Znaczenieimion.int.pl:

- główna strona
- mapa serwisu
- księga gości


Newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o aktualizacjach serwisu na swój e-mail? Nic prostszego - wystarczy, że podasz poniżej swój e-mail.


Dzisiejsi solenizanci:
Klarysa, Miłorad, Roland, Roman, Romuald


Ważna informacja

Strona jest skierowana do osób z poczuciem humoru, jeśli go nie masz, to szybko uciekaj z tej strony.
Nie interesuje mnie Twoja negatywna opinia, nie chce żebyś mnie wyzywał - ja nie piszę sprayem po Twoim domu więc Ty mi nie bluzgaj w mojej księdze gości. Z góry dziękuję :)


Losowy opis imieniaJeśli chcesz wzbogacić swój blog, swoją stronę WWW itp. wystarczy, że wstawisz poniższy kod HTML by wyświetlać jedno losowe imię:Wygląd losowego opisu można edytować poprzez style CSS:
- znaczenieimion_plec - określa wygląd płci (tekst)
- znaczenieimion_imie - określa wygląd imienia (link + tekst)
- znaczenieimion_znaczenie - określa wygląd znaczenia imienia oraz stopki naszego serwisu (link + tekst)

Żaneta

Liczniki odwiedzin | Księgi gości | Metal Lyrics | Konwerter | Wolne domeny | Informacje o samochodach | Zakupy w UK | | | | | | Dostawcy Internetu | Wczasy nad jeziorem


Znaczenie imion strona została stworzona w połowie 2005 roku - prezentujemy tutaj zabawne znaczenia imion, niektóre są lekko wulgarne, niektóre erotyczne, obraźliwe itp - prosimy o nie branie "na poważnie" prezentowanych w serwisie treści. Zapraszamy do korzytania z naszego serwisu :)Zobacz nieocenzurowane wpisy na temat imienia Żaneta

zeńskie Żaneta

zawsze wesola,usmiechnieta,zwariowana,lubiaca dobra zabawe,pewna siebie(czasami za bardzo), przytulac i byc przytulana,najlepiej czuje sie w roli kapitana,zazdrosnica(jak zadna),ma 100 pomyslow na minute:),bierze zycie na serio,szybko nawiazuje kontakty,lubi chlopakow;) (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Żaneta

Żaneta-miła,inteligentna,czasem nieśmiała,ale potrafi myś również spontaniczna. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Żaneta

nieśmiała to fakt, zabawna, kocha sztukę i pragnie w życiu być kimś, a najlepiej zmienić cały świat, jej partner powinien potrafić się nią opiekować bo pomimo tego że wydaje się być całkowicie niezależna i silna to w środku poytzebuje tej drugiej osoby , oparcia na resztę życia (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Żaneta

Osoba szalona, zwariowana. Często miewa ,,glupie pomysly :) Uwielbia imprezki. Nie znosi nudy ani samotności. buntowniczka, ktora pociagaja zle towarzystwa :D (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Żaneta

sexowna Żaneta:)) (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Żaneta

Imię skłania do ciągłych zmian, do ryzykownych przedsięwzięć, hazardu i wiecznego próbowania własnych możliwości. Oznacza to, że w porównaniu z Joannami Żanety będą bardziej energiczne, samodzielne, niezależne i naładowane twórczym niepokojem. Takie dziewczęta szybko się uwalniają spod opieki rodziców i na własną rękę próbują szczęścia w życiu. Mają wiele talentów, łatwo się uczą nowych rzeczy - ale może za mało sobie cienią to, co osiągnęły. Potrzeba zmiany jest jednak u nich przemożna. Żanety mało przejmują się tym, co inni o nich mówią, żyją na własny sposób i często pociągają je różne artystyczne i zbuntowane towarzystwa. (nadesłane przez czytelnika)

zeńskie Żaneta

Kiedy starzeje się bardzo często śpi całymi dniami. W długie, zimowe wieczory najchętniej przesiaduje w skupie makulatury i strasznie się tam rządzi. Potrafi kolekcjonować zużyte puszki. Płeć piękna bije dzieci. Frajerka o tym imieniu to bardzo często kombinatorka. Żaneta dla zasady opowiada o rosyjskich szpiegach. Zwyczajowo zachowuje się jak kombinatorka. Żaneta może oglądać czarne rynny. Jej przypadłość to plucie pod nogi. Chwilę po zakończeniu zimy tworzą się jej końskie nozdrza. (nadesłane przez czytelnika)


Dodaj własny opis imienia:

Imię:

Znaczenie imienia:


Pytanie kontrolne (antybotowe) - imię Godzisław jest imieniem (wpisz żeńskie albo męskie)Daty imienin dla imienia Żaneta:
- 27 grudnia (zobacz pozostałe imiona)


Imiona zaczynające się na literę: Ż

zeńskie Żaklina
zeńskie Żaneta
zeńskie Żegota
męskie Żerosław

Imiona zaczynające się na literę (tylko daty imienin): Ż

Żaklina
Żaneta
Żanna
Żegota
Żelisław
Żerosław
Żyrosław
Walentynki - święto zakochanych, obchodzone 14 lutego. Nazwa "walentynki" pochodzi od imienia św. Walentego, patrona zakochanych.

Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych "walentynkę" - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. W szczególności wiersze wysyłają mężczyźni do kobiet.

Na terenie Polski konkurujące o miano tzw. święta zakochanych z miejscowym, rodzimym świętem słowiańskim zwanym potocznie Nocą Kupały lub Sobótką, obchodzonym w nocy z dnia 21 na 22 czerwca. W naszych czasach święto to stało się bardo komercyjne.

Źródło: Wikipedia.org


Imię (łac. nomen) - osobista nazwa nadawana jakiejś osobie przez grupę, do której należy. Wraz z nazwiskiem, czasem patronimikiem (ros. otczestwo), a rzadziej przydomkiem stanowi u większości ludów podstawowe określenie danej osoby.

Źródło: Wikipedia.orgLiczba imion: 1427
Liczba znaczeń imion: 1141
do zmoderowania: 70928
Znaczenieimion.int.pl istnieje od połowy 2005 roku. Polityka prywatności
Autor skryptów: Przemysław Krajniak, Skrypty PHP