Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Agrypina, Chociebor, Dominik, Dominika, Goar, Gotard, Lucja, Łucja, Niegosław


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Grzegorz

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)Zobacz nieocenzurowane wpisy na temat imienia Grzegorz

męskie Grzegorz

tęgi frajer, mieszka na wsi i wali mu z gara, postrach krów w oborze.

męskie Grzegorz

zadufany w sobie, zbyt pewny siebie :) sam o sobie mówi "Mistrz" dziwczyny sikają po nogach jak go widzą - zupełnie nie wiadomo czemu... :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Grzegorz

Super gościu, często bohater narodowy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Grzegorz

Wyrozumiały, inteligenty i wyjątkowy, zwykle Grzesie są przystojni i eleganccy. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Grzegorz

tajemniczy, niedostepny, gra lojalnego ale najchetniej skonsumowalby swoja przyjaciolke przy pierwszej okazji; dobry w lozku, lubi sie dzielic (nadesłane przez czytelnika)

męskie Grzegorz

Psychopata, ktory nie wie czego chce. Roztacza wizje swoich osiagniec i podbojow, ktore sa tak prawdziwe jak swiety mikolaj. Nigdy nie zadowoli kobiety, oczywiscie mieszkaniec wsi jednym slowem wsiok. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Grzegorz

To mężczyzna który kocha piękne kobiety, szczególnie interesują go te które są najbardziej nie dostępne, tajemnicze i oczywiście inteligentne. Sam jest przystojny, inteligentny, pracowity, ma coś w sobie takiego że żadna mu się nie oprze. Dąży do celu nawet po trupach. Negatywne cechy jego charakteru to często egoizm, dwulicowość i brak skrupułów. Podsumowując to cudowny kochanek wręcz boski, ale marny z niego życiowy partner…(Rika) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Grzegorz

jest romantyczny,ale lubi oglądać sie za dziewczynami.Denerwujący,podlizuje sie jak chce załagodzić sprawe,kopie dziewczyny ,lapie gdzie nie trzeba,ale jak mu sie przyłoży to zrozumie,ze nie ma prawa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Grzegorz

Zdrobnienia i skróty: Grzech, Grzela, Grzesio, Grześ
W innych językach: łac. Gregorius
niem. Gregorius, Gregor
wł., hiszp. Gregorio
ros. Grigorij
węg. Gergely
ang. Gregory
Pochodzenie i znaczenie: greckie: gregorikós - czuwający, czujny (na modlitwie). Imię oznaczające osobę czujną, choć pierwotnie chodziło zapewne o tzw. nocne czuwanie (tj. modlitwy) mnichów i imię to oznaczało osobę gotową do takich nocnych czuwań.
Uwagi i ciekawostki: Św. Grzegorz (zm. w 390r) - przyjaciel Bazylego Wielkiego - prowadzili razem życie pustelnicze. W 381r. został biskupem Konstantynopola.
Charakterystyka osoby:
Osoba o niezwykłej osobowości, szlachetna, uczuciowa, dobra, inteligentna. Umie zawsze znaleźć się właściwie w każdej sytuacji i w każdym otoczeniu. Swoim eleganckim sposobem zachowania się potrafi zaraz wyróżnić się - chociaż wcale o to nie zabiega. Jest to osoba bardzo naturalna w zachowaniu, krytyczna w stosunku do siebie, zmienna w miarę potrzeby, stała w chwilach tego wymagających. Lubi życie bogate, zastawne uczty, sute przyjęcia, eksponowane towarzystwo. Osoby o tym imieniu lubią wiele podróżować, odbywają dalekie eskapady, nie zawsze kończą je jednak w pełni zadowoleni. Często popadają w zależności materialne od różnych osób bądź też instytucji czy organizacji. Życia rodzinnego prawie nie prowadzą, współmałżonka traktują jako konieczność, dzieci tolerują dla przedłużenia żywotności rodu. Cenią wolną miłość, szaleją za ładnymi osobami przeciwnej płci, wywołują afery miłosne.
Z ochotą eksperymentujesz

Stanowisz uosobienie flirtu, potrafisz zakręcić. Kochanie się z tobą to spektakl, polegający na wiecznej improwizacji. Marzysz o seksie w samolocie (najlepiej, gdyby go uprowadzono), w windzie, na balkonie, w ciemnej bramie podczas deszczu. Potrzebujesz jednak dużo czasu, by się rozpalić. Ale gdy już drżysz z pożądania, stać cię na wszystko. Potrafisz udawać niewolnika i kurtyzanę, raz rozbierasz się wyzywająco, innym razem jak flegmatyk. Chociaż w większym stopniu kieruje tobą zwykła ciekawość niż ognista namiętność, żaden partner nie zapomni nocy z tobą. Całowanie wewnętrznych powierzchni dłoni i rąk - aż po ramiona - uznajesz za najlepszy wstęp do miłosnej zabawy. To twoje super wrażliwe miejsca.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Grzegorz

skromny, bardzo wstydliwy, silny mężczyzna, skromny (nadesłane przez czytelnika)


Dodaj własny opis imienia:

Imię:

Znaczenie imienia:


Pytanie kontrolne (antybotowe) - imię Hanna jest imieniem (wpisz żeńskie albo męskie)Daty imienin dla imienia Grzegorz:
- 4 stycznia (zobacz pozostałe imiona)
- 13 lutego (zobacz pozostałe imiona)
- 12 marca (zobacz pozostałe imiona)
- 24 kwietnia (zobacz pozostałe imiona)
- 4 maja (zobacz pozostałe imiona)
- 9 maja (zobacz pozostałe imiona)
- 25 maja (zobacz pozostałe imiona)
- 25 sierpnia (zobacz pozostałe imiona)
- 30 września (zobacz pozostałe imiona)
- 16 października (zobacz pozostałe imiona)
- 17 listopada (zobacz pozostałe imiona)
- 28 listopada (zobacz pozostałe imiona)
- 24 grudnia (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: G

męskie Gabor
męskie Gabriel
zeńskie Gabriela
męskie Gerard
męskie Gilbert
męskie Godzisław
zeńskie Gosia
męskie Gracjan
zeńskie Gracjana
zeńskie Grażyna
męskie Grzegorz
zeńskie Grzymisława
męskie Gustaw

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): G

Gabor
Gabriel
Gabriela
Galezy
Gaspar
Gaudencja
Gaudencjusz
Gaudenty
Gaweł
Gawin
Gebhard
Genowefa
Georgia
Georgina
Gerald
Geraldyna
Gerard
Gerarda
Gerhard
German
Germanik
Gertruda
Gerwazy
Giedymin
Gilbert
Gilda
Gizela
Gloria
Gniewomir
Gniewosz
Goar
Godfryd
Godzimir
Godzisław
Godzisława
Godzisz
Gordian
Gordiana
Gorgoncjusz
Gorzysław
Gosław
Gościmił
Gościmir
Gościrad
Gościsław
Gościsława
Gościwit
Gotard
Gotfryd
Gracjan
Gracjana
Grażyna
Greta
Grodzisław
Gryzelda
Grzegorz
Grzymisław
Grzymisława
Gustaw
Gustawa
Gwidon
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70928
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP