Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrocisława


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Adrianna - bez cenzury

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)

męskie Adrianna

to kobieta miła,uprzejma,kulturalna uwielbiająca mocne wrazenia (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ADRIANNA- (pisane również Adriana) - imię żeńskie, pochodzi od łacińskiego słowa "Adrianus"- należący do miasta Adrii, jest to żeńska forma imienia Adrian. Jednak utworzenie imienia żeńskiego od męskiego zmienia jego charakter. Okultystyczna analiza imienia Adrianna wskazuje, ze kojarzy się ono z zupełnie innym charakterem i życiowa droga niż jego pierwowzór: idący przebojem Adrian. Otóż Adrianna to natura skłonna do wygód, kochająca luksus, zbytek, błyskotki i materialne bezpieczeństwo. W pełni zrealizuje się mając dopiero odpowiednie finansowe środki, aby móc kolekcjonować obrazy, biżuterie i rzadkie kamienie. Przyjęcia, kulturalne imprezy, premiery w operze - to z pewnością świat, który każda Adrianne magnetyzuje. Adrianny, które nie znalazły na swojej drodze mężczyzny, który by im to wszystko zapewnił, przenoszą swoje ambicje w świat marzeń, złudy i literackiej fikcji, w czym pomocne im są ich uzdolnienia artystyczne, literackie, a także muzyczne. Imię to bowiem z reguły na takie talenty wskazuje. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Ada jest zimną i odważną kobietą. Pragnie żądzy
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

mila sympatyczna ale czasem pokaze pazurki! lubi luksus owszem ale potrafi sie przemuc i pomuc innym!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Laska o dużym poczuciu hoomoruu, często przesadza z imrezowaniem, umie śmiać się z siebie, lubi gdy ktoś o nią dba, czesto mówiąc przeczy sama sobie=) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ADRIANNA -
szlachetne imię i szlachetne cele.
Zawsze chce wszystko tak robić,
aby nie tylko ona była zadowolona, ale także i otoczenie.
Niestety w wielu przypadkach daje się wprowadzić w
niejasne sytuacje towarzyskie i czasem kogoś urazi tym,
że popiera osoby, które nie są w towarzystwie popularne.
Adrianna ma dość specyficzne
poczucie humoru - jak już wpadnie w tzw. "głupawkę" to potrafi
się śmiać na imprezie do białego rana. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ADRIANNA - szlachetne imię i szlachetne cele. Zawsze chce wszystko tak robić, aby nie tylko ona była zadowolona, ale także i otoczenie. Niestety w wielu przypadkach daje się wprowadzić w niejasne sytuacje towarzyskie i czasem kogoś urazi tym, że popiera osoby, które nie są w towarzystwie popularne. Adrianna ma dość specyficzne poczucie humoru - jak już wpadnie w tzw. "głupawkę" to potrafi się śmiać na imprezie do białego rana. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

robi przykrosc innemu nie umie sie uspokoic (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Odważna,lubi przygody,ma wiele przyjaciół,ładna choć czasami zazdrosna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Potrafi trzymać fason i robić dobrą miną do złej gry . Nigdy się łatwo nie poddaje. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

to imie jest o usposobieniu bardzo energiczne i halasliwe ale bardzo uczynna jest kobieta pod tym imieniem jest tez adriana (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

piękna, inteligętna, pełna wdzięku. Ciepła, otwarta, kochająca. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

leniuchowanie to jej hobby. lubi poznawac ludzi i nie widziinnych poza soba jedynie jak potrzebje pomocy. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Imię Adrianna oznacza:miła,śmieszna,koleżeńska,zabawna,
otwarta,szczera oraz uśmiechnięta.
Zazwyczaj Adrianny mają niezłe charakterki i są uparte i
bardzo lubiane przez innych. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

fajna ogulnie. chuda i ładna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Zakochująca szypko, kobieta, niepijąca, nie paląca, nie odwołująca randek (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

adrianna-jest przewznie leworeczna lubi koty perskie,czarne i bialo-szare dachowce.lubi ubirac sie modnie i elegancko.jej hobby to przebywanie z kotami Ozonkiem i Czarusiem .bardzo sa lubiane przez domownikow.i lubie psy rasowe....POZDro....................... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

piękna dziewczyna wysportowana, miła łatwo nawiazuje znajomosci kochana, łatwo ja zranić ! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Zajebista, z poczuciem humoru, wysokim intelektem po prostu boska! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ambitna, twarda, wytrwala w dążeniu do osiągnięcia celu. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

CO WY SOBIE WYOBRARZACIE MOŻE KOGOŚ TO OBRAŻA PROSZĘ NIE PISZCIE TAK (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

dobra kumpela, w miłości ma raczej pecha, jest wymagająca i drobiazgowa, umie sama zadbać o swoje sprawy, jeśli coś zacznie na pewno to skończy, choćby miała paść na twraz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Lubi zabawe i smiech kocha zwierzaki ja jea ja jestem adrianna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

twój żywioł to świat wielkiej sztuki i biznesu. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest suką, bardzo sie obraża itd.. :D:D:D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Ten kto napisał to i pannie to jakiś idiota.widać że jekaś Adrianna cie nie lubi czy coś ci zrobiła ale to nie znazy że takie są inne wejć sobie na inną strone i zobacz jaka jest Adrianna bo chuba nie masz pojecia co piszesz!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Ambitna , inteligentna , żądna wiedzy , samowystarczalna , arogancka , niekonwencionalna , szczera , mściwa , lubi podróżować, flirtowac , tańczyć , kłamać i kocha życie :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna to ostra dziewczyna lubi sie na na wszystkich wydzierac, bardzo przeklina i z ust leci jej ślina (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna- jest osobą miłą, uczynną,otwartą na potrzeby innych.Ma wielkie poczucie humoru.Jest radosna i umie sie cieszyc życiem.Nikt nie jest idealny więc i ona może miec swoje grymasy. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Piękna i seksowna. Ma bardzo dobry gust, ale bardzo często kaprysi. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ROJBER, NIE MOŻE USIEDZIEĆ W JEDNYM MIEJSCU. ENERGICZNA (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Najcześciej śliczna 100% Laleczka lubi być podziwiana przez facetów, uwielbia jak wiodą za nią ślipskami i do niej wzdychają , kocha zakupy imprezy i szybko sie wkurza w efekcie końcowym płacze:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

To bardzo wścipska osoba.Czasem inteligentna ale bardzo żadko.Jest bardzo złośliwa i ma czarny charakter. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna zadbana kobieta.Leniwa i flegmatyczna.Lubi luksus i wygodę. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ada sympatyczna troskliwa mila gdy sie zakocho to do szlenstwa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

lubi sex i "przygody" w dziwnych miejscach. nie lubi dzieci. usmiechnieta,nadpobudliwa,inteligentna,piekna,powabna,urocza,kochana. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Jest wrażliwa. Nie każde ale niektóre lubią zdrobienie Adusia :) Bardzo lubi przebywać w gronie przyjaciół. Nie lubi ludzi fałszywych. Lubi gdy (wali się jej prosto z mostu). Jest żartobliwa, miła ale czasami agresywna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Dziewczyna szalona, wesola, calusna :P :P słodka, szybko sie denerwuje... mozna na nia liczyc zawsze... zawsze i wszystko zrozumie... wygadana, mila, kochana, :P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Twój żywioł to świat wielkiej sztuki i wielkiego biznesu. Na razie wprawdzie ogranicza się on do oglądania filmów w kinie i wydawania kieszonkowego od rodziców, ale możliwości czekają tuż za progiem. Masz wiele uroku i wspaniały uśmiech. Przejawiasz talenty artystyczne - najczęściej literackie i muzyczne. Wyróżniają Cię także zdolności dyplomatyczne ,a jako negocjator wykazujesz zdecydowanie. Cenisz sobie wygodę, kochasz luksus i zbytek. Zrobisz wszystko, by osiągnąć wysoki status materialny, co pozwoli Ci na kupowanie drogiej biżuterii, kolekcjonowanie cennych dzieł sztuki i na pełną swobodę finansową. Porwie Cię wir światowego życia pełnego imprez, wernisaży... Do ludzi odnoś się życzliwie, nie snuj intryg, długo nie chowaj urazy i obdarzaj ich swoim uśmiechem. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

och... to bardzo inteligentna kobieta, faceci.. hmmm:) po prostu padają do jej stup. A jaka piękna.. Tylko spójrzcie w te czarne oczy..:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ładna i sympatyczna dziewczyna, o dużych możliwościach i dążąca do wyznaczonego celu. Chętnie pomaga innym.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

hsuildhjsh
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Zdolna,ambitna,z zamiłowaniem do sztuki.Często o ciekawym charakterze zazwyczaj melancholik.Adrianny mają dobre serca lubią luksus.Nie zapominają o potrzebach innych.Mają talenty większe od innych są świetnymi artystkami,aktorkami i szybko łapią wiedzę. Po za tym wyróżniają się wyższą inteligencją od innych.Łatwo nawiązują kontakty. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Zwykle ładna i ciekawa dziewczyna. Lubi luksus i bogate życie ale dla miłości zrobi wszystko! Jest wierna i inteligentna. Czasami może się pokłócić i wpaść w agresję... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Poprawka są dwa imiona :Adriana i Adrianna. Ada jest miłą i sympatyczną osóbką o zajefajnym charakterze ;P umie rozśmieszyć aż do łez ;P Potrafi się pośmiać nie tylko z kogoś ale dzięki temu,że ma dystans do samej siebie to i z siebie potrafi się pośmiać ;P :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Ogólnie rzecz biorąc to ignorantka i egoistka,może tkwi w niej trochę uczucia ,ale strasznie obgaduje jest bałaganiarzem i niechlują,trzyma stare bułki w szafce z bielizną (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

racja!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

mądra inteligentna ale leniwa jeśli coś chce potrafi to osiągnąć odważna ale i delikatna szalona doceniająca życie dusza towarzystwa potrafi rozkręcić iimprezę ulubione kolory to różowy niebieski zielony uprzejma ale jak ktoś jej dokuczy potrafi dogryźć ma dużo przyjaciół ulubione dni to sobota i piątek (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

krzywa, glupia, pojebana, ma krzywy nos bo nie ma palcy (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Miła i sympatyczna , ale często buja w obłokach. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Zayebista laska ;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

okropne imię ple!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Dziewczyna lubi przyrodę, miła, cicha i spokojna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Bardzo ładna, impulsywna i zdecydowana na wszystko dziewczyna! Najczęściej interesują ją wschodnie sztuki walki i okultyzm. Lubi zwracać na siebie uwagę choć robi to w dość agresywny sposób! Jest jak dynamit który eksploduje w niespodziewanych momentach. W rzeczywistości na szlachetną duszę ale musi ja w sobie rozwijać i pielęgnować i przede wszystkim się jej nie wstydzić. Adrianna jest jak jeż,który potrafi mocno kłóć i trzeba obchodzić się z nią ostrożnie.. Aby się za bardzo nie pokłóć o ostre niczym sztylety kolce... !Trudno trafić do jej serca ale osoba, która podejmie wyzwanie zyska wspaniałą przyjaciółkę. Tylko czy podejmie się wysiłku dla wymagającej panny która potrafi ostro dać w kość i nic sobie z tego nie robić..? Jeśli jesteś mężczyzną to koniecznie zaproś ja na wykwintną kolację w świetle księżyca.. I pamiętaj że Ada jest ekspertką od symboli.. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianny są materialistkami. Lubią wszystko co związane z luksusem. Nie patrzą na innych. Patrzą na czubek własnego nosa. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Kochana jest ;) Bosko całuje ;*** Piękna i urocza xd (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Miła ładna lecz w kość umie dać... Nie daje sobą pomiatać... Uwielbia Flirtować się wnerwiać i "bić". jej druga połówką jest Byk. Uwielbia szaleć i wariowac jej żywioł to woda i ziemia... Kocha przyrode lecz bliskie spotkanie z ziemia nie jest dla niej kożystne... Nie lubi warzyw i owoców nie licząc bananów;P Uwielbi chałopców:P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

nikt jej nigdy nie lubi i nie lubiał (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

fałszywa,niedoczymuje słowa,niemozna jej ufac (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna jest laską pełną energii . Jest przyjacielska i zawsze chce dotrzeć do celu ;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jetswem (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Osoba bardzo wrażliwa oraz delikatna. Bardzo szybko się zakochuje leczjej każdy związke trwa krótko.Lubi plotkować, zdarza jej się podpadać. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

oj adrianna to jest panna ,
lubi gdy jest pełna wanna.
kazdy nad nia skakac musi
bo inaczej to udusi!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Kocha zwierzęta,sport a także lubi przebywać w towarzystwie rodziny lub przyjaciół , nie za bardzo lubi ludzi którzy są aroganccy,lubi ludzi trochę szalonych a trochę poważnych, którzy nie przejmują się opinią innych .
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

grubas i cham (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

lubie oblizywać fiuty (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

fałszywa............nie lubie ady
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jak sie na kogoś zdenerwuje to mści się miesiącami. Żadko zmienia zdanie. Kocha zwierzęta i jest bardzo uzdolniona w dziedzinach takich jak plastyka, muzyka, aktorstwo, literatura. Często sie zakochuję ale mało kto może z nią długo wytrzymać. U mężczyzn zwraca uwagę na szczegóły. Idealny mężczyzna dla niej to książe z bajki. Lubi luksus, ale nie związuje się z kimś na całe życie tylko dla pieniędzy. Jest w stanie zrobić wszystko jeśli jej na czymś naprawde zależy. Raczej nie pali i nie pije. Ma zasady, których stara się nie łamać. Dla miłości i przyjaciół zrobi wszystko. Wiem bo sama mam tak na imie i znam jeszcze kilka osób o takim imieniu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Piękna pełna wdzięku ada:):)!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Seksowna , zdaza sie byc ignorancka.
Nie popusci zdrady , rodzine oraz przyjazn trzyma na pierwszym miejscu . Kocha i czesto to mowi (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna xD Kobiety o tym imieniu mają trudny charakter xD ;] Gdy coś idzie nie po ich myśli, ogarnia je wściekłość. Lubią snuć intrygi.;d Kochają pieniądze i zaszczyty. ;d xD<cwaniak2> Są pewne siebie i nieufne. <cwaniak2> Nie ulegają wpływom, więc kiedy coś postanowią, lepiej im się nie narażać i nie namawiać do zmiany decyzji. xD Są czułe na porażki ,które uważają za swoją osobistą zniewagę. Adrianny odnoszą sukcesy tam, gdzie trzeba kobiety zdolnej poprowadzić sprawy wymagające taktu, ostrożności i zdecydowania. <peace><cwaniak2>:D:D xD (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

prawda, sama prawda. Mam córkę o tym imieniu i jota w jote się zgadza (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Jest mila i fajna!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

idiotka kretynka kujon i zjeb (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Kujon nic nie osiągnie idiotka i cham (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

htyjghkrtyhrt5uhytuyguj65y754try65y745yrt (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Chce sie bzykać a jak już nadejdzie ta chwila to sie boi aby niezajść w ciąże :)
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Osoba śmiała,zwariowana,rządna przygód.Uwielbia różnego rodzaju imprezy.Jest bardzo towarzyska i gadatliwa.Czuła na nieszczęscia innych,inteligentna a za razm spontaniczna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest to dziewczyna słodka jak miód, miła, sympatyczna, cicha, bezkonfliktowa, zawsze zadbana i elegancka, ceni sobie dobrych przyjaciól, nieczęsto wychodzi na imprezki. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Głupia blondynka. Najważniejszą osobą w jej życiu jest ona sama - myśli tylko o sobie. Tapeta, którą na sobie nosi wystarczyłaby na wytapetowanie całego domu. Pusty plastik. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Panna zakochująca się codziennie w kimś innym. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

adrianna lubi ruch i bycie w centrum uwagi prawie wszystkie adrianny maja ADHD. lubi ciekawe towarzystwo jest agresywna wobec innych. ma swietne poczucie humoru nie boi sie niczego (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Wielki temperament, talenty muzyczne literackie i wszystko co z tym związane. Lubi być w centrum zainteresowania ale nie za wszelką cenę. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Ambitna zwolenniczka wygody ale co pomijane w opisach ciężko pracuje sama na swoje dobra i daje z siebie wszystko. Nie straszna im nawet praca w gospodarce pod warunkiem, że poznają ją już w młodszym wieku.
Bardzo ceni sobie prywatność, ciężko zostać jej przyjacielem bo to ona decyduje komu zaufa.
Straszna analityczka - każdą sprawę rozgryza do ostatniego "ale" "albo" "i" "lub", dzięki temu jest przygotowana za równo na wygraną i na poniesienie klęski.
Posiada umysł dobrego inżynieria z nutą filozoficzną, pisze piękne wiersze, które chowa sobie do szuflady i wraca do nich po latach.
Nie znosi zdrady, nie toleruje, nie akceptuje i wszystko na nie... w tej kwestii. Sama jest oddana do bólu osobie którą kocha i przede wszystkim w słowniku wyrazów ważnych ma wpisane słowo szacunek - najlepiej wzajemny.
W młodzieńczych latach interesuje się wszystkim czym się da, choć nie bardzo wie co jest akurat dla niej. Tak więc można się spodziewać tego że po lekcjach boksu i karate, zacznie nagle tańczyć, uczyć się japońskiego po czym zamknie się w garażu i będzie odkrywać tajniki motoryzacji...
Charakteru nie ma łatwego, bo działając impulsywnie potrafi zranić okrutnie, ale bardzo szybko po tym potrafi się przyznać do błędu jeżeli go popełniła i szczerze za niego przeprosić.
Nie warto jej okłamywać albo oszukiwać, nie spostrzeżesz się jak lada chwila wszystko odkryje a co gorsza będzie wiedzieć już wcześniej o tym że coś jest nie tak - jest podejrzliwa, ale się z tym nie zdradza do chwili gdy w ręce nie ma dowodu.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Subtelna, powabna, seksowna. Dookoła otacza ją grono mężczyzn. Zawsze odnajdzie się w każdym towarzystwie, lubiana, zabawna. Miewa humory. Potrafi dopiąć swego. Jest odważna i samowystarczalna. Lubi kokietować i flirtować. Oddana i wierna, kocha tylko jednego mężczyznę, zazdrosna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Piękna i mądra, znajdzie wyjście z każdej opresji. Lubi grać pierwsze skrzypce, służy pomocą. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

luksus dla niej to pierwsza rzecz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

potrafi wiele (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

TO NIE PRAWDA LECZ CZASEM MOŻE SIE JEJ ZDARZYĆ
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

zajebiste imie jest to osoba pracowita... dobrze sie uczy i kocha przyrode lubi sie bawic i czasami wypic hehe kocha rozrabiac z monika na kolkach ,..:P_ (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Jest fajna i wszyscy jej zazdroszczom i jest git (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Bardzo miła, towarzska, uczciwa i lubiąca służyć pomocą (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Tolerancyjna, inteligentna i rzeczowa. Perfekcjonistka w każdej dziedzinie życia (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Dziewczyna o imieniu Adrianna ma zdolności taneczne i aktorskie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Wredna, ale z poczuciem humoru, nie przejmuje się innymi, zawsze dostaje to czego chce, nie czuła dla innych, ciągle knuje intrygi, plociuch, nie można jej ufać! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Piękna, miła, bardzo się denerwuje, odważna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

wygadana, wyluzowana, pewna siebie,
nie zdecydowana w uczuciach,
chce być wszędzie, wokół niej musi się coś dziać,
sympatyczna, zaraża wszystkich pozytywnym nastawieniem, lubi snuć intrygi, lubi się mścić, kochana ;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

M dużo przyjaciół, jets lubiana ... nie lubi przedmitów ścisłych. Lubi sport i rekreację. Jej hobby to przeglądanie gazet i stron internetowych o urodzie i modzie. ;) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Panna o charakterku. Akurat ja (jako blondynka) spowolniony start (z myśleniem) , można wręcz powiedzieć ciężkokapująca :D. Częsta głupawka :P Lubi przebywać w towarzystwie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest modnisia i ładna dziewczynom lubiana przez wielu chłopaków i lubi sie stroić zawsze opalona (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Święta Patronka Adrianna
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Spoko laska, lubiąca podrywać chłopaków (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

to arddo fajne imie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Altruistka. Dla tych, co kocha zrobiłaby wszystko. Uwielbia zwierzęta. Popada w skrajności. Bardzo wrażliwa i delikatna. Często wyraża uczucia na zewnątrz, czasem jednak czuje co innego. Kochająca, czuła, troskliwa. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

moja kolezanka ma na imie ada i jest spoko chociaz czasem zbuntowana (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Miła Zabawna z Poczuciem Humoru zawsze w centrum uwagi , dobrze daje.... :D (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Matko! to wyżej to chyba skorpion naisał, zresztą znak z którym Adrianna nigdy się nie dogada. Ogólnie są wspaniałymi matkami, rodzinne, a w związku są z miłości. Są oddane, inteligentne, na poziomie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ZAKOCHALA SIE W MOIM CHŁOPAKU A ON JEJ NIE CIERPI :P
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

miła,ciepła, otwarta osoba, pomagająca innym -bezinteresownie. czasem kiedy trzeba pokazuje pazurki (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Jest elegencka, kocha swój styl i nie przejmuje się opiniami innych. Jest osobą godną zaufania, a jak już kogoś pokocha to na zabuj... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

trochę egoistyczna, myśli, że wszystko robi się po to, zeby ją skrzywdzić, jest chodzącymi sprzecznościami, ciężko nadążyć za jej tokiem rozumowania- nie wiadomo, czy jeszcze ma dobry humor, czy już zły (nadesłane przez czytelnika)

męskie adrianna

szybko sie bulwersuje a poyem jest trudno ja uspokoic :-) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

moaj super laska:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Jest słodka jak CZEKOLADA. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jestem Adrianna zawadzka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Lubi leniuchować , zakupy , spijać piwko z kumplami... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna jest wariacka,luksusowa,kłamliwa,po***ana (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna to osoba miła, towarzyska, często poważna, ambitna, ale również bardzo tajemnicza i nieobliczalna. Kiedy ktoś jej wlezie na głowę długo to pamięta i potrafi się mścić. Łatwo zawieść jej zaufanie, wtedy robi się niemiła. Jest dumna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Dziewczyna z Charaktrem..Zawsze musi Postawic Na Swoim:)
Lubi Dobrą zabawe I slodkie zemsty...
Czasami zachowuje sie Jak Egoistka...
Wkurzajaca...
Ludzie Czasami Doprowadzaja Ja Do szału..
Jest Bardzo wrazliwaa I nie Ufna...

(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

każda próba wpłynięcia na zmiane jej zdania pozostaje bez owocna i moze być niebezpieczna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Dziewczyna leniwa, ale gdy się uprze może osiągnąć wszystko. Niepoprawna romantyczka. Przejmuje się losem innych i chętnie idzie na ratunek.
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

subtelna mądra,zabawna o dobrym serduszku lubi leniuchowanie -stała w związkach dobra w łóżku (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Miła sympatyczna ,kochana i bardzo pomocnicza stworzona do pracy lekarza i do pomocy innym nie sie dobro ,ciepło i pomoc!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

NIE PRAWDA!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ADRIANNA -

ZDROBNIENIE I SKRÓTY: Ada, Adria,
POCHODZENIE I ZNACZENIE: łacińskie: hadrianusalbo Adrianus- mieszkaniec miasta leżącego we Włoszech
IMIENINY:4 marzec, 5 marzec, 8 lipiec, 8 wrzesień
OPIS: Posiada bardzo dużo uroku i twardy charakter. Jest ambitna i bardzo dokładnie dąży do swojego wcześniej wyznaczonego celu. Często interesuje się sprawami innych i snuje intrygi. Jest przekorna, pamiętliwa i nigdy nie przepuści okazji do pomszczenia swojej krzywdy. Posiada duże zdolności do negocjacji. Świetnie sobie radzi w branży rozrywkowej, handlu, dyplomacji i marketingu.
ZNANE IMIENNICZKI: Adrianna Biedrzyńska (aktorka), Adrianna Rusowicz (piosenkarka) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Osoba ambitna, dzielna. Potrafi postawić na swoim. Leniuch, lecz potrafi znaleźć umiar. Ma skłonności do kłótni. Jest rozważna, lecz czasem ulega chwili. Pochopna, nieufna... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Fliciara, pojebana w pozytywny sposób, czasami lubi byc wredna, ambitna, ma talenty aktorskie i taneczne oraz plastyczne, uparta, lubi postawić na swoim, jak ja zrani chłopak too płacze, jest pewna swoich uczuć, wariatka, ma ADHD, bywa złośliwa, chłopcy na nia lecą, jest dobra i wierna przyjaciółką, wiele dziewczyn jej zazdrosci talentów i w niektórych przypadkach urody dlatego ciężko jest jej znaleźć przyjaciółkę, ma dużo przyjaciół chłopców. Jej związki są krótkie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Mądra , piękna i utalentowana osoba... (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

sympatyczna.mila.kolerzenska,lubiaca sie dobrze zabawic,cieszaca sie zyciem,nielubi sie duzo uczyc,wesola,energiczna,spotnaniczna,wybuchowa,nielubiaca bawic sie uczuciami,kochajaca szczerosc i ludzi!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

zmienia przyjaciol jak rekawiczki tylko tak zeby bylo jej wygodnie. wykorzystuje ludzi. nie lubi stalych zwiazkow, najlepiej dawalaby na kilka frontow. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

AdRiAnNa tO Ja ;** WsZyStKiE AdRiAnNy sĄ sUpEr i To ExTrA TaNcErEcZkI!! kOcHaM TaNiEc!! ;**;**;** Na maXxXaA!! ;**;**;**;**;**;** PoZdRO FoR AdRiAnNy i My fRiEnDy ;*;* Kw fRiEnDs ;*;*;* (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

żanetta (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Bardzo inteligentna, zawadiacka. Lubi dominować. Buntownicza. Zawsze musi postawić na swoim. Dokładna, głodna nowinek w modzie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

mnti u6o8uo 8 odigd s rtuy6rujh fguyruhgj t o rmjn imvb r3522222224yg ni7ed hgdfcx nnnnnnnnredc mdktu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

super laska z poczuciem humoru:*:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

mila lubi byc w milym towarzystwie a przede wszystkim chlopcow (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ZDROBNIENIE I SKRÓTY: Ada, Adria,
POCHODZENIE I ZNACZENIE: łacińskie: hadrianusalbo Adrianus- mieszkaniec miasta leżącego we Włoszech
IMIENINY:4 marzec, 5 marzec, 8 lipiec, 8 wrzesień
OPIS: Posiada bardzo dużo uroku i twardy charakter. Jest ambitna i bardzo dokładnie dąży do swojego wcześniej wyznaczonego celu. Często interesuje się sprawami innych i snuje intrygi. Jest przekorna, pamiętliwa i nigdy nie przepuści okazji do pomszczenia swojej krzywdy. Posiada duże zdolności do negocjacji. Świetnie sobie radzi w branży rozrywkowej, handlu, dyplomacji i marketingu.
ZNANE IMIENNICZKI: Adrianna Biedrzyńska (aktorka), Adrianna Rusowicz (piosenkarka) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

lubi się popisywać (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Dziewczyna o tym imieniu lubi sport i taniec, lubi też chodzić na dyskoteki. Szczególnie zakochuje się w chłopakach o imieniu Damian, Grzegorz, Rafał, Adrian. Jej ideał powinien mieć charakter i wygląd: niski irokezik, oczy koloru zielone, szare, piwne, całuśny, kochający i szczery, ale nie do bólu. Jej przyjaciółka szczególnie ma na imię Magdalena, albo Dari. Chciała by mieć psa lub świnkę morską. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Piękna,seksowna z powodzeniem u chłopaków.
Nauka dla niej to łatwizna. Wszystko jej łatwo przychodzi i zostaje!
Jest dobrą dziewczyną,nażyczoną i żoną!
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

taka lacha aż sie patrzy normalnie z obrazka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

ADRIANNA -

ZDROBNIENIE I SKRÓTY: Ada, Adria,
POCHODZENIE I ZNACZENIE: łacińskie: hadrianusalbo Adrianus- mieszkaniec miasta leżącego we Włoszech
IMIENINY:4 marzec, 5 marzec, 8 lipiec, 8 wrzesień
OPIS: Posiada bardzo dużo uroku i twardy charakter. Jest ambitna i bardzo dokładnie dąży do swojego wcześniej wyznaczonego celu. Często interesuje się sprawami innych i snuje intrygi. Jest przekorna, pamiętliwa i nigdy nie przepuści okazji do pomszczenia swojej krzywdy. Posiada duże zdolności do negocjacji. Świetnie sobie radzi w branży rozrywkowej, handlu, dyplomacji i marketingu.
ZNANE IMIENNICZKI: Adrianna Biedrzyńska (aktorka), Adrianna Rusowicz (piosenkarka)
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna to bardzo super imię. Dobrze mi się z nim idzi przez życie. Pozdrowienia dla Adrianek!!!!!!!!!!!!!!!!
(nadesłane przez czytelnika)

męskie adrianna

głupia, obraża sie bez powodu i zwala wszystko na innych=( nigdy nie mówi ,,kocham szczeże i okłamuje większość chłopaków ,przyjacół.......WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Cicha, spokojna. jest dobrym słuchaczem. Stara się dogodzić innym. Nie jest osobą kłutliwą i trudno jej zmienić poglądy. Jest osobą w zasadzie tolerancyjną i upszejmą (zdarzają się wyjątki). Nie lubi o sobie mówić. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

miła zabawna wymagająca punktualna czasami zarozumiała (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Powinna zostac aktorką, tancerką lub tłumaczką. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

dziwka, sprząta każdego chłopaka sprzed nosa (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Paskudna, wredna egoistka. Kocha ironię, nie przejmuje się innymi (chyba, że są jej do czegoś potrzebni). Potrzebuje obsługi, adoracji i uwagi 24h/dobę. Wszyscy mężczyźni, wg niej oczywiście, powinni jej padać do stóp. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

trudno ją zrozumieć ciągle smutna lubi różne wyzwania (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Słodka idiotka, zapatrzona w siebie jak w obrazek. Liczy sie tylko ona, myśli że wszyscy na nią lecą.Krótko mówiąc naiwna puszczalska. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Uczuciowa rozumie innych ludzi kocha zwierzeta
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

cnskwkicxnnmskiwoaoxck cm c
(nadesłane przez czytelnika)

męskie adrianna

jgjtj (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Panna lekkich obyczajów (nadesłane przez czytelnika)

męskie adrianna

jest miła ,czasami jest buntownicza i stawia na swoim potrafi być niebezpieczna(nadesłał czytelnik) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna - osoba wrażliwa, uczuciowa. Nie toleruje chamstwa, niesprawiedliwości. Jest tolerancyjna i uczciwa. Dla niej większą wartość mają słowa i uczucia, niż biżuteria i pieniądze. (nadesłane od Adrianny) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Lubi słodycze, książki o miłości i oczywiście uwielbia SEKS ! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna to osoba piękna i mądra. Do pełni szczęścia potrzebuje tylko osoby która potrafi ją zrozumieć. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest jak kot;) chodzi własnymi ścieżkami i czasami pokaże pazurki:P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest beznadziejna i głupia (nadesłała jej była przyjaciółka) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

wredna i wścipska kocha sie w młodszych i daje im dupy! bawi sie wibratorem !! stoi pod latarnia i robi za ku**ę (nadesłane przez czytelnika)

męskie adrianna

Jesteś na luzie w trudnych chwilach wolisz być z przyjaciółmi , ale czasem potrafisz się naprawdę zdenerwować.Jesteś leniwa . Moda cię wcale nie obchodzi. ADRIANNA KRAWCZYK (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

mądra, błyskotliwa,wrażliwa ufna i zarazem pewna siebie (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

mila ladna i zawsze dowcipna zawsze stawia na swoim i czesto ma racje to jesttyp duszy towazyskiej w przyjaciolach a w rodzuinie i u chllpoakow szara myszka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Posiada cyce jak donice. Przycina w paseczek.zapuszcza paznokcie u nóg. Lubi starszych, ale bez przesady. Walczy z trądzikiem, ale bezskutecznie. Pije królewskie często baluje. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

. (; Adrianna - żeński odpowiednik imienia Adrian, który spotkać można też w postaci Adriana. Rozbieżność ta wynika z niedostatecznej znajomości pisania przez panie w urzędzie cywilnym, które po prostu raz zapisują to imię przez jedno, drugim razem przez dwa „n”.

. (; Charakter - Nie ma najłatwiejszego charakteru, gdy coś idzie nie po jej myśli, zwija się w kłębek i wystawia kolce. Jest materialistką, lubi zaszczyty, ma też wyraźną skłonność do intryg. Rzadko kiedy ulega wpływom. Gdy raz coś postanowi, nie zmienia zdania i nie warto, a nawet niebezpiecznie namawiać ją do zmiany decyzji. Do tego jest bardzo przekorna i nigdy nie zgadza się z poglądem, który nie został wygłoszony przez nią. Posiada niezachwianą pewność siebie.

. (; Uczucia - Nie zapomina o niczym i mści się za każdą niesprawiedliwość, co nie przysparza jej wielu znajomych. Adrianna to osoba godna podziwu, ale jej towarzysze muszą mieć wyjątkowy charakter i wytrzymałość, aby nie prowokować zbyt częstych awantur.

. (; Młodość i dojrzewanie - Już w szkole Adrianna próbuje udowodnić swoją wyższość nad innymi. Niezaliczony sprawdzian jest dla niej katastrofą, jedynkę traktuje jako zniewagę. Subiektywność to jej drugie ja – widzi wszystko po swojemu i nie da sobie przepowiedzieć, że jest inaczej. W późniejszym życiu charakter może ją prowadzić do obrania zawodu aktorki, może też zajmować się badaniami archeologicznymi lub historycznymi, prowadzić antykwariat lub pracować jako konserwator w muzeum. Ogólnie mówiąc, odnosi wielkie sukcesy wszędzie, gdzie potrzeba kobiety zdolnej prowadzić sprawy wymagające taktu, ostrożności i zdecydowania. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Jest inteligentna miła Sliczna ale i uparta (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest głupia i debilna myśli że wszyscy ją lubią a tak nie jest lol (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

fajne baby poprostu zajebiste
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

super bardzo inteligentna dziewczyna. Jak kocha to na zabój. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

lubi bawic się chłopakami (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

chuja mycie (nadesłane przez czytelnika)

męskie adrianna

heh sama mam tak na imie i powiem szczerze ze prawda... wygodnickai luksusowa bez dwoch zdan ..tak tak...
wszystko sie zgadza...
choc staram sie byc raczej pracowita i nie leniuchowa tak...
no alee..
lenistwoo jak nicc.
bez kitu co do mojego imienia to apsolutna prawda.. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

pppp (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

kocha przygody, niecierpi zmian, choc sama jest obardzo zmienna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

miła blondynka żadko załważana wśrud kolegów i koleżanek
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

56tyjnm tsazfty mtfyz (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

osoba o tym imieniu jest miła ,sympatyczna tylko czasmi ma swoje zdanie i nie wstydzi sie go , mówi wtedny na głos swoje propozycje (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

• imię Adrianna wywodzi się z języka francuskiego, z Morza Adriatyckiego, z Adrii, i oznacza ciemność
• po grecku znaczy zamożna, bogata
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Osoba niezwykle inteligenta , silna i samodzielna . Uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami . Kocha luksus .
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Św. ADRIANNA (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adziaa. < 33.! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

lubi gdy sie jej mówi że sie ją lubi i kocha sex (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Jest bardzo delikatna , wrażliwa . smutna i bardzo głupia:( (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

daje dupy na lewo i prawo :D:D Kurwiszcze jakich mało i wyglada jak dziwka... jebana prostytutka (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Pozytywnie zakręcona, zwariowana dziewczyna. Nie lubi grzybów i szpinaków. Wygadana, sympatyczna, kreatywna i pomysłowa. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna to piękne imnie i nie wiem kto ma do niego jakeś zastrzeżenie. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

zdzira i idiotka wkurzająca z zadartym nosem. ! kocha sie w najgorszych chłopakach ! daje dupy za gar zupy:P:P (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Bardzo miła i wrażliwa osoba. Potrafi rozwiązać nawet najtrudniejszy problem. Ponad to dusza towarzystwa. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

lubi się kochac Tomaszach, lubisexznimi chce dużo szmalu (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Kobieta o stu pomysłach na minute, Zauważa każdą osobę w potrzebie i z ogromną zapałem jej pomaga. Jest dowcipna, jednak opanowana. Twórczo myśli i rozwija swoje zainteresowania. Uparcie dąży do celu. Lubi wiersze, książki choć nie przepada za nauką. Nie jest idealnym człowiekiem, gdyż każdy człowiek ma jakieś wady. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna nazywana również Ada- miła, sympatyczna osoba, lubiąca spokój jak rownież zabawę. Zazwyczaj otoczona przyjaciółmi. Romantyczna i zabawna. Czasem uparta i skromna. Adrianna często się martwi i przeżywa. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna- osoba delikatna z poczuciem humoru. Lubiąca zabawę i również spokuj. Opanowana a za razem uparta i roztrzepana. Zazwyczaj zmartwiona. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

napewno taka nie jestem nie zgadzam sie,większość dziewcząt posiadająych to imię jest miłych spokojnych,mądrych oraz wrażliwych na cierpienie innych,są nieraz bardzo ciche i nieco dziwne co denerwuje znajomych ale większość swojego czasu spędzają na zabawe:) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Jest przymulona , patrzy na siebie i wszyscy ja lubia -.- (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest sexy
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest piękna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

seksowna, ponętna, ale także wulgarna i arogancka, chamska, daj dupy tylko bogatym idiotom. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

egoistka, pojęcie miłość jest jej obce, inteligentna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

hehe racja (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Niezwykle interesująca i utalentowana, elegancka i zawsze gustownie ubrana. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Niezwykle interesująca i utalentowana, elegancka i zawsze gustownie ubrana. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest fajną laską (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

wcale niw :( :* aledzięki (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

adrianna jest pewna siebie. jest takrze subiektywna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

znaczenie imienia
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna, Adriana — imię żeńskie; żeński odpowiednik imienia Adrian. Jest to łacińskie imię żeńskie pochodzące od męskiego Hadrian lub Adrian, to znaczy należący do miasta Hadrii w Picenum (Włochy). (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

subtelna, romantyczna, całuśna, po prostu sexbomba!!!! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Jest cudowną laseczką:*:*
Uwielbia wszystkich ma poczucie humoru (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

daje dupy kazdemu kogo napotka !! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

nie umie dzielić pod kreską i narysować prostej równoległej
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

adrianna kampanna (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Materialistka. Kocha pieniądze. Ma własny pomysł na życie i nie lubi, jak ktoś się wtrąca w jej sprawy. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianna to trudne imie żadko do kogo pasuje wszyscy o tym imieniu mają strasznie trudny charakter(wiem co pisze ja mam takie imie MASAKRA)
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

nO NIE WIEM POWIEDZCIE MI CO ZNACZY MOJE IMIE BO NA INNYCH STRONKACH TEZ NIEEE MOGE ZNALESC :(( (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

lubi robicz lody i daje kolegom za fri (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

a to jest laska ktura ma małe cycki i jendrne poszladki
(nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Seksowna i zabawna.! (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

jest bardzo fajna,troskliwa ma dobre serce wesola przewidujaca nielubiaca klamstwa czasem wybuchowa :) (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianny są przebojowe. Można spotkać dwa typy Adrian - modnisie i szalone. To tych drugich zaliczają się znaki - Byk , Bliźnięta , Skorpion, Lew i Strzelec. Reszta to panny-wygodne. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Adrianny są przebojowe. Można spotkać dwa typy Adrian - modne albo szalone. To tych drugich zaliczają się znaki - Byk , Bliźnięta , Skorpion, Lew i Strzelec. Reszta to panny wygodne. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

adrianna kobieta pełna wdzięku, klasy, ambitna. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Zgadzam się lubię wygodę i lenistwo. Ale widzę wszystkich dookoła tylko nie siebie... Moje problemy są stawiane na ostatnim miejscu. Bardzo szybko można mnie zdenerwować to fakt, ale i tak zawsze stawiam na swoim ;) Mojego zdania nikt nie zmieni, a przekonywanie mnie do zmiany poglądów źle się kończy.
ADUŚKA (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Nieprzewidywalna.
Odważna, nie zawsze skromna.
O bardzo dobrym sercu i bardzo empatyczna;)
nie boi się wyzwań. (nadesłane przez czytelnika)

męskie Adrianna

Osoba o dużych ustach i oczach
w głowie posiada jedynie nitkę aby jej nie odpadły uszy
najlepsze inicjały jej wybranka to J.T
bo tylko taki z nią wytrzyma. (nadesłane przez czytelnika)


Własny opis możesz dodać tutaj: formularz dla imienia: Adrianna

Daty imienin dla imienia Adrianna:
- 4 marca (zobacz pozostałe imiona)
- 5 marca (zobacz pozostałe imiona)
- 8 lipca (zobacz pozostałe imiona)
- 8 września (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: A

zeńskie Ada
męskie Adam
zeńskie Adela
męskie Adolf
męskie Adrian
zeńskie Adrianna
zeńskie Agata
zeńskie Agnieszka
zeńskie Ala
męskie Alan
męskie Albert
zeńskie Aldona
męskie Aleksander
zeńskie Aleksandra
męskie Alfons
męskie Alfred
zeńskie Alicja
zeńskie Alina
męskie Alojzy
męskie Amadeusz
zeńskie Amalia
męskie Ambroży
zeńskie Amelia
zeńskie Anastazja
męskie Anatol
męskie Andrzej
zeńskie Aneta
zeńskie Angela
zeńskie Angelika
zeńskie Aniela
zeńskie Anita
zeńskie Anna
męskie Antoni
zeńskie Antonina
męskie Apoloniusz
męskie Arkadiusz
zeńskie Arleta
zeńskie Arletta
męskie Arnold
męskie Artur
zeńskie Asia
zeńskie asia
zeńskie Asia
zeńskie Aurelia

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): A

Aaron
Abdon
Abel
Abercjusz
Abraham
Absalon
Achacjusz
Achacy
Achilles
Ada
Adalbert
Adam
Adamina
Adaukt
Addar
Adela
Adelajda
Adelina
Ado
Adolf
Adolfa
Adolfina
Adria
Adrian
Adrianna
Afanazy
Aga
Agapit
Agata
Agaton
Agatonik
Agenor
Ageusz
Agnieszka
Agrypina
Alan
Alban
Albaniusz
Albert
Alberta
Albertyna
Albin
Albina
Albrecht
Aldona
Aleksander
Aleksandra
Aleksy
Alf
Alfons
Alfonsyna
Alfred
Alicja
Alina
Alojza
Alojzy
Alpinian
Amadeusz
Amalia
Ambroży
Amedeusz
Amelia
Amon
Amos
Ananiasz
Anastazja
Anastazy
Anatol
Anatolia
Andonik
Andromeda
Andrzej
Aneta
Angel
Angelika
Angelina
Angelus
Anicet
Aniela
Anita
Anna
Antoni
Antonin
Antonina
Antym
Anzelm
Apolinary
Apollo
Apolonia
Apoloniusz
Ariadna
Arkadiusz
Arkady
Arletta
Arnold
Arnolf
Aron
Arseniusz
Artemon
Artur
Artus
Arystarch
Asteria
Asteriusz
Atanazja
Atanazy
August
Augusta
Augustyn
Augustyna
Auksencjusz
Aureli
Aurelia
Aurelian
Aureliusz
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70926
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP