Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Klarysa, Miłorad, Roland, Roman, Romuald


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Joanna

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)Zobacz nieocenzurowane wpisy na temat imienia Joanna

zeńskie Joanna

jest przemądrzała i inteligentna, wie komu dać, a komu nie.

zeńskie Joanna

(dla nastolatek) Zawsze jest wesoła i energiczna. Zawsze ma coś do powiedzenia i musi wiedzieć co się wokół niej dzieje. Ma bardzo dużo wdzięku, dlatego chłopcy szybko się w niej zakochują. Ona też, ale także szybko ich rzuca. Ma dużo przyjaciółek, uwielbia gadać z nimi godzinami o życiu, a szczególnie chłopakach. Kocha swoją rodzinę bardzo, ale nie za często to okazuje. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

jest wścibska wie czego chce jest nieustepliwa.. nienawidzi fałszu ... ma sklonnosci na swietna dzinnikarke (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

pochodzi od jana. osoby o tym, inieniu sa bardzo inteligentne:) sa uparte i zarazem uległe maja duze poczucie humoru i dogaduja sie ze wszystkimi sa jednak skryte i nie potrafia mówic o tym ci im lezy na sercu otwarcie ogólnie brdzo sympatyczne osoby mozna na nich polegać (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

słucha Mandaryny, nie lubi kłamstwa, zawsze wychodzi z tarapatów i szybko zdobywa sympatie ludzi (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

jest zabawna, wścibska wie czego chce zawsze musi postawic na swoim a gdy nie postawi to sie obraza, ale jest bardzo przyjacielska wspiera przyjacólki i im pomaga. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

Nie da się nie lubić!!! Jest bardzo sympatyczna, wesoła, ma wspaniały charakter i jest idealnym kompanem do długich, często SMSowych rozmów. Nawet w obliczu najwiękjszego nieszczęścia, pozostaje nadal cudowną, uśmiechniętą osobą. Najfajnieszna i najsympatyczniejsza jest spod znaku bliźniąt!!! Samna znam taką, więc wiem, co piszę. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

Miła, sympatyczna, wesoła, pomocna i w ogóle powinna być przedstawiana w samych superlatywach!!! A jak ktoś się nie zgadza, bardzo chętnie polujuję mu szczękę!!! ;-) (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

Bardzo inteligentna i mądra:) sympatyczna, niespokojna(w dobrym słowa tego znaczeniu) i generalnie jazda (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

wielkie indywidualistka, madra kobieta, troskliwa i troche nadopiekuńcza matka, osoba wesoła i z poczuciem chumoru (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

- jest duża indywidualnością, lubi i umie przewodzić innymi. Jest energiczna, jest także dobrym organizatorem. Wrażliwa, współczuje innym. Realizuje swoje piękne idee, chodzi zawsze i wszędzie własnymi, odkrywanymi przez siebie ścieżkami. Z natury wrażliwa na ludzka niedolę, ale niepoświęcająca działalności altruistycznej, swojego czasu ani sił. Współczuje innym, bo tak wypada. W miłości chłodna. Sumując: dziwny i trudny charakter. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

jest typowa altruistka,nikomu nie odmówi pomocy,miła,z poczuciem humoru,wie czego chce,stała w uczuciach,uwielbia dzieci, (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

Jest osobą opiekuńczą, wesołą ,szybko nawiązuje kontakty z innymi.Jest osobą mądrą i inteligentną.ma dobry kontakt z dziećmi. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

Wszystkie Joanny są bardzo pozytywnie porąbane (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

ma brzydkie stopy i śmierdzi jej z gara. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Joanna

Joanny wcale nie sa wscibskie. Sa inteligentne i maja duze poczucie humoru (nadesłane przez czytelnika)


Dodaj własny opis imienia:

Imię:

Znaczenie imienia:


Pytanie kontrolne (antybotowe) - imię Elżbieta jest imieniem (wpisz żeńskie albo męskie)Daty imienin dla imienia Joanna:
- 2 lutego (zobacz pozostałe imiona)
- 4 lutego (zobacz pozostałe imiona)
- 1 marca (zobacz pozostałe imiona)
- 12 maja (zobacz pozostałe imiona)
- 24 maja (zobacz pozostałe imiona)
- 30 maja (zobacz pozostałe imiona)
- 17 sierpnia (zobacz pozostałe imiona)
- 21 sierpnia (zobacz pozostałe imiona)
- 24 sierpnia (zobacz pozostałe imiona)
- 26 sierpnia (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: J

męskie Jacek
zeńskie Jadwiga
męskie Jakub
męskie Jan
zeńskie Janina
męskie Janusz
męskie Jarema
męskie Jarosław
zeńskie Jarosława
męskie Jeremiasz
męskie Jerzy
męskie Jędrzej
męskie Joachim
zeńskie Joanna
męskie Joe
zeńskie Jolanta
męskie Jonasz
zeńskie Jowita
męskie Józef
zeńskie Judyta
zeńskie Julia
męskie Julian
zeńskie Julita
zeńskie Justyna
zeńskie justyna
zeńskie Justyna

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): J

Jacek
Jacenty
Jaczewoj
Jadwiga
Jagna
Jakobina
Jakub
Jan
Jan Chryzostom
Jan Gwalbert
Jan Kanty
Jan Nepomucen
Januaria
January
Janusz
Jarema
Jarogniew
Jaromir
Jaropełk
Jarosław
Jarosława, Jerosława
Jazon
Jeremi
Jeremiasz
Jeron
Jerzy
Jewdocha
Jędrzej
Joachim
Joachima
Joanna
Job
Jodok
Jolanta
Jonasz
Jonatan
Jordan
Jowita
Jozafat
Józef
Józefa
Józefina
Juda
Judyta
Julia
Julian
Julianna
Julietta
Julita
Juliusz
Jurand
Justyn
Justyna
Justynian
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70928
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP