Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Agnieszka, Epifani, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Elwira - bez cenzury

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)

męskie Elwira

Jest ambitna, zaradna, elegancka i bardzo ładna. Imię pochodzenia hiszpańskiego, oznaczające osobę broniącą, ochraniającą innych. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwira może i by chciała być sprytna jak lis, ale niestety jezt zbyt wrażliwa. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Pochodzenie trudne do ustalenia. Przypuszcza się, że może wywodzić się z hiszpańskiego czasownika elevar (podnosić), co nadawołoby imieniu znaczenie: wyniosła. Inna hipoteza mówi o pochodzeniu gockim, imię to oznaczałoby wówczas: opiekunka wszystkich. W Polsce mało popularne. Zdrobnienia: Elwa, Elwirka. Inne formy: Elmira. Obce formy: Elvira (ogólnie przyj. forma), Elvera (ang.), Elvire (fr.), Elvyra (litew). Forma męska: Elwir.

BOHATEROWIE SZTUKI:
Elwira z powieści M.G. Lewisa Mnich. Elwira z komedii A. Fredry Mąż i żona (1822/26). Elwira ze sztuk o Don Juanie.

AFORYZM:
Trudna sztuka ta Elwira,
Przy niej człowiek się natyra...
Andrzej Morski
Chłopcy kochają każdą chwilę, gdy w pobliżu mają Elwirę. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Imię Elwira pochodzi z Niemczech . Jest patronka Elwira , która zajmuje się osobami uzależnionymi od narkotykóe . (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira


kochająca czuła wrażliwa jej liczba to 9 i nie życzę sobie takiego znaczenia mojego imienia jak wyżej bo np ja osobiście taka nie jestem!!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

zdecydowana i uparta ale wrazliwa i kochajaca ludzi oraz zwierzeta, odporna na stres chociaz niekiedy zbyt sentymentalna i ufna (nadesłane przez czytelnika)

męskie elwira

co sie kryje w imieniu elwira (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Maturbuje się , ale nikt o tym niewie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

słodka, kochana, wie czego chce w życiu otwarta i szczera do bólu! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwira jest zawsze zdecydowana....bywa fałszywa ale z regoly to wrazliwa osoba ktora łatwo zranic.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

znam jedną Elwirę,ale opis powyższy nijak się ma do niej samej. Konsekwentna, zaradna,wrażliwa i do tego z poczuciem humoru. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Jest otwarta dla wszystkich, miła, zaradna, pomaga w potrzebach, zawsze usiłuje pomóc, ma silną osobowość , jest inteligentna i błyskotliwa.:)) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwira jest trochę poczepana, z każdym potrafi porozmawiać i ma mnóstwo przyjaciół i znajomych. Chłopaki na nią lecą (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

jest kochliwa miała kilkunastu chłopakuw jest wstrętna,nieprzyjacielska głupia nielubie JEJ :-<
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

bardzo piękne, zmysłowe :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

nieśmiała, ładna, naiwna, umie pomóc w trudnych sytucjach, sympatyczna, wierna w miłości (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

osoba bardzo wrazliwa chociarz czesto jej sie obrywa....czesto niezdecydowana ale jak juz cos postanowi to do tego dazy...lubi dawac z siebie i pomagac innym uwielbia rozmawiac z ludzmi i ich wspierac...pochlania ja psychologia...szalona...lubi uzywki ale wszystko z umiarem...czesto nierozumiana przez ludzi...ciekawa osobowosc..połaczenie wulkanu z wrazliwościa i ogromna uczuciowościa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

miła , ładna :P:P , sympatyczna, nieśmiała (naprawdę) :( , mądra , lojalna, urocza , bardzo ambitna , sympatyczna :D:D:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

poch.mauretanskiego-dostojna pani. dobra matka wierna w milosci. swietnie radzi sobie z problemami. (nadesłane przez czytelnika)

męskie elwira

piękna ,wie czego chce od życia, inteligentna, urocza, zalotna, bardzo stała w uczuciach, radząca sobie w kazdej sytuacji, kreatywna i twórcza , super partnerka
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

to fajna dziewczyna. czasem trochę nieśmiała ale w towarzystwie potrafi rozbawić przyjaciół do łez. jej najgorsza wada to lenistwo. może zrobić wszystko aby ktoś ją wyręczył. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

spoko lala wyjatkowa dziewczyna ma charakter (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Jest brzytką i dlatego nie podoba sie chłopakom!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Pewna siebie urocza osoba o egzotycznym imieniu:)
jest szczera bezpośrednia i potrafi być bardzo niemiła!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Nie jest fałszywa, delikatna, wrażliwa, twórcza, zdarza jej się wpaść w konflikty, najlepiej jest jej w towarzystwie osób otwartych. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

wredna dla nieprzyjaciół do szpiku kości , ale jak pokocha to na zabój i walczy o mężczyznę z wyciągniętymi pazurami. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

czasami udaje nieśmiałą ale czasem tak jest. w duszy ma dużo dobra i ciepła ale dla wybranych. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwiry są zdecydowane, czasami zanim pomyślą to coś zrobią ale przeważnie przemawiają rozsądkiem. Umieją doradzać i pocieszać, są dobre dla ludzi ale do czasu. Lepiej nie nadepnąć Elwirze na odcisk. Ale w sercu mają dużo ciepła. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Do tej pory językoznawcy nie są pewni, skąd się wzięło to imię: jedni wyprowadzają je z języka arabskiego, inni ze starogermańskiego. Jest też podejrzenie, że zostało wymyślone przez romantycznych poetów. W każdym współczesnym języku brzmi ono egzotycznie i niezwykle, tak, jakby było bardziej odpowiednie dla wróżek i księżniczek niż dla kobiet z bardziej zwyczajnych okolic świata. Liczbą imienia Elwira jest DZIEWIĄTKA, która dodatkowo przyczynia się do tego, że Elwiry czują się inne niż wszyscy; są przekonane, że pisany im jest los bardziej niezwykły niż ich koleżankom z klasy; i chętnie wyruszają w daleki świat na jego poszukiwanie. Może też to imię być wskaźnikiem rozmaitych artystycznych uzdolnień, które ktoś w Elwirze powinien czym prędzej odnaleźć. Planetami, które sprzyjają Elwirom, są Uran i Wenus, a spośród znaków zodiaku najbardziej jest to imię odpowiednie dla Skorpionów, Wodników i Bliźniąt.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

co za idiota dodał taki opis? :/ ŻALOSNE. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwira, jest to osoba bardzo miła i ładna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Ale mozna sobie poczytać o swoim imieniu, i większość sie zgadza.
jeszcze moge dodać ze znak zodiaku moze troche zmienić Elwire:) pozdrawiam (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

osoba ciekawa, twórcza i bardzo kreatywna; żądna wiedzy i ambitna, często uzdolniona artystycznie; (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwira jest osoba która przejmuje się wszystkim i ciężko znosi problemy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

jest.bardzo.falszywa...kradnie.laska.chłopaków...dobrze.sie.uczy!!!nienawidzi.przegrywac...a.w.soboty.rypie.sie.byle.gdzie.byle.z.kim!!!za.pieniadze (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Jest bardzo ładna, super tańczy! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

święta racja (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

brzydkie imię (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

niewiem ale to chyba troche prawda co do Elwiry (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

mała tania dziwka która chętna jest 24 na dobę (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Dziwka jakich mało moja dziewczyna ma tak na imię ale to nie zmienia faktu że każda Elwira to dziwka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

zarypista przyjacolka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

elwira jest fajna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

mila sympatyczna kolezenska ciut zwariowana zadziorna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Cechuje je wielkie opanowanie, pozwalające stawiać czoło trudnym sytuacjom. W niektórych oko­licznościach stają się agresywne. Od najmłodszych lat sprawiają trudności wychowawcze, gdyż trudno nimi kierować. To ekstrawertyczki, uzewnętrzniające swe reakcje i łatwo przystosowujące się do otocze­nia. Są zarazem obiektywne - dzięki logice, i subie­ktywne - dzięki uczuciowości. Ta dwoistość ich osobowości nieraz zaskakuje, nawet w dzieciństwie. Odczuwają silną potrzebę dawania czegoś z siebie bądź to bliźnim, bądź sprawie narodowej czy religij­nej.
WOLA: Z żelaza, a raczej ze stali. Nie pozwólcie, by wchodziły wam na głowę!
POBUDLIWOŚĆ: Ogromna, ale nigdy nie przechodzi w nerwicowość. Jak udaje im się zachować zimną krew wśród beczek z prochem, gdzie spacerują z ogniem swej namiętności?
ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Urodzone rewolucjonistki. Nie reagują, ale wybuchają. Jeśli chcecie odwieść je od jakiegoś projektu, to nigdy nie siłą, ale przekonując je że ten zamiar nie leży w ich interesie.
AKTYWNOŚĆ: Wydaje się, że przychodzą na świat z dokładnym planem życia. Wszyscy wokół muszą uczestniczyć w tej walce. Zdarza im się "zużyć" wielu mężów. To jeden z rzadkich typów, dla którego wszystkie drzwi stoją otworem, ale grozi im klęska, jeśli stracą wiarę we własne siły i w swoje przeznaczenie.
INTUICJA: Z łatwością odkrywają głęboko ukryte tajemnice otoczenia. Nigdy ich nie okłamujcie, gdy z czytają w waszych myślach i sercu.
INTELIGENCJA: Znaczna. Posiadają wrodzony zmysł dyplomatyczny, którym posługują się w każdej sytuacji. Doskonała pamięć, duża ciekawość świata.
UCZUCIOWOŚĆ: Jest dla nich głównym motorem działania. Jeśli wierzą i kochają, mogą przenosić góry. Gdy zwątpią, wszystko pada w gruzy: Rodzice, nie traćcie autorytetu w oczach tych dziewczyn; które nie wybaczą wam zejścia z piedestału. Jeśli obiecujecie karę, nie odkładajcie jej. Miłość i suro­wość.
MORALNOŚĆ: Składa się z rygoryzmu i stopniowych ustępstw. Gdy chodzi o jednostki, jest bardzo surowa. Gdy chodzi o wydarzenia, tłumy, narody - dopuszcza daleko Idące ustępstwa.
ZDROWIE: chociaż swoją żywotność salamandry, powinny dbać o zdrowie, w szczególności o żołądek.
ZMYSŁOWOŚĆ: Seks to dla nich wszystko albo nic. Są zdolne wszystko poświęcić dla ideałów, nawet życie intymne. Ale w przypadku, gdy ich ideałem staje się miłość fizyczna, wszystko może się zdarzyć.. Dodajmy, ze ich osobowość zawiera sporą dozę cech męs­kich.
DYNAMIZM: Na miarę ich wrzącej psychiki. Mają w sobie cos z bohaterek. Może trzeba również być bohaterem, aby z nimi żyć?
TOWARZYSKOŚĆ: Czy można mówić o towarzyskości przypadku tych kobiecych Don Kichotów, wiecznie w poszukiwaniu wiatraków? Jeśli zgadzacie się z nimi, posługują się wami. Jeśli się im sprzeciwia­cie, spaliłyby was na stosie. Są dumne, a ich przyjaźń jest nieraz despotyczna, ale jeśli nią kogoś obdarzą, są bardzo wierne.
PODSUMOWANIE: Jedna rada: nie przeszkadzajcie tym uroczym "termitom" w budowaniu ich fortecy... Dajcie im możliwość dyrygowania, rozkazywania, a jeśli zapomną o was w bojowym rozgardiaszu korzystajcie z rzadkich chwil wytchnienia!

(nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Miła, inteligentna, roztargniona, sprawiedliwa, koleżeńska
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

sucz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwira to fajna dziewczyna, która ma wielu przyjaciół i wielbicieli;) Ma trochę męski głos i charakter;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

to slodka i nie powtarzalne wswoim rodzaju imie ktore jest pelne zagadek ale jest bardzo slodkie!!!!!!!!!!!
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

to slodka i nie powtarzalne wswoim rodzaju imie ktore jest pelne zagadek ale jest bardzo slodkie!!!!!!!!!!!
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

elwira (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

PIĘKNA MĄDRA ZDECYDOWANA PEWNA SIEBIE (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Ambitna, pewna siebie, koleżenska ale jak raz jej podpadniesz to ci nie wybaczy . Trochę naiwna ale jeśli jesteś jej przyjacielem zawsze ci pomoże.
A ta opinia wyżej to same bzdury! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

imie wloskie,osoba o tym imieniu jest bardzo inteligentna,potrafi poradic sobie w trudnych chwilach,jest to osoba o nieprzecietnej urodzie jednak nie wierzy w swoje sily i to jest dla niej zgubne (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

kobieta z klasą,umiejąca kochać,facet który będzie z taką kobietą będzie szczęśliwy. tą kobiete można porównać do diamentu tylko nie oszlifowanego. mężczyźni do boju!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

inteligetna, mila, czasami troszeczke za spokojna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Imie pochodzenia hiszpańskego,oznaczające osobę broniącą,ochraniającą innych.
Elwira jest ambitna,zaradna i elegancka. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

rghyjunjtgrgvththtgrtfcrctvbhythgv to jedyne co potrafi powiedziec Nie za bardzo potrafi zkleic logiczne zdanie Ubiera sie w pokutny worek na gole cialo i lize jajka swojemu psu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Jest bardzo ładna i chłopcy się za nią uganiają;**.
Kocha tańczyć i uprawiać sport!!!!
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

madra inteligetna kochajaca romantyczna piekna sexowna;)fajne ma ciałko,nieludzka; (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Mila, uczynna, wrazliwa, skromna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

a kto nie jest falszywy .....jakos trzeba sobie radzic..... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Poprzedni czytekniku nie wiem jak masz na imie ale napewno jesteś nie tolerancyjny i nie miły dla wszystkich dziewczyn które maja na imie Elwira.Sprzwdż sobie w internecie co znaczy imię Elwira.Jest to imie nie zwykle szlachetne!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Imię Karolina jest to imie fałszywe, zawsze udaje kogoś innego.Nie zna samą siebie.Ocenia innych po wyglądzie a nie po charakteru.To imie jest żenujące. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

miła,obraża się na wszystko ,strzela fochy uważa się za najlepszą a wcale tak nie jest (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

jest wredna i głupia !!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

jo (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

tss ... wgl się nie zgadza . ktoś, kto to napisał, musiał być bardzo tępy . ;] . (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

piękna i udaje niedostępną uważa że może bawić sie czyimiś uczuciami i czę sto to robi potrafi omota ludzi dzięki swojemu urokowi osobistemu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

zdecydowane, wiedzą co robią, ambitne, można na nie liczyć w potrzebie i do tego piękne- znam 4 i wszystkie są takie!:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

miła,koleżeńska,troche wysportowana (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

kobieta rozbuchana seksualnie, chociaż nie wygląda. ukradkiem patrzy na męskie tyłki, kiedy nikt nie widzi. niewprawionym kochankom odgryza głowę. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

lubi sie smiac
ma duzo pzyjaciol
wyjadkowa
na duze mniemanie o sobie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

nieśmiała, ale też ostra. udaje miłą, a facetów traktuje jak zabawki. jest inteligentna i bardzo uwodzicielska, ale wykorzystuje wygląd do osiągania swoich celów. trzeba na nie uważać! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

momentami chamska uparta wulgarna szczera do bolu glupia (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

malpa, wredna, wyglodniala glizda ktora mnie czodziennie wkurza, arogancka, chamska, niemila, czasami ma ataki szalu i rzuca sie na wszystko co sie rusza, ma glupie odchyly (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Zmysłowa, inteligentna, złośliwa, dążąca do celu i osiągająca go, bardzo wrażliwa, odbierana jako niedostępna, ma słabą psychikę, choć uchodzi na fest babkę (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

hujowa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

NIEEE PRAAAWDAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;>
ja mam na imie Elwira i wcale taka nie jestem :D:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

co to za debil napisal :D? (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Z pozoru miła i pomocna, a tak naprawdę złośliwa, wredna i fałszywa. Jest dwulicowa i nie znosi, gdy ktoś jest od niej lepszy. Nie potrafi cieszyć się z sukcesów innych osób. Jest zarozumiała. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwira to osoba z pozoru zimna,ale to tylko pozory,umie kochać bardzo mocno,ale potrafi także tak samo nienawidzeć! Szczera do bólu,umie powiedziec komuś prawde prosto w oczy.Trudna do rozszyfrowania,bardzo tajemnicza.Ma dużo wielbicieli u płci przeciwnej,męszczyźni lubią byc w jej towarzystwie,ma wielu przyjaciół,bo ma super osobowość!!! Dziewczyna o tym imieniu to nieoszlifowany diament!!!! Męszczyźni do dzieła,bo szkoda takiego szlachetnego KAMIENIA!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Wspaniała, bardzo ochana osoba o niezwykłym usposobieniu i sercem otwartym dla całego świata (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

nieśmiała, zdradliwa, fałszywa, poważna, czarne -białe, smutna, pocieszna, całuśna, dziwna, kochana, męcząca, skwapliwa, nie wie czego chce..
:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwira to dziewczyna o zajebistym charakterze. Miła,dobra,pomocna,dochowuje tajemnic,ale też ma trudny charakter,ja bym z nia nie zadzierał!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Ja znam tylko jedną Elwire,i tylko jedno moge powiedzieć,BARDZO LUBI SEX I JEST W TYM ZAJEBISTA!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Elwira- osoba wrażliwa, dusza artystki, o dużej empatii. Niestety łatwo ją zranić. Jest nieśmiała i zamknięta w sobie. Tylko osoby cierpliwe i naprawdę jej bliskie sprawiają że się otwiera. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

lesbijka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

Nieśmiała to fakt,chytra-coś w tym jest!! Ale to kobieta z prawdziwą głębią.Bardzo charyzmatyczna i charakterna.Nieufna,przez co stoi troche na uboczu,genialna obserwatorka.Jest troche wyniosła ale dla ludzi których kocha jest gotowa zrobić wszystko bez mrugnięcia okiem.Ciekawa i nietypowa osobowość.Zjawiskowa kobieta. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

"PATRZ,PODZIWIAJ-ALE NIE DOTYKAJ!!" jest to zjawiskowa istota pod każdym względem. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira


Masz silną osobowość, która ułatwia Ci kierowanie innymi oraz radzenie sobie z trudnymi problemami. Jesteś sprawiedliwa w osądach, ale nie znosisz sprzeciwu. Należysz do osób wymagających i nieskorych do ustępstw. Cieszysz się jednak autorytetem wśród rówieśników: Wszyscy wiedzą, że zawsze chętnie pomożesz, doradzisz, a nawet pożyczysz pieniądze. Wolisz jednak udzielić komuś korepetycji, niż po prostu podrzucić mu ściągę. Sama także musisz czasem narzucać sobie dyscyplinę, gdyż największym wrogiem zdobywania przez Ciebie wiedzy i rozwijania talentów jest lenistwo. Jesteś przecież inteligentna i błyskotliwa, masz dobrą pamięć i umiesz logicznie myśleć. Otacza Cię liczne grono bliższych i dalszych koleżanek i kolegów, jesteś bowiem dowcipna, wesoła. masz poczucie humoru.

(nadesłane przez czytelnika)

męskie Elwira

ma ładna cipeczke (nadesłane przez czytelnika)


Własny opis możesz dodać tutaj: formularz dla imienia: Elwira

Daty imienin dla imienia Elwira:
- 10 lutego (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: E

męskie Edmund
męskie Edward
męskie Edwin
zeńskie Edyta
zeńskie Eliza
zeńskie Elwira
zeńskie Elżbieta
męskie Emanuel
męskie Emil
zeńskie Emilia
męskie Emilian
męskie Epifaniusz
męskie Ernest
męskie Erwin
męskie Eryk
zeńskie Estera
męskie Eugeniusz
męskie Euzebiusz
zeńskie Ewa
zeńskie Ewelina

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): E

Eberhard
Edda
Edgar
Edmund
Edward
Edwin
Edyta
Efrem
Egbert
Egon
Eleonora
Eliasz
Eligia
Eligiusz
Eliza
Elwira
Elżbieta
Emanuel
Emerencja
Emeryk
Emil
Emilia
Emilian
Emiliusz
Emma
Engelbert
Enoch
Epifan
Epifani
Epifania
Epifaniusz
Erast
Erazm
Erazma
Erhard
Ernest
Ernesta
Ernestyn
Ernestyna
Erwin
Erwina
Eryk
Eryka
Estera
Euchariusz
Eudokia
Eudoksja
Eudoksjusz
Eufemia
Eufrozyna
Eugenia
Eugeniusz
Eulalia
Eulogiusz
Eustachiusz
Eustachy
Eutropiusz
Euzebia
Euzebiusz
Ewa
Ewald
Ewaryst
Ewdokia
Ewelin
Ewelina
Eweryst
Ezechiel
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70926
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP