Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrocisława


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

##tytul##

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)

męskie ala

jest wredna pyskata wywyższa sie nad wszystkimi nie może znaleśc chłopaka nie lubi uprawiać sexu jest dretwa i obrzydliwa!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

piekne jest;P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Ma małe cycki jest kurwą i szmatą .Głośno jenczy w czsie uprawiania seksu (nadesłane przez czytelnika)

męskie ALA

TEMPA DZIEWCZYNA I NIEROZUMNA,WSZYSTKICH OBGADUJE (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

walnięta i idiotka. Obciągnie każdemu byleby być w centurm uwagi. Plotkara z wybujałą wyobrażnią. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

to poprostu głupi down(czyt. dałn) ma wszy na dupie i nie rośnie... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Ala to zdrobnienie od imienia Alicja, Alina, Aldona lub Alfreda. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

miła osoba, bez pryszczy, włosy ma piękne, błyszczące i sexi dziewczyna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

ostra laska i tak łatwo dupy nie daje.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest suką, ma morde jak dzik torbe. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

ładna suczza
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Glupi,nie dojzala,i wpierdala dla psow z miski (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

ale są super i to ni eprawda co powyzej napisane przez kogos
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

ala...małolata szukajaca przygód... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

każdy wie że powinna miec kota...i jako swojego przyjaciela...jak i w głowie najczęściej fałszywa i ruda...bo sie upodabnia do swoich kociarów..jej wymarzony chłopak to mały ohydny skrzeczący hobbit...Ale to kręci wierzcie mi!;p (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

ala jest boska
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

piękna, miła, czuła, szczera, kochana... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Miła, kulturalna, grzeczna. Ale jak się najebie robi striptiz na stole. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest to osoba o bardzo ciemnej karnacji , musi być zawsze w centrum uwagi . Potępia wszystkich ,ale nie siebie .Jest idiotką która nie umie odpyskować innym. Nie odpuszcza sobie żadnego chłopaka.chodzi z chłopakami tylko żeby się pokazać i żeby inne osoby jej pozazdrościły .I wygląda jak Gryzli .... i wszystkich do o koła obgaduje i uważa się za piękna dame . (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Rucha się z byle kim , byle gdzie i byle jak . Dobrze ciąga .... głośno krzyczy w czasie sexu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

piekna inteligetna lubiąca kochac sie na łózku w kazdej pozycji a najbardziej na niewolnika lubi hartkor ma rozjebana pizde lubi robic lody !! :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

DOJCZ!|-|


(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Imię Ala Mówi o KObiecię Mądrej i Wysportowanej
Mozę Ona Zostać Siatkarką MOdelką lub Aktorką (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Ładna, madra,troche niesmiala, wszystko robi z umiarem... lubi imprezowac... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

To piękna osoba,nie gardzi pienidzmi ,jest zawsze miła i wesołą.łAtwo ja zranic,czesto płacze. Lecz gdy dzien jest taki jak powinien to jest jak nachlana.

Czesto zwana Ala-lodziara. !!!<lol> (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

barzdzo fajna laska (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

wredna najchętniej zniszczyla by każdemu życie ,ale na codzień udaje że jest inna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Boska dziewczynka, zawsze wygadana, krągła i sexowna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie ala

zwariowana, pelna zycia, uparta nie lubi stalych zwiazkow i robi cos zaplecami (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

fajna kolesiowa chodz nieraz ma glupie p[omyslyu ;d (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

ala to wyruchana kopara ma brzydkie brudn uszy... i wszy na jajach... bo to mimo pozorów chłop.... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

z duzym poczuciem humoru.wesola i pogodna.nie umie oszczedzac. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

głupia różowo-złota słodka idiotka :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

sex babka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

robi zawsze to co inni (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

słodka, piekna, świetna w łóżku, umie całować jak żadna. Nie jeden by chciał ją mieć (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

To utalentowana osoba o duzym poczuciu humoru .Wrażliwa na ludzka krzywdę i pelna energii optymizmu .W przyszkolsci moze zostac :aktorka ,weterynarzem ,piosenkarka lub tancerka .Jest sexi :P (nadesłane przez czytelnika)

męskie ala

niebyła wyruchana i nigdy nibędzie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest bardzo kapryśna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

wredna ryj jej sie nie zamyka wtraca sie w nie swoje sprawy lata z gola dupa jak szympans ;/;/ ogolem dziwkaaa ! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

to gadatliwa i całkiem faina osoba i prawdziwy przyjaciel to doceni (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Alicja to imię, które powstało w Anglii (po angielsku, oczywiście, Alice) jako odmiana innego imienia, zapewne Aleksji, a może Aleksandry lub Elżbiety. Swoją popularność Alicja zawdzięcza... książkom dla dzieci. W świecie stała się słynna za sprawą książeczki Lewisa Carolla "Alicja w Krainie Czarów". Jest to baśń o małej i niezmiernie odważnej dziewczynce, która wpadła do dziury głębokiej aż do samego środka ziemi. W tej książce w formie baśni jej autor opisał wejście do magicznego świata podświadomości, a w przygody małej Alicji przypominały fizykom zjawiska mechaniki kwantowej i teorii względności. U nas imię to spopularyzował Marian Falski, autor słynnego elementarza, który zaczynał się od zdania "Ala ma Asa" (należy podkreślić, że w owym elementarzu nie było zdania "Ala ma kota", tak więc nie wiadomo, kto je wymyślił).

Książki, literatura, słowo pisane, to w astrologii dziedzina Merkurego. Planetę tę nazwano na cześć Merkurego albo Hermesa, rzymskiego i greckiego boga, patrona posłańców, heroldów, podróżników, kupców i... złodziei. Ludzie, którymi opiekuje się Merkury (zarówno bóg, jak i planeta), wyróżniają się inteligencją, sprytem, biegłością w mówieniu i pisaniu, a także nienasyconą potrzebą poznawania świata. Merkuremu (Hermesowi) podlegają także "nauki hermetyczne", czyli wiedza tajemna. Imię Alicja niewątpliwie znajduje się we władzy Merkurego. Liczba imienia Alicja równa się jeden, co jest oznaką samodzielności, polegania na własnej inteligencji i na własnych siłach (taka właśnie jest Alicja z Krainy Czarów). Alicje są ciekawe świata i przede wszystkim wierzą własnemu doświadczeniu. Wszystkiego muszą spróbować, wszystko muszą same sprawdzić. Lotny umysł i wrodzona ciekawość nie pozwalają im zbyt długo spocząć w jednym miejscu. Zmieniają zainteresowania, lektury i znajomych. Są zamiłowanymi podróżniczkami, nie mają kłopotu z porozumieniem się w obcych językach i dogadają się nawet z Beduinem lub Pigmejem. Uwielbiają samotne wędrówki, gdyż wtedy najlepiej widzą świat. Prywatnym życiem Alicji rządzi rozsądek i racjonalizm. Dom urządzony jest prosto i wygodnie, bez zbędnych bibelotów, a sama jego pani woli nosić trampki niż buty na wysokim obcasie. W otoczeniu Alicji panuje porządek jak w laboratorium. Dzieci są wychowywane według najnowszych ustaleń psychologów. Alicje niczego i nikogo nie udają. Mówią to, co myślą. Jeżeli coś lub ktoś się im nie podoba, bez wahania mówią "nie". A w swoim zawodzie Alicje bywają cenionymi specjalistkami.

Imię to najlepiej służy znakom zodiaku, którym patronuje Merkury, a więc Pannie i Bliźniętom. Z powodu zainteresowania podróżami i dalekimi krajami odpowiednie jest też dla Wodników i Strzelców. Dobrze też oddaje niespokojną naturę Skorpiona i Barana. Alicja Lew będzie zawsze przekonana, że ma rację, zaś jako Waga będzie zadziwiać rozległością znajomości i kontaktów. W znaku Ryb imię to rozwinie szaloną fantazję, a pozostałym znakom (Byk, Rak i Koziorożec) doda obrotności i głowy do interesów.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie ala

ala to imie brzydkie nie podoba mi się.Jest zazdrosna lubi bardzo chłopaków ale ma do nich pretesje
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Ale (blondynki) są to zazwyczaj bardzo mądre i inteligentne osoby. Swoim poziomem inteligencji wywyższają ludzi, są piękne i utalentowane. Zawody dla nich to: aktorka, modelka, piosenkarka, prezenterka stacji telewizyjnej. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

ala to moja dziewczyna jest mega sexy kocham ją ponad wszystko
(nadesłane przez czytelnika)

męskie ala

ładna mądra grzeczna wogle super mam eż dziewczyne alicje i zajebiście się z niom gada (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest delikatna, poważna , miła i suptelna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

zwariowana i niemądra (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Jest wrażliwa wszystkie zmartwienia woli trzymać w sobie trudno otwiera się przed innymi. Nieśmiała romantyczna i oddana rodzinie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest osobą wrażliwą wszystkie zmartwienia trzyma w sobie trudno otwiera się przed innymi. Jest romantyczna i oddana rodzine. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest osobą wrażliwą wszystkie zmartwienia trzyma w sobie trudno otwiera się przed innymi. Jest romantyczna i oddana rodzine. Przeważnie ma poczucie humoru :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

włosy bardziej bujne niż u LWA!! pryszcze są i to jaakie! troche wkurzająca, za bardzo pewna siebie, dość mądra, kłamliwa, wkurzająca ale i nieraz pomagająca, potrafi za kimś łazić krok w krok i gadać jakieś pierdoły! (nadesłane przez czytelnika)

męskie ala

chodzi do mc donald i nic oprócztego nie lubi (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

zimna suka daje cipy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest zawzieta zawsze musi postawic na swoim chocby nie miala racji co jest bardzo wkurzajace !! pierdola saska wpiepsza mleko dla dzici z truskawkami !! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Ala ma kota a kot ma Ale ( do ruchania ) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

mam zboczone mysli. ; p (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest mila koleżeńska . swietnie całuje i przytula. odnajdzie się w towarzyswie . lubi przebywać z chlopakami
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Miła, grzeczna kulturalna. Chłopcy ją adorują i podrywają. Ma powodzenie. Próbuje utrzymywać stałe związki, ale nie zawsze to wychodzi. Chłopcu zaznają u niej miłość, przyjaźń i ciepło. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest to słodka niewinna dziewczynka rozbuja w sobie każdego napotkanego, nawet tych których nie chce widzieć na oczy jest odwżna i nie boi się żadnych problemów (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest piekna a takze jest lubiana
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jaka ciota lol5000 (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

jest bardzo zywiolowa,lubi osiagac swoj cel nienawidzi porazek,jest msciwa .Ale sa zreguly bardzo towarzyskie:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie ala

jest to bardzo dobra i miła osoba. Zawsze pomaga innym i jest piękna
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Gówno prawda! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

ala to też alicja i alina ja alicja (to komentarz)

(nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Ala jest to osoba roztargnięta i nie umie usiedzieć w jednym miejscu bez wiercenia się.Jest to osoba ,która lubi wszystkich rostawiać po kontach. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

miła i rozsądna , przyjacielska , z bujną wyobraźnią lecz czasem niezdecydowana (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

Jest zabawna, ale potrofi być także poważna gdy wymaga tego sytuacja. Zaskakuje bliskich i przyjaciół. Ma bardzo dobry kontak z ludźmi (nadesłane przez czytelnika)

męskie Ala

zal.pl huj wam w dp
(nadesłane przez czytelnika)


Własny opis możesz dodać tutaj: formularz dla imienia: Ala

Imiona zaczynające się na literę: A

zeńskie Ada
męskie Adam
zeńskie Adela
męskie Adolf
męskie Adrian
zeńskie Adrianna
zeńskie Agata
zeńskie Agnieszka
zeńskie Ala
męskie Alan
męskie Albert
zeńskie Aldona
męskie Aleksander
zeńskie Aleksandra
męskie Alfons
męskie Alfred
zeńskie Alicja
zeńskie Alina
męskie Alojzy
męskie Amadeusz
zeńskie Amalia
męskie Ambroży
zeńskie Amelia
zeńskie Anastazja
męskie Anatol
męskie Andrzej
zeńskie Aneta
zeńskie Angela
zeńskie Angelika
zeńskie Aniela
zeńskie Anita
zeńskie Anna
męskie Antoni
zeńskie Antonina
męskie Apoloniusz
męskie Arkadiusz
zeńskie Arleta
zeńskie Arletta
męskie Arnold
męskie Artur
zeńskie Asia
zeńskie asia
zeńskie Asia
zeńskie Aurelia

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): A

Aaron
Abdon
Abel
Abercjusz
Abraham
Absalon
Achacjusz
Achacy
Achilles
Ada
Adalbert
Adam
Adamina
Adaukt
Addar
Adela
Adelajda
Adelina
Ado
Adolf
Adolfa
Adolfina
Adria
Adrian
Adrianna
Afanazy
Aga
Agapit
Agata
Agaton
Agatonik
Agenor
Ageusz
Agnieszka
Agrypina
Alan
Alban
Albaniusz
Albert
Alberta
Albertyna
Albin
Albina
Albrecht
Aldona
Aleksander
Aleksandra
Aleksy
Alf
Alfons
Alfonsyna
Alfred
Alicja
Alina
Alojza
Alojzy
Alpinian
Amadeusz
Amalia
Ambroży
Amedeusz
Amelia
Amon
Amos
Ananiasz
Anastazja
Anastazy
Anatol
Anatolia
Andonik
Andromeda
Andrzej
Aneta
Angel
Angelika
Angelina
Angelus
Anicet
Aniela
Anita
Anna
Antoni
Antonin
Antonina
Antym
Anzelm
Apolinary
Apollo
Apolonia
Apoloniusz
Ariadna
Arkadiusz
Arkady
Arletta
Arnold
Arnolf
Aron
Arseniusz
Artemon
Artur
Artus
Arystarch
Asteria
Asteriusz
Atanazja
Atanazy
August
Augusta
Augustyn
Augustyna
Auksencjusz
Aureli
Aurelia
Aurelian
Aureliusz
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70926
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP