Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Alfred, Atanazja, Dobrowój, Euzebiusz, Kalikst, Kaliksta, Machabeusz


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Ilona

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)Zobacz nieocenzurowane wpisy na temat imienia Ilona

zeńskie Ilona

szuka ciągle kandydata na męża, marzy o solidnym bolcu, ale nie daje dupy.

zeńskie Ilona

ładna, mądra, inteligentna, znająca się na ludziach, lubi mieć zapewniane iż jest kochana, nerwowa, wredna, spontaniczna, majaca poczucie humoru, znajaca sie tylko na dobrych zartach. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Ilona

wrażliwa, nerwowa, umiejąca słuchać innych, marzy o szczęściu lecz jest przekonana że ją to nigdy nie spotka, zakompleksiona, w łóżku istna sex machina :) to ją motywuje do zdobywania solidnych bolców (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Ilona

czula kochana i wyrozumiala, inne sa wredne (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Ilona

przede wszystkim piękna,...łagodna, pracowita, mądra, czasami leniwa, czeka na szczęście ale nie wierzy że ją ono spotka, miła, uśmiechnięta i wszystko co najlepsze... (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Ilona

seksowna, uwodzicielska, eteryczna, uparta, koneserka, bierze wszystko albo nic, lubi rywalizacje, ale potrafi też przegrywać, dama, zdobywa wszystko czego pragnie :) (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Ilona

Seksowna, szalona, inteligentna, czuła, uwodzicielska (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Ilona

To osoba, która potrzebuje przede wszystkim miłości i przyjaźni. Jest oddana swojej rodzinie, a jeśli jej nie posiada, otacza opieką innych ludzi lub nawet zwierzęta. Bywa przy tym nadopiekuńcza i apodyktyczna. Bardzo lubi robić cos dla innych, to urodzony społecznik. Ma duże poczucie estetyki i artystyczną duszę. Otacza się pięknymi przedmiotami, ze smakiem urządza mieszkanie. Lubi kolekcjonować różne gadżety. Z reguły ma tez jakiś talent. Niestety jest łatwowierna i podatna na wykorzystanie przez ludzi. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Ilona

maszyna do seksu wyrafinowane pomysły uczuciowa solidna ciepła radosna wesoła czyli to po prostu ja :) isia (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Ilona

namietna i wrazlia czesto egoistka, burzy lozkowe stereotypy, uwielbia niespodzianki,marzycielk, niecierpi rutyny ale szuka spokoju i stabilnosci, potrzebuje czulego faceta z duzym poczuciem humoru i nie tylko...:) (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Ilona

co do swojego wygladu ma bardzo duzo kompleksow, lubi i szanuje nowe znajomosci, potrafii zrozumiec ludzi i zawsze nie odmawia pomocy, lubi sie wykazywac, oczekuje aby jej meżczyzna potrafil ja zrozumiec, wspolczuc, pomoc, aby czesto okazywal jej uczucia, kocha zwierzeta, dyskoteki i zabawy to to co naprawde lubi:) (nadesłane przez czytelnika)


Dodaj własny opis imienia:

Imię:

Znaczenie imienia:


Pytanie kontrolne (antybotowe) - imię Ryszard jest imieniem (wpisz żeńskie albo męskie)Daty imienin dla imienia Ilona:
- 27 stycznia (zobacz pozostałe imiona)
- 18 sierpnia (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: I

zeńskie Ida
zeńskie Idalia
zeńskie Iga
męskie Ignacy
męskie Igor
męskie Ildefons
zeńskie Ilona
zeńskie Inga
zeńskie Irena
męskie Ireneusz
zeńskie Irma
zeńskie Irmina
zeńskie Iwa
zeńskie Iwona
zeńskie Iza
zeńskie Izabela
zeńskie Izaunia
męskie Izydor

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): I

Ida
Idalia
Idzi
Ifigenia
Iga
Ignacja
Ignacy
Igor
Ildefons
Ilia
Ilona
Ilza
Imisław
Imisława
Inga
Innocenta
Innocenty
Irena
Ireneusz
Irina
Irma
Irmina
Irwin
Irydion
Ita
Iwa
Iwan
Iwo
Iwona
Izaak
Izabela
Izydor
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70928
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP