Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda, Konstancja, Krystiana, Maksym, Mojżesz, Sawa, Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława, Zula, Zuzanna


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Lech - bez cenzury

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)

męskie Lech

pusty i prosty jak rura kanalizacyjna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

jest gupim hujem!!!! można go nazwac pierdolony bambusem!!! ma małego huja lub nie ma go wogule, ale w zamian ma gościnną cipke!!!!! jest pojebany (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

Człowiek bardzo dobry,troskliwy i przede wszystkim kulturalny.Potrafi wykorzystywac swoje zalety-staje się najczęściej publicznym działaczem i to nie tylko w aspekcie politycznym.Ma jednak trudności w zachowaniu odpowiedniej dyplomacji-potrafi więc zaskoczyć towarzystwo nieodpowiednim żartem. Ma skłoności do zaniedbywanie najbliższych i często uwielbia przebywać poza domem domem. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

Lech (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

piwo (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

ma problemy z sercem (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

korzenie rzekomo celtyckie, ale któż to wie?, człowiek wykształcony, inteligentny, człowiek wielkiego serca, szanujący innych (częściej niż siebie), skoreluj z księgą Tobiasza (St. Testament) - w kontekście "Azariasz - Azari - Jahu", co oznacza "Bóg moją pomocą", wierny Archaniołowi Rafaelowi (patron podróżnych, lekarzy, chorych, niewidomych, niosący pomoc i pocieszenie, anioł nauki, światłości, radości, anielski swat, towarzyski duch (wg Miltona - -vide "Raj utracony"). Dumny jestem z tego imienia. Znawca nauk ścisłych: matematyka, rachunkowość, anuki ekonomiczne.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

lubi podżerać grześki ;p (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

Lechowie obdarzeni są rozumem planistów, graczy i strategów. Można ich sobie wyobrazić jako szachowych mistrzów, ale również jako mózgi kierujące firmami, partiami i grupami nacisku. Potrafią dostrzegać w świecie wpływy, tendencje i układy, umieją planować swoje posunięcia, i w przemyślany sposób odpowiadać na ruchy przeciwników. Ludzi o tym imieniu rzeczywiście trudno jest przechytrzyć! A do tego dzięki ochronnemu działaniu siódemki zdolni są do wyrzeczeń i potrafią długo zadowalać się niewielkimi osobistymi korzyściami. We właściwym momencie śmiało jednak sięgają po główną wygraną. Planetarny patron Lechów (i Leszków), Merkury, sprawia, że dobrze czują się we wszelkich zajęciach jemu podległych, a wiec w handlu, w reklamie, w podróżach, a także w pisaniu i mówieniu do mikrofonu; nie razi ich też światło reflektorów. Ale zanim Lech czy Leszek znajdzie swoje miejsce w społeczeństwie, będzie - jako dziecko czy nastolatek - rozbrykany i nieposłuszny; musi na własnej skórze doświadczyć masy przygód. Z niespokojnych młodzieńców wyrastają oni na dobrych ojców rodzin i zaufanych członków organizacji.
Na oba te imiona czekają te znaki zodiaku, które podlegają szczególnym wpływom Merkurego, a więc Wodnik, Bliźnięta i Panna, (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

Fajny, o ile nie ma bliźniaka. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

Lubi cyckowac małolaty :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Lech

najcudowniejszy facet na świecie:)) (nadesłane przez czytelnika)


Własny opis możesz dodać tutaj: formularz dla imienia: Lech

Daty imienin dla imienia Lech:
- 12 sierpnia (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: L

męskie Lech
zeńskie Lena
męskie Leon
męskie Leonard
męskie Leopold
męskie Leszek
zeńskie Lidia
zeńskie Linda
męskie Longin
zeńskie Lucja
męskie Lucjan
zeńskie Lucyna
zeńskie Ludmiła
męskie Ludomir
męskie Ludwik
zeńskie Luiza
zeńskie Lukrecja

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): L

Lambert
Lamberta
Larysa
Laura
Laurencja
Laurencjusz
Laurenty
Laurentyn
Laurentyna
Leander
Lech
Lechosław
Lechosława
Lena
Leodegar
Leokadia
Leon
Leona
Leonard
Leoncjusz
Leonia
Leonid
Leonida
Leonidas
Leontyna
Leopard
Leopold
Leopoldyna
Lesław
Lesława
Leszek
Lew
Lewin
Liberat
Liberata
Libert
Liboriusz
Licyniusz
Lidia
Ligia
Lilian
Liliana
Lilianna
Lilla
Loda
Longin
Longina
Longinus
Luba
Lubogost
Lubomir
Lubomira
Lubomysł
Lubor
Lubosza
Lucja
Lucjan
Lucjola
Lucjusz
Lucylla
Lucyna
Ludgarda
Ludmiła
Ludomiła
Ludomir
Ludwik
Ludwika
Ludwina
Luiza
Lukrecja
Lutobor
Lutogniew
Lutomir
Lutomysł
Lutosław
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70926
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP