 marca (zobacz pozostałe imiona)
- 22 września (zobacz pozostałe imiona)
- 18 listopada (zobacz pozostałe imiona)
- 21 grudnia (zobacz pozostałe imiona)
- 29 grudnia (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: T

męskie Tadeusz
zeńskie Tarsylia
zeńskie Tekla
męskie Teodor
męskie Teofil
zeńskie Teresa
męskie Tobiasz
męskie Toma
męskie Tomasz
męskie Tonisław
męskie Tycjan
męskie Tymoteusz
męskie Tytus

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): T

Tacjana
Tadeusz
Tamara
Tarazjusz
Tarsylia
Tekla
Telesfor
Telimena
Teobald
Teodor
Teodora
Teodozja
Teodozjusz
Teofil
Teofila
Teresa
Tęgomir
Tobiasz
Toligniew
Tolimir
Tolisław
Tolisława
Toma
Tomasz
Tomił
Tomir
Tomisław
Tomisława
Torpet
Trofim
Trzebimir
Trzebisław
Trzebisława
Trzebomysł
Trzebowit
Twardosław
Tworzymir
Tworzysław
Tworzysława
Tyburcjusz
Tycjan
Tymon
Tymoteusz
Tytus
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70926
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP