Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Asteria, Bernard, Bogdan, Borys, Filomena, Hugona, Laurencjusz, Prochor, Wawrzyniec, Wierzchosław


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Izabela

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)Zobacz nieocenzurowane wpisy na temat imienia Izabela

zeńskie Izabela

złośliwa, obrażalska, nie wie, czego chce, a chce tylko kasy, głośno jęczy w czasie uprawiania seksu.

zeńskie Izabela

Piękna, inteligentna, błyskotliwa, ponętna a przy tym bardzo wrażliwa łatwo ją zranić. Uwielbia szybkie sportowe auta i przystojnych facetów. Romantyczna (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Izabela

co tydzien kocha innego, nie jest stala w uczuciach (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Izabela

"nic co cielesne nie da szczęścia duchowego", najbardziej liczy sie dla niej wnetrze człowieka.nie lubi pustych(bez wyobrażni)ludzi (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Izabela

cicha woda, tu spokojna i cicha a za chwile widać ja z jakimś facetem, wrażliwa, troche nieśmiała, artystka (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Izabela

imie hiszpanskie. zdolna do nadzwyczajnych czynow. zdobywa wiedze i zajmuje sie badaniami naukowymi.jest bardzo dokladna,skrupulatna,punktualna.obowiazkowa w tym,co robi.temperament zywy,tolerancyjna,ceniaca swobode dzialania.spokojna . umysl analityczny, latwosc przystosowania sie do kazdych warunkow. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Izabela

Obrarzalska, dobra słuchaczka, kłamie jak z nut, chce tylko kasy, dotrzymuje słowa, wrażliwa, z poczuciem chumoru, nie wie czego chce
(nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Izabela

jest fałszywa jak banknoty z papieru toaletowego, a do tego brzydka i złośliwa. Facetami bawi się dopóki może, a jak się zakocha to daje dupy, a i tak ją olewają. Gremlin (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Izabela

wyróżnia się z tłumu, przykuwa wzrok, elegancka, seksowna, wie czego chce, sprawia wrażenie niedostępnej, jednak to pełna ciepła dziewczyna. Niestety w partnerach niestała. Lubi wolność (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Izabela

To kobieta wrazliwa. Stała w uczuciach. Jesli kocha to na zaboj. Pojdzie za ukochanym na koniec swiata. kocha sie bawic w gronie przyjacioł,ktorych ma duzo. uwilbia tanczyc z facetami. czesto marzy o romantycznej milosci. Lubi przystojnych facetow a szczegolnie sportowcow. (nadesłane przez czytelnika)


Dodaj własny opis imienia:

Imię:

Znaczenie imienia:


Pytanie kontrolne (antybotowe) - imię Sandra jest imieniem (wpisz żeńskie albo męskie)Daty imienin dla imienia Izabela:
- 4 stycznia (zobacz pozostałe imiona)
- 16 marca (zobacz pozostałe imiona)
- 14 lipca (zobacz pozostałe imiona)
- 3 września (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: I

zeńskie Ida
zeńskie Idalia
zeńskie Iga
męskie Ignacy
męskie Igor
męskie Ildefons
zeńskie Ilona
zeńskie Inga
zeńskie Irena
męskie Ireneusz
zeńskie Irma
zeńskie Irmina
zeńskie Iwa
zeńskie Iwona
zeńskie Iza
zeńskie Izabela
zeńskie Izaunia
męskie Izydor

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): I

Ida
Idalia
Idzi
Ifigenia
Iga
Ignacja
Ignacy
Igor
Ildefons
Ilia
Ilona
Ilza
Imisław
Imisława
Inga
Innocenta
Innocenty
Irena
Ireneusz
Irina
Irma
Irmina
Irwin
Irydion
Ita
Iwa
Iwan
Iwo
Iwona
Izaak
Izabela
Izydor
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70928
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP