Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Agrypina, Chociebor, Dominik, Dominika, Goar, Gotard, Lucja, Łucja, Niegosław


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Martyna

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)Zobacz nieocenzurowane wpisy na temat imienia Martyna

zeńskie Martyna

ma zadbaną i wygoloną cipkę, lubi sex w samochodzie, nie robi lodów.

zeńskie Martyna

Bardzo tajemnicza... Możesz ją znać bardzo długo, ale nie rozgryziesz tak łatwo. Szalenie rozmarzona, pochłania ją świat sztuki, literatury i fantazji. Inteligencja Martyn nie rzuca się w oczy gdyż nie lubią błyszczeć. Ich największymi sukcesami są te najmniej widoczne. Bardzo trafna, prawdziwie kobieca intuicja. Nie znosi gdy się jej rozkazuje, chodzi własnymi scieżkami, bardzo impulsywna, rozhuśtane nastroje po euforie, radość do oschłosci a nawet agresji. Chciałaby kreować rzeczy wielkie, zarażać ludzi wznisołymi ideamii, stać na czele doniosłych przemian. Szukają samookreślenia raczej poprzez słowa niż działanie. Są obiektywne i pewne siebie choć nie zawsze to przejawiają. Mają w sobie coś tajemniczego, nieokreśloengo, co sprawia, że otoczenie zadaje sobie tysiąc pytań co do ich osobowości. Zaborcze ale bez przesady, cechuje je pewna rezerwa: nie lubią wywlekać swych uczuć na światło dzienne, ten typ charakteru odczuwa silne pragnienie, by żyć pełnią życia. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

Atraktyjna, lubi uwodzić mężczyzn jednak trzyma sie hasła: Patrz, ale nie dotykaj. Jeśli ktoś nie stosuje sie do niego nie reczy za siebie. Jest wesola, lubi poprawiać humor innym, lubi pieszczoszki z patnerem, na alkohol mowi Tak , ma jędrne pośladki i piękne włosy. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

Sama mam tak na imie wiec moge powiedziec: Martyna to atrakcyjna zyjaca pelnia zycia dziewczyna:) KOcha rozkazywac i byc w centrum zainteresowania:) Na zewnatrz wydaje sie mocna nie rozerwalna..jednak potrzebuje ciepla:) (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

moje imie to zadko spotykane. nie lubie swojego imienia (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

Sama ma tak na imie :) Moge tylko powiedziec, ze martyna jest Muzycznie uzdolnina, w towarzystwie niezastapiona. Lubi byc przytulana i calowana przez partnera :D (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

Mam na imie Martyna i powiem ze na alkohol zeczywiscie mowie TAK.... takie juz sa te MARTYNY. Martyny sa tajemnicze mi czasami opryskliwe dla nie milych ludzi!!! a tak po za tym to cenia dobra zabawe i dobre towarzystwo i oczywiscie sa ladne:D!! (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

Kobieta subtelna o nieprzeciętnej intuicji, szybkiej i trafnej decyzji, dobry znawca ludzkiej natury. Powinna posiadać wszechstronne wykształcenie. Lubi przyrodę i dobre filmy, jak również nowoczesne ubiory. Nie znosi aby jej rozkazywano (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

Ja także mam na imie Martyna i nie przepadam za moim imieniem. Mimo to staram się je polubić, wkońcu jest żadko spotykane i dosyć oryginalne. Jestem przykładem egiostki,
i dąże do celu. Chcem pokazać światu co potrafię i tyle! (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

słodka jak malinka :) o dobrym sercu :P uważam że to najładniejsze imie na świecie :) (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

puszczalska i galaretowata, fałszywa, majaca swoją grypse, żenująca i spasiona (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

Wyzwania zyciowe to cos co bardzo lubi, tym samym dazy do wysokich idealow, jej zaradnosc sprawdza sie w kazdej, nawet najtrudniejszej sytuacji; w jej drugim obliczu kocha zaskakiwac innych swoim ekstrawaganckim czasmi zachowaniem, ale jak najbardziej pozytywnym, otoczenie ja podziwia choc ona nie zwraca na to zbytniej uwagi, nie pociagaja ja faceci tak jak taniec i muzyka, ktorym oddaje sie cala:-) drugiej polowki nie wybiera odrazu tylko z cierpliwoscia szuka tego odpowiedniego, kiedy juz znajdzie romantyzmem wybucha, w seksie jest kobieta wamp i zarazem delikatnym kwiatuszkim, jest wysportowana, ubrana zawsze do okazji, atrybutem ciala jest skora jak u niemowlaka. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Martyna

Martyna to imię piękne. Wszystkie Martyny są wesołe lecz czasem bywają nerwowe. Martyny mają wielu przyjaciół. (nadesłane przez czytelnika)


Dodaj własny opis imienia:

Imię:

Znaczenie imienia:


Pytanie kontrolne (antybotowe) - imię Kajetan jest imieniem (wpisz żeńskie albo męskie)Daty imienin dla imienia Martyna:
- 30 stycznia (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: M

męskie Machabeusz
męskie Maciej
męskie Maciek
zeńskie Magdalena
zeńskie Maja
zeńskie Majka
męskie Maksym
męskie Maksymilian
zeńskie Malwina
zeńskie Małgorzata
męskie Marcel
zeńskie Marcela
męskie Marceli
zeńskie Marcelina
męskie Marcin
męskie Marcjanna
męskie Marek
zeńskie Maria
męskie Marian
zeńskie Marianna
zeńskie Marika
zeńskie Mariola
męskie Mariusz
zeńskie Marlena
zeńskie Marta
męskie Martyn
zeńskie Martyna
męskie Martynian
zeńskie Maryla
zeńskie Marzena
męskie Mateusz
męskie Mauracy
męskie Melchior
zeńskie Michalina
męskie Michał
męskie Mieczysław
męskie Mieszko
męskie Mietek
męskie Mikołaj
zeńskie Milena
męskie Miłosz
zeńskie Mirela
męskie Miron
męskie Mirosław
zeńskie Mirosława
męskie Mojżesz
zeńskie Monika
męskie Mścigniew
męskie Mściwój

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): M

Machabeusz
Maciej
Magdalena
Magnus
Maja
Makary
Maksym
Maksymilian
Malina
Malwin
Malwina
Małgorzata
Mamert
Manfred
Manfreda
Manswet
Manuela
Marcel
Marcela
Marceli
Marcelin
Marcelina
Marcin
Marcjal
Marcjan
Marcjanna
Marek
Maria
Maria Magdalena
Marian
Marianna
Marika
Marina
Mariola
Mariona
Mariusz
Marlena
Marta
Martyn
Martyna
Martynian
Maryna
Marzena
Masław
Materna
Mateusz
Matron
Matylda
Maur
Maura
Maurycy
Mauryn
Mechtylda
Medard
Mederyk
Mederyka
Melania
Melchior
Metody
Męcimir
Michalina
Michał
Mieczysław
Mieczysława
Mieszko
Mikołaj
Milena
Miligost
Miłogost
Miłorad
Miłosław
Miłosława
Miłosz
Miłowan
Miłowit
Mina
Minodora
Mirogniew
Miron
Mironieg
Mironiega
Mirosław
Mirosława
Modest
Modesta
Mojmir
Mojżesz
Mokij
Monika
Morzysław
Mścibor
Mścigniew
Mścisław
Mścisława
Mściwój
Myślibor
Myślimir
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70928
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP